Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Znate li nekoga ko usluzno kupuje sa Sheina

Drage dame, da li znate neku ženicu koja kupuje uslužno sa Shein sajta? Porucila bih jednu kosulju.🥰 Nasla sam na instagramu ali zavrsili su sa porudzbinama za ovaj mesec, a meni treba pre. Hvala
2022 03 13
Fesnnova instagram,
2022 03 13
> BebiOdeca: > 🙋‍♀️ > Ali sa U.K. sajta. Ne znam da li ima razlike sa ostalim. Da li biste mogli da napišete koji su Vaši uslovi poručivanja, kada se plaća i ostalo? :")
2022 03 13
Bili su shein Srbija na insta ali su im hakovali nalog, imam njihov viber ako vam treba 😊
2022 03 15
Mozete i sami da porucite , jer oni dostavljaju u Srbiju.
2022 03 15
> ivanamiumiubi: > Mozete i sami da porucite , jer oni dostavljaju u Srbiju. Moze, ali oprezno, zbog carine. Ja sam ranije porucivala ali preko posrednika, sama kada porucim ili ide carina ili postarina i nije mi se isplatilo. I biti oprezan kod velicina ako je garderoba u pitanju, kao sa kineskim stvarima.
2022 03 15
> buskica: > > ivanamiumiubi: > > Mozete i sami da porucite , jer oni dostavljaju u Srbiju. > Moze, ali oprezno, zbog carine. Ja sam ranije porucivala ali preko posrednika, sama kada porucim ili ide carina ili postarina i nije mi se isplatilo. I biti oprezan kod velicina ako je garderoba u pitanju, kao sa kineskim stvarima. Da. Ne isplati mi se sama jer im je bas skupa postarina. Jesu li im velicine manje ili vece? Nosim M. Znaci da porucujem L?
2022 03 15
Nesto je manje, nesto vece a nesto je cak i tacan kalup. Najbolje da citate recenzije ispod pa da tako procenite.
2022 03 16