Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Postojani parfemi

Koji je po vama postojan i dobar parfem,koji je postojan celi dan?
2022 02 17
Jean Paul Gaultier Scandal by Night mada mislim da nije od parfema koji bi se svakom dopao, ali meni je super.
2022 02 18
Cashmire Chopard ako voliš jačeg intenziteta začinske, uz to ima povoljno da se nadje, Wish Chopard sladunjav, ali meni ok za čudo i solidno postojan, iako ne volim slatke. Cavalli-jevi su lepo postojani, Paradiso Assoluto se na meni divno razvije (opojan) i traje ceo dan iako imam problem sa postojanoscu parfema ma koži, a isto tako i Gemma di Paradiso. Muglerov Alien, kao i većina Muglerovih, Angel npr.(slican Wish-u) sem ovih novih kolonjskih voda, meni su bili mučni, ali su bas postojani. Montale i Mancera imaju bas postojanih parfema i odabir za svačiji ukus. Bond 9 imam uzorak, ne znam tačno koji, videću, ratluk ruža otprilike, iz sempla imam da ga trošim nekoliko puta koliko je postojan i jak, verovatno su i ostali postojani, miris skoro odentican Nina Ricci L'extase, njega nemam, pa ne mogu da tvrdim da je postojan, ali mislim da jeste sudeći po probi, takođe Nina Ricci Ricci, podseća na neke Guerlain haljinice višnjice, isto postojan. Montale Chocolate Greedy je na jednoj osobi mirisao naokolo metrima i to predivno, koristi još neke Montale i prezadovoljan je. Kenzo Jungle je bio jak i postojan. Versace Oud Oriental je divan orijentalni postojan, Boucheron Quatre je elegantno osvežavajuc cvetni, baš postojan, osećam ga ceo dan u naletima. Cacharelovi Eden i Lou Lou su postojani, prvi puderasto praskast opojan, drugi ima neku retro oporost u otvaranju, ali posle meni lep. Miss Dior traje dugo, Burberry Brit Rhytm je postojan, ostane lep trag na koži. Agent Provocateur edp (u roze bočici), peckava bugarska ruža, meni lep i neobičan, Narciso Poudre nežniji, ali ga osećam lepo. Inače, mnogi su mi bas slabi i ispare brzo sa moje kože. La vie est belle osećam na drugima, presladak mi je, Decadence mi je lep na nekome, na meni sladak
2022 02 18
Jimmy Choo
2022 02 18
L'erbolario Iris, Bvlgari Omnia coral, Calvin klein Eternity, Versace Crystal Noir, Versace red jeans, Jana Dačović Bloom...
2022 02 18
CAROLINA HERRERA 212 VIP - veoma postojan, a ostaje i na garderobi još dugo vremena 😊🌸
2022 02 18
Hvala na odgovorima.Bila u Jasminu i tamo probala Narcisov al nisam sigurna koliko su postojani.Inace Versace Crystal Noir trenutno koristim i ok mi je.
2022 02 18
Ysl libre intense,Jean Paul Gaultier Scandal by night,Coco Chanel,Chanel Allure,Lancome La Nuit,Versace cristal noir,Givenchy Linterdit Rouge Women.Trenutni favoriti koje koristim zavisno od raspolozenja,veoma postojani sa dobrom aurom.I da napomenem sasvim dovoljna militraza od 30 ml upravo zbog postojanosti.Srecno u pronalasku pravog 🍀 🌹
2022 02 18
Probaj Guerlain haljinice u edp varijanti, one su meni postojane, kao i Black Perfecto, obe verzije, za razliku od mnogih drugih Guerlain. To imaš u Jasminu. Narciso Poudre je osetan kad se prsne par puta po garderobi, ali jeste nežniji, ja bih volela da je jači. Ovi sto je Marijanaaa spomenula, jesu svi intenzivniji, a probaj i Hererine stiklice. Idol je nekima postojan, meni onako, svakako probaj sve Intense verzije na koje naletiš. Ja mnoge parfeme na drugima osetim jače, nego što drugi na meni osete, doduše, ja ne volim mnogo da naprskam. Neki parfemi koje volim i jači su, i mene guše ako stavim 6 spriceva npr. Bvlgari omnia su meni slabi. Givenchy Intense (crni) je solidan. Ako budeš u prilici da isprobas neke Montale, tu ima veoma postojanih, ja imam Day Dreams i dugo mi mirise na kaputu, svrstavam ga u parfeme koji podižu raspoloženje. U principu, slatki parfemi duže opstaju, Imari Elixir Avonov mi je ceo dan stajao na ruci, a ne svidja mi se uopšte, osećam samo slatkoću, dok mi je Zara Gardenia fin, vanilast- na džemperu, šalu se oseća ceo dan nenapadno, tako da ima jeftinih varijanti, da je odnos cene i kvaliteta odličan. Probaj i Intimissimi
2022 02 18
Hvala.Ako neko zna nesto vise o Narcisovim parfemima pomoglo bi mi da donesem odluku,Poudre mi je privukao paznju.Sve mi volimo parfeme al ne mozemo isprobati sve.Jedno je sigurno na hidriranoj kozi miris je postojaniji,prvo kremica ili losio za telo pa onda parfem,sto vecina vas verovatno vec zna
2022 02 18
Meni ne pomaže mnogo krema, imam Hasimoto, ima veze sa tim da koža proguta parfeme. Najbolja kombinacija je losion sa istim parfemom. Moguće da je Narciso edp u roze pravouganoj jači, nemam ga, pa ne mogu da pouzdano tvrdim, ali svakako više puta testirati po 2 parfema, pa proceniti. Ja sam imala manju količinu Poudre, 10-ak ml, taman dovoljno za testiranje-toplije, hladnije vreme.. u ciklusu hoće hormoni da odreaguju da se parfem slabo oseća itd.. Intimissimi klasičan je jak miris pudera, drugačiji od Narciso pudera, meni isto lep i lepo se oseca, iako mi edt nije noviji i uzela sam ga u vidu nepune flašice za probu, te ne znam kako je cuvan, moguće da je svež duplo jači, u tom slučaju je idealan. Probaj i Iris L'erbolario ako te vuku puderaste note, pošto je Iris taj koji daje upudranost parfemima
2022 02 18
Da, još ovo, prsnula sam Poudre 6 puta sigurno, šetala, bila u prevozu i stigla kod tetke, sačekala me u dvorištu, tj na kapiji i odmah prokomentarisala kako baš mirišem, a čulo mirisa joj nije potpuno aktivirano od posledica korone, tako da možda ipak nije slab i nepostojan 😉
2022 02 18
Ange ou demon, na pocetku gusi,ali kako prolazi vreme sve je lepsi i lepsi, mirisete bukvalno od jutra do sutra.
2022 02 19
Imam ja Narcisove parfeme, konkretno ja ih ne osetim na koži, bas su nepostojani. Doduse decko kaze da on oseti uvek kako lepo mirise onako blago nenametljivo. Poudre mozda i za nijansu postojaniji od Crnog for her i belog. Makar moje iskustvo. Po meni jedni od postojanih su So Scandal JPG, Alien-mugler, Marc Jacobs Decadence, Hypnotic Poison Dior. Hocu da kupim Libra Intense-YSl i Linterdit. Neko ko ima iskustva sa ta dva? Postojani su?
2022 02 21
Mancera i Montale parfemi, nema greške što se tiče postojanosti 😉
2022 02 28
1 2