Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je za negativnu?

Zanima me mišljenje članica da li je ovo za negativnu ocenu? Kupila sam suknju ovde na krpicama od jedne članice, nova sa etiketom (takva je i stigla) crne boje. Poslata mi je suknja BRAON boje, isti model, isto etiketa. Pomislila sam da ja nisam lepo videla, ali ipak jesam, jasno se vidi da je suknja crna na slikama. Članica mi ne odgovara na poruke, ne bih ni vraćala suknju zbog duplih poštarina, a i piše joj da ne radi povraćaj, ali mislim da je ljudski da mi bar odgovori zašto je poslala pogrešnu boju, nema šanse da je slučajno.
2022 01 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a4c6f21ad3aeee41f253a507d237a45c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fb5cd514ce1d1b5abfbe14d6b43c984f.jpg)
2022 01 29
Sačekajte malo, mozda Vam odgovori, ne mora odmah negativna
2022 01 29
Mozda je losa kamera i osvetljenje desava se bude skroz druga boja na slici Jedino ako u oglasu nije naznaceno da je crna boja
2022 01 29
Nije za negativnu. Vi ste uspeli bolje da uslikate boju. Često je teško mobilnim telefonom realno uslikati nìjansu. Suknja je lepa i nova, pa ako nikako ne možete uklopiti boju sa stvarima, koje imate, prodajte je. Ja bih jedino napisala članici da mora da naglasi u tekstu oglasa da boja nije kao na slikama, a možda jos bolje i u naslovu oglasa da piše koje je boje.
2022 01 29
> mokelem: > Mozda je losa kamera i osvetljenje desava se bude skroz druga boja na slici > Jedino ako u oglasu nije naznaceno da je crna boja Ja imam bordo bluzu koja na slikama izgleda crveno. U opisu sam navela da boja nije kao na slici i koja je stvarna boja. Mogla je i ona isto.
2022 01 29
> UltraStore: > > mokelem: > > Mozda je losa kamera i osvetljenje desava se bude skroz druga boja na slici > > Jedino ako u oglasu nije naznaceno da je crna boja > Ja imam bordo bluzu koja na slikama izgleda crveno. U opisu sam navela da boja nije kao na slici i koja je stvarna boja. Mogla je i ona isto. Tako je, u opisu se navede boja, čak i da je ista kao na slici. By the way, suknja jeste lepa.
2022 01 29
> Stuplja75: > Sačekajte malo, mozda Vam odgovori, ne mora odmah negativna Nisam ni mislila da odmah dam, to sam mogla vec da uradim, vidis da sam otvorila temu da bih cula misljenje ostalih clanica. 😃
2022 01 29
Hvala vam na savetima, suknja stvarno jeste prelepa, nego ja nosim samo crne stvari😃 Ali eto bolje da pitam za savet, realno je mogla biti i prevara u pitanju, opet nije boja koja je poručena, ali izgleda da je do osvetljenja. Hvala svima još jednom🤗
2022 01 29
Uvek postoji opcija davanja neutralnog utiska koja služi kao upozorenje. Ja bih se opredelila za tu opciju ako nije bila navedena boja u oglasu.
2022 01 29
> AppleRed: > Uvek postoji opcija davanja neutralnog utiska koja služi kao upozorenje. Ja bih se opredelila za tu opciju ako nije bila navedena boja u oglasu. Pa da ali te neutralne niko ni ne gleda Al’ opet mi je nekako glupo, devojka je spustila cenu za 500 din. I poslala jos jednu suknju sa profila kao poklon. I opet sve mi je to cudno, ne odgovara mi na poruke, a kad smo se dogovarale bas je brzo odgovarala i obrisala je oglas prodate suknje, a ostale stvari koje je prodala je samo oznacila kao prodato.. ima i 2 negativne.. eto ne znam sta da mislim, nekako mi je opet nerealno da suknja izgleda toliko crno na svim slikama, a vidi se da je dobra kamera i osvetljenje, ja sam nju sada slikala sa 3 razlicita telefona na 3 razlicita osvetljenja i i dalje je braon boje…
2022 01 29
Po meni korigovanje cene od 500 dinara i jos jedna suknja na poklon je zaista u redu sa njene strane. Jos ako su suknje u odlicnom stanju》pun pogodak. Zaista nema mesta negativnoj oceni, nesto se valjda moze pogledati kroz prste.✌
2022 01 29
Meni je ne deluje kao da je problem u svetlu ili da ste vi ,,bolje uslikali”. Crna suknja je zift crna, a braon suknja je braon. Ja bih sacekala da se devojka javi, ne bih zurila sa negativnom. Ja razumem problem sa bojom, nosim sve crno i ne bih znala sta da radim sa braon suknjom.
2022 01 29
Ne znam zasto clanice pisu da se treba progledati kroz prste jer je dala popust i suknju, nije morala kao prvo, kao drugo ako je trazila crnu suknju nepotrebno je pisati da je lepa i braon. Ocigledno da clanica ne nosi braon i da za braon ne bi dala ni 10 dinara. Na ovom sajtu i forumu se neke banalne stvari preuvelicavaju, a kad je nesto ocigledno ruzan gest, to se ignorise. Ne stajem ni na ciju stranu, samo bi mene licno jako iznervirala ova situacija i jos vise to neodgovaranje clanica na poruke cim se otarase predmeta.
2022 01 29
Smatram da je za negativnu, ako se ne javi u roku od 24h. Ali navedi poklon i popust kao dobru stranu, samo nije sigurno da li su poklon i popust tu bili da zamaskiraju uvaljivanje nečeg što nije kao na slici ili su tu jer sa svima posluje isto :D
2022 01 29
1 2 3