Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slanje mera za stvari koje prodajete

Premerim i navodim sve, iako i dalje ponekad dobijam pitanja tipa da li bi odgovaralo toj i toj velicini u kom slucaju ih samo uputim na mere jer drugacijeg nacina nema 🤷🏻‍♀️ Mere mi znace i kao kupcu i kao prodavcu, i bas sam se zeznula u jednoj od proslih kupovina gde je navedena velicina XL ali mi prodavac nije naglasio da je oversize pa mi je stigao predmet u realno 3XL velicini 🤦🏻‍♀️
2022 03 22
Obavezno navedem mere u opisu. Takodje kad porucujem moram da znam mere. Nekad mi odgovara M, nekad L, ako je baggy moze S zavisi od modela i brenda. Pa navodim i mere torbica, oglrica itd. Ipak prodajemo/kupujemo online, treba da imamo sto bolji uvid u to kako ce nam stajati uzivo.
2022 03 22
Skoro mi se svidela neka jakna na MK, procitam detaljno oglas i vidim da je clanica napisala nesto u stilu "Ne saljem mere jer jakna odgovara naznacenoj konfekcijskoj velicini". Samo sam otpratila oglas i digla ruke x-) ;)
2022 03 25
Ja npr.ne znam svoje mere,tako da iste nikad nisam trazila.Uvek mi je bilo dovoljno da znam da li je nesto s,m ili l.I do sada su mi po tom principu sve kupovine bile uspesne
2022 03 27
1 2