Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je iko normalan ostao na ovom sajtu?

Svako ko se pronađe i treba da se pronađe, ja ne znam kakva je ovo ekspanzija 'pacijenata' u poslednje vreme?! Samo u poslednjih nedelju dana dve žene pitaju za korekciju cene, iako je za pismene jasno naglašeno da su cene fiksne i ja (još veci debil) izađem u susret i skinem cenu za 500-1000 dinara, ajde računam nek ode predmet, bolje nego da stoji - naravno obe nestanu bez zbogom, iako su dobile šta su htele. Dve pitaju za poklon, ali ne samo da (iako dobijaju stvari besplatno) ne bi ni poštarinu da plate nego ako bih mogla ja "na noge" da im odnesem, tj. jednoj, a druga opet samo nestala. Jedna hoće da kupi predmet, vidim ja izgleda je previdela da i u opisu profila i svakog predmeta pojedinačno piše *slanje nakon uplate* , aaa ne ne, ne uplaćujem ja unapred! Ok sestro, ne moraš, niko te za rukav ne vče ali imate oči, za šta vam služe? I posle pišete da vas odbijaju VELIKA SLOVA, pa odbija i mene kad je neko slep kod očiju (ili samo bezobrazan, nisam sigurna). I onda se neko pita zašto prodavci ne odgovaraju a Vi bi baš kupili, neko kaže ma samo iskuliraj, ima raznih... Pa, do neke granice mogu ali od 7 upita da 7 budu od totalnih slučajeva za posmatranje, pa jel moguće to?! Uvek sam bila za normalnu komunikaciju ali stvarno pojedine prevazilaze svaku granicu i KAD ĆE TA BLOCK OPCIJA NA SAJTU???? :')
2022 02 09
Ovo što se tiče poklanjanja mene, najiskrenije, nikad ne bi iznenadilo. (Imala sam i mnogo ekstremniji slučaj. Nije ovaj sajt u pitanju. Zahtev je bio da za glomazan i težak predmet, koji sam poklanjala, ja platim transport ( 300 km). 😂) Ostale situacije su mi se desile u poslednje vreme. Traže određenu nižu cenu i pristanem, pa misteriozno nestanu. Prava misterija, ali meni je zanimljivo (novo iskustvo 🤣).
2022 02 09
Slažem se,postalo je nepodnošljivo.Ulazim na sajt samo kad imam poruke,a poruka svaki dan bar 10.Vrlo slično kao kod Vas:)
2022 02 09
LAGUNABLUE27 članica sa 150 pozitivnih i 10 negativnih ocena. Uredno je tražila broj tekućeg računa da uplati novac za predmet i samo nestala. Posle par dana se javlja da će uplatiti ipak u toku dana novac, posle toga naravno je nema. Ne znam da li je neko imao iskustva sa njom, ali ovo je van pameti šta ona radi. Od svih valjda traži broj računa, nadam se da ne može nekako da zloupotrebi to😑😑😑
2022 02 09
Mene zaista dijabole zaobilaze, nikad nisam imala neke specijalno sumanute situacije. Imala sam par situacija gde se jave da pitaju nesto i nikad ne odgovore, ali bas retko. Obicno kazu e javicu se ako se odlucim za kupovinu pa se jave ili ne jave - sto je sasvim ok. Ali sam se zato susretala sa raznoraznim prodavcima, i dok s jedne strane razumem njihovu izrevoltiranost raznim cudacima na ovom sajtu, opet me fascinira nedostatak socijalnih vestina gde mozes da primetis da li te neko zaludjuje ili je neko stvarno zainteresovan. Ja kad hocu nesto da kupim, postavljam kratka i jasna pitanja, i ako mi odgovara zavrsicu kupovinu u 3 konverzacije I onda hocu nesto da kupim, a one ili ne odgovaraju, ili mi odgovore jednom da ce poslati dodatne slike i vise se nikad ne jave, a desavalo mi se i da samo obrisu predmet (verovatno je bio prodat pa su zaboravile da obeleze) bez ikakvog objasnjenja
2022 02 09
Da, za poklone bih jos dodala da reeeetko koja clanica se javi za 1-2 predmeta, skoro svaka bi za sebe da prigrabi SVE. Ja razumem nemastinu, razumem da ako vec placas ptt uzmes 2-3 stvari da bi ti se isplatio poklon ali ovaj stepen alavosti, sebičluka i na kraju drskosti da uopšte dođu na ideju da onaj ko poklanja treba da im predmet nosi "na noge", e pa to nikada neću moći da prihvatim kao zdravorazumno razmisljanje.
2022 02 09
Takodje sam skoro imala slican slucaj, gde clanica sa oko 40 pozitivnih ocena trazi korekciju cene, ja pristanem, ona ostavi podatke za slanje i trazi moje za uplatu na racun, ja ostavim .. I jel mozete da predpostavite epilog ? Novac nikad nije uplacen, poslala sam zeni jos jednu poruku da vidim da mozda nije doslo do greske prilikom upisivanja podataka racuna ili tako nesto i dobijem SEEN. Pa ti Nina posle spustaj cenu i izlazi u susret 😂 Takodje, ne citaju ni najmanje sta je napisano. Nude se razmene iako sam naglasila da ih ne radim, traze se dimenzije iako uredno stoje u opisu zeljenog predmeta itd...
