Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

'alo,ne prati moj predmet! Jel jasno? Ahahaah

Ma ova clanica ili profil se zeza,nemoguce da je ozbiljna...
2022 02 03
Ma ima svakakvih mozgova
2022 02 03
https://mojekrpice.rs/items/zene/8200465/nov-rajf-za-kosu Mislim da ovo u najboljem slucaju kosta 50din. A prizvuk oglasa.mi je bukvalno kao iz viceva o Zemuncima "Znaci, vidi...znaci mojne da si kliknula na zelim jer ce iste sekunde ortaci da ti prebiju prste! 'Si razumela??? %!¿¡*&#@ 🤣🤣🤣🤣🤣
2022 02 04
Ali rajf za 400 din plus postarina koji kod kinezs kosta 99 din 😂
2022 02 04
> SvetlanaRadic: > hahahahahaha jeb*te, famozna gipsana cinija jos nije prodata, a mi joj digli cenu sa 500 na 3000 :') > I sad je iz Home centra, a onomad je navodno bila rucni rad sa Tajlanda ahahhahahaha > Toliko je famozna da je i Admin drzi u Omiljenim predmetima :') :') :') Ahahhahahahahahhaah pa ovo je ginajalno!!!🤣🤣🤣 Postajem ozbiljan fan admina ovog sajta! Go go go Admin in da house!!! 🎵🎵🎵❤️🥰
2022 02 04
> Nensina: > Ali rajf za 400 din plus postarina koji kod kinezs kosta 99 din 😂 Ne, ne, to je kad kupiš kod kindžosa, ali kad je u njenom posedstvu dotakla ga je božanska ruka pa mi tu zapravo plaćamo porez na divine royalty 😂😂😂
2022 02 04
Zene ovo je vrh, ne pamtim da sam se ovako slatko ismejala. I moram priznati da ni ja nisam odolela ciniji ,:) x-)
2022 02 04
Ne secam se imena stare teme vezane za ovu clanicu i famoznu ciniju, ali bilo je bas dosta strana komentara, celu jednu nedelju je trajao smehotres :')
2022 02 04
U pitanju je izgleda neka starija osoba ,drugog objasnjenja nema 😂 Admin joj je u pratiocima 😂
2022 02 04
U čoporu je toplo, ali smrdi.
2022 02 04
> snikor: > U čoporu je toplo, ali smrdi. Pa što ste se pridružili onda ako je ovo 'mesto gde se skupljaju mizerni ljudi'?
2022 02 04
SRPSKI INTERNET = MESTO GDE SE SKUPLJAJU MIZERNI LJUDI. snikor DOBRO DOSLI medj' nas,obicne smrtnike :')
2022 02 04
> Ninuskica: > SRPSKI INTERNET = MESTO GDE SE SKUPLJAJU MIZERNI LJUDI. > snikor DOBRO DOSLI medj' nas,obicne smrtnike :') Ja idem po ratluk i vodu, da dočekamo ženu kako dolikuje.. Sarma još nije kuvana ali biće za pola sata.. 😎😂
2022 02 04
> SvetlanaRadic: > Ne secam se imena stare teme vezane za ovu clanicu i famoznu ciniju, ali bilo je bas dosta strana komentara, celu jednu nedelju je trajao smehotres :') Izbrisala sam temu odavno, racunam ismejali smo se fino...
2022 02 04
> snikor: > U čoporu je toplo, ali smrdi. 👏🎯
2022 02 04