Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

'alo,ne prati moj predmet! Jel jasno? Ahahaah

Ni ja ne razumem niti mi ima smisla clanicino razmisljanje u vezi postavljanja predmeta u omiljene.. ali ako je to njen stav ne shvatam ni zasto imate potrebu da joj kontrirate ili jos gore ismevate je? Kao i podrugljivo komentarisanje predmeta koje prodaje.. Samo je pustite i ne gubite vreme. Uvek ce biti sto ljudi sto cudi
2022 02 04
Poenta priče je da je obnavljanje oglasa zabranjeno a samim tim i sve s čim članica 'preti' potencijalnim kupcima.
2022 02 04
Dok Skupstina ne donese neki novi Zakon, sloboda govora, pisanja i misljenja su zasticene i Ustavom zagarantovane. Da je preterano? Jeste. Al nek radi svako sta zna i kako zna. Moram da se slozim da ovo kolektivno ismejavanje bas i nije lepo, da ne upotrebim neki drugu, manje lepu rec. 🤫
2022 02 04
Objasnite mi jednu stvar. Članica nije prvi put postavila činiju a nije obrisana, oglas je obnovljen. Drugoj članici su sve predmete brisali jer je obnovila!? Admin prati, zašto nije obrisan!?
2022 02 04
> AppleRed: > Objasnite mi jednu stvar. Članica nije prvi put postavila činiju a nije obrisana, oglas je obnovljen. Drugoj članici su sve predmete brisali jer je obnovila!? > Admin prati, zašto nije obrisan!? Za to ste skroz u pravu, pravila moraju biti jednaka za sve i postovati se.. A doticna clanica ce verovatno nauciti na svojim greskama ukoliko nastavi sa obnavljanjem
2022 02 04
Pravila trebaju biti jednaka za sve Takodje nemam problem sa njemim oglasima, niti mi smetaju opisi istih svako radi , postavlja, formira cene kako misli da treba Kolektivno ismevanje i komentarisanje predmeta je 👎🏻
2022 02 05
A lepe su joj kuvarice <3 I nisu skupe, za divno cudo.
2022 02 07
Sta ce se desiti ako dodam dodam predmet u omiljene?Pitam za kumu 😁
2022 04 09
> HanaH12: > Sta ce se desiti ako dodam dodam predmet u omiljene?Pitam za kumu Imam informaciju,doduse ne bas pouzdanu,da onda dolazi na kucnu adresu i udara onom koznom klompom po prstima kojima ste pritisli taster dodajem.Ja sad ne znam jel istina,al prica se.. Ako se kuma usudi da doda,javite kako je proslo
2022 04 10
> Ninuskica: > > HanaH12: > > Sta ce se desiti ako dodam dodam predmet u omiljene?Pitam za kumu > Imam informaciju,doduse ne bas pouzdanu,da onda dolazi na kucnu adresu i udara onom koznom klompom po prstima kojima ste pritisli taster dodajem.Ja sad ne znam jel istina,al prica se.. > Ako se kuma usudi da doda,javite kako je proslo Znaci docice da me iznabadabada 🤣
2022 04 10
1 2 3