2022 02 09
> SvetlanaRadic: > Mene zaista dijabole zaobilaze, nikad nisam imala neke specijalno sumanute situacije. Imala sam par situacija gde se jave da pitaju nesto i nikad ne odgovore, ali bas retko. Obicno kazu e javicu se ako se odlucim za kupovinu pa se jave ili ne jave - sto je sasvim ok. > Ali sam se zato susretala sa raznoraznim prodavcima, i dok s jedne strane razumem njihovu izrevoltiranost raznim cudacima na ovom sajtu, opet me fascinira nedostatak socijalnih vestina gde mozes da primetis da li te neko zaludjuje ili je neko stvarno zainteresovan. Ja kad hocu nesto da kupim, postavljam kratka i jasna pitanja, i ako mi odgovara zavrsicu kupovinu u 3 konverzacije Pa eto i meni se neko javi kratko i jasno (i clanici iznad), trazi broj racuna pa ispari. Pita jel moze niza cena, KUPUJEM ODMAH, kazem - moze, ona ispari. I kad se to desi 1-5-7-25 puta, malo postane previse ipak, kako ja na osnovu jedne normalne recenice da zakljucim jel ozbiljan kupac ili dokona budala koja tako redom klikce i ispituje bez namere da ikada nesto kupi ili uzme na poklon ..
2022 02 09
> Nina136: > Takodje sam skoro imala slican slucaj, gde clanica sa oko 40 pozitivnih ocena trazi korekciju cene, ja pristanem, ona ostavi podatke za slanje i trazi moje za uplatu na racun, ja ostavim .. I jel mozete da predpostavite epilog ? Upravo o ovome pričam, nije više ni ono gde postavljaju neka pitanja u nedogled pa odustanu nego kao jel može popust, to je to, kupujem, sad, odmah, evo adresa, daj račun, i onda.... muk. Ni pisma ni razglednice :')
2022 02 09
Razumem, ne kazem da je moj slucaj validniji, stavise ocigledno nije jer se vecini desava ovo gore sto ste naveli. Samo sam dala primer posledice te situacije, gde onda i ja budem stavljena u isti kos sa takvim "kupcima" i nikad ne dodjem do zeljenog predmeta 😂😭 A isto tako ima i ljudi koje ocigledno boli uvo da prodaju i da se malo iscimaju oko sajta, nekad mi nije jasno sto su uopste otvorili profil
2022 02 09
Hahah, slažem se, ima nas raznih u svakom slučaju ali nekako čini mi se u poslednje vreme "čudaka" više nego ikada pre... Što na sajtu što ovako, u realnom životu.. A baš zato što ne želim u isti koš da stavljam normalne divne žene sa ovog sajta, sa tim ološima dokonim, uvek i svakome odgovorim, zato se toliko i nerviram jer me razne dokonašice zamlaćuju, na 10 poruka, dve budu normalne.
2022 02 09
> pufnastapufnica: > Svako ko se pronađe i treba da se pronađe, ja ne znam kakva je ovo ekspanzija 'pacijenata' u poslednje vreme?! Samo u poslednjih nedelju dana dve žene pitaju za korekciju cene, iako je za pismene jasno naglašeno da su cene fiksne i ja (još veci debil) izađem u susret i skinem cenu za 500-1000 dinara, ajde računam nek ode predmet, bolje nego da stoji - naravno obe nestanu bez zbogom, iako su dobile šta su htele. > Dve pitaju za poklon, ali ne samo da (iako dobijaju stvari besplatno) ne bi ni poštarinu da plate nego ako bih mogla ja "na noge" da im odnesem, tj. jednoj, a druga opet samo nestala. > Jedna hoće da kupi predmet, vidim ja izgleda je previdela da i u opisu profila i svakog predmeta pojedinačno piše *slanje nakon uplate* , aaa ne ne, ne uplaćujem ja unapred! Ok sestro, ne moraš, niko te za rukav ne vče ali imate oči, za šta vam služe? I posle pišete da vas odbijaju VELIKA SLOVA, pa odbija i mene kad je neko slep kod očiju (ili samo bezobrazan, nisam sigurna). > I onda se neko pita zašto prodavci ne odgovaraju a Vi bi baš kupili, neko kaže ma samo iskuliraj, ima raznih... Pa, do neke granice mogu ali od 7 upita da 7 budu od totalnih slučajeva za posmatranje, pa jel moguće to?! Uvek sam bila za normalnu komunikaciju ali stvarno pojedine prevazilaze svaku granicu i KAD ĆE TA BLOCK OPCIJA NA SAJTU???? :') 👍
2022 02 09
Nema pravila. I meni pise na profilu da razmene ne radim, pa me opet pitaju za razmenu. Broj racuna ostavljala, uplate nikad prosle nisu. Rezervisala na mesec dana, za nista. Ali poenta je da se ne nerviramo i ne ocekujemo mnogo. Isto tako sam imala i puno lepih, ma divnih saradnji na ovom sajtu. Treba se samo naoruzati zivcima i strpljenjem. 💖🎁🎀
2022 02 09
Ja tvrdim da je glavna posledica kovida to što su svi prolupali. Kakva pluća, srce, trombovi... Svima mozak atrofirao. Operisani od socijalnih sposobnosti i racionamnog razmisljanja. 🙄🙄🙄
2022 02 09
A meni ne pišu toliko ovde, ali na fb-u pacijent do pacijenta. Evo jedan kupuje jaknu sedmi put i misli da me loži kako dolazi da je preuzme, a ustvari znam da mu je samo dosadno, ja jaknu uveliko prodala.
2022 02 09
1 2 3 4 5