Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitnooo!!!

Ovo se baš vidi, iskreno. A končić isto, prilično je uočljivo
2022 04 07
> Tashanti: > > SvetlanaRadic: > > > Tashanti: > > > Meni ce glava 🤯 kontaktirala sam je da mi posalje komplet da operem pa se cujemo za dalje. Necu zbog 3500 da gubim obraz. Ali sad se odjednom pojavila neka nit duz celih pantalona,a ona ga nije oblacila jer je trudna,a komplet je inace XS. Ovo je toliko kontradiktorno,smesno i tuzno. Pa nisam budala da tako nesto stavim u prodaju a kamoli posaljem☹ > > Ma sestro posalji je u rodni kraj, ocigledno je sad vec i bezobrazna i izmislja... radije bi popila i negativnu nego da se akam sa takvim osobama, nasla pa zasla. Na kraju ce da ti vrati skroz unistene krpice, garantujem ti. Nemoj joj vracati novac, nek ti pise negativnu i cao > Iskreno razmisljam tako da uradim i muz mi je rekao. Citava agonija,juce ceo dan nisam bila pri sebi jer osecam da sam iskoriscena a nmg da dokazem. Ma to ti kazem, nisu ni pare u pitanju ni nista sad je vec samo princip. Drnda te tu vec danima, kao salje slike dosad je mogla i da zapali komplet da je htela, pritom sto bi ti sebi narusavala psihicko zdravlje. Bezobrazne osobe ne mare, nemoj ni ti - nek ti ostavi negativnu i ti ostavi svoje obrazlozenje ispod negativne i kud koji mili moji, imas preko 400 saradnji i nijednu negativnu nece ti se sigurno srusiti kula od karata zbog te jedne. Ocigledno je da je zena budala i hoce da pijacari za 30e, sramota. Ova "ostecenja" izgledaju kao tragovi nosenja ako mene pitas PRITOM, sta znaci ova recenica: "Ali sad se odjednom pojavila neka nit duz celih pantalona,a ona ga nije oblacila jer je trudna,a komplet je inace XS", cekaj trudna je i nece moci da oblaci komplet pa ga je kupila za posle a dotad ce sta, da ga samo gleda jel?? meni zvuci kao gomila bullshit-a
2022 04 07
> SaraB1: > Ovo se baš vidi, iskreno. A končić isto, prilično je uočljivo Ali BAS uocljivo😏
2022 04 07
> SvetlanaRadic: > > Tashanti: > > > SvetlanaRadic: > > > > Tashanti: > > > > Meni ce glava 🤯 kontaktirala sam je da mi posalje komplet da operem pa se cujemo za dalje. Necu zbog 3500 da gubim obraz. Ali sad se odjednom pojavila neka nit duz celih pantalona,a ona ga nije oblacila jer je trudna,a komplet je inace XS. Ovo je toliko kontradiktorno,smesno i tuzno. Pa nisam budala da tako nesto stavim u prodaju a kamoli posaljem☹ > > > Ma sestro posalji je u rodni kraj, ocigledno je sad vec i bezobrazna i izmislja... radije bi popila i negativnu nego da se akam sa takvim osobama, nasla pa zasla. Na kraju ce da ti vrati skroz unistene krpice, garantujem ti. Nemoj joj vracati novac, nek ti pise negativnu i cao > > Iskreno razmisljam tako da uradim i muz mi je rekao. Citava agonija,juce ceo dan nisam bila pri sebi jer osecam da sam iskoriscena a nmg da dokazem. > Ma to ti kazem, nisu ni pare u pitanju ni nista sad je vec samo princip. Drnda te tu vec danima, kao salje slike dosad je mogla i da zapali komplet da je htela, pritom sto bi ti sebi narusavala psihicko zdravlje. Bezobrazne osobe ne mare, nemoj ni ti - nek ti ostavi negativnu i ti ostavi svoje obrazlozenje ispod negativne i kud koji mili moji, imas preko 400 saradnji i nijednu negativnu nece ti se sigurno srusiti kula od karata zbog te jedne. Ocigledno je da je zena budala i hoce da pijacari za 30e, sramota. Ova "ostecenja" izgledaju kao tragovi nosenja ako mene pitas Svaka ti je na mestu. I meni isto,kao da je zakaceno nakitom npr i isprskano neko pice. Ja u njemu ni vodu nisam popila. Sad opet pise da je oprala i ceka da se osusi. Odlepila sam. Kontam da joj vise i ne odg na por,sto nisam nikad uradila ali em mi oduzima vreme em mi crpi energiju. Ona je kulturna,da se odmah ogradim ali nmg da garantujem kakva je osoba iza te "slatkorecivosti".
2022 04 07
> SvetlanaRadic: > > Tashanti: > > > SvetlanaRadic: > > > > Tashanti: > > > > Meni ce glava 🤯 kontaktirala sam je da mi posalje komplet da operem pa se cujemo za dalje. Necu zbog 3500 da gubim obraz. Ali sad se odjednom pojavila neka nit duz celih pantalona,a ona ga nije oblacila jer je trudna,a komplet je inace XS. Ovo je toliko kontradiktorno,smesno i tuzno. Pa nisam budala da tako nesto stavim u prodaju a kamoli posaljem☹ > > > Ma sestro posalji je u rodni kraj, ocigledno je sad vec i bezobrazna i izmislja... radije bi popila i negativnu nego da se akam sa takvim osobama, nasla pa zasla. Na kraju ce da ti vrati skroz unistene krpice, garantujem ti. Nemoj joj vracati novac, nek ti pise negativnu i cao > > Iskreno razmisljam tako da uradim i muz mi je rekao. Citava agonija,juce ceo dan nisam bila pri sebi jer osecam da sam iskoriscena a nmg da dokazem. > Ma to ti kazem, nisu ni pare u pitanju ni nista sad je vec samo princip. Drnda te tu vec danima, kao salje slike dosad je mogla i da zapali komplet da je htela, pritom sto bi ti sebi narusavala psihicko zdravlje. Bezobrazne osobe ne mare, nemoj ni ti - nek ti ostavi negativnu i ti ostavi svoje obrazlozenje ispod negativne i kud koji mili moji, imas preko 400 saradnji i nijednu negativnu nece ti se sigurno srusiti kula od karata zbog te jedne. Ocigledno je da je zena budala i hoce da pijacari za 30e, sramota. Ova "ostecenja" izgledaju kao tragovi nosenja ako mene pitas > PRITOM, sta znaci ova recenica: "Ali sad se odjednom pojavila neka nit duz celih pantalona,a ona ga nije oblacila jer je trudna,a komplet je inace XS", cekaj trudna je i nece moci da oblaci komplet pa ga je kupila za posle a dotad ce sta, da ga samo gleda jel?? meni zvuci kao gomila bullshit-a Meni deluje kao prevara veka,bar za mene licno.
2022 04 07
Ako si proverila pre slanja i ako znas kako je izgledao komplet, nemoj da dozvoljavas da te neko pravi ludom. Ja isto uvek u detalje sve proverim, naravno svakome promakne nekad neka sitnica - na primer meni je jednom promakla rasparena postava ispod pazuha kod sakoa. Prodavala sam dosta stvari od drugarice i nisam uopste videla dok nisam detaljnije iznutra pogledala. Tako neke stvari mogu da razumem da promaknu ali nikad nista sa spoljne strane mi nije promaklo, narocito ne ovakve fleke i konci pritom je ovo beli komplet sve se lepo vidi na njemu. Dakle ako si proverila i apsolutno si sigurna da ovakav vid tragova nosenja/ostecenja nije bio, nemoj joj dozvoliti da ti daje F dijagnoze, ljudi su u stanju sve da urade da te ubede da te sopstveni vid laze
2022 04 07
> SvetlanaRadic: > Ako si proverila pre slanja i ako znas kako je izgledao komplet, nemoj da dozvoljavas da te neko pravi ludom. Ja isto uvek u detalje sve proverim, naravno svakome promakne nekad neka sitnica - na primer meni je jednom promakla rasparena postava ispod pazuha kod sakoa. Prodavala sam dosta stvari od drugarice i nisam uopste videla dok nisam detaljnije iznutra pogledala. Tako neke stvari mogu da razumem da promaknu ali nikad nista sa spoljne strane mi nije promaklo, narocito ne ovakve fleke i konci pritom je ovo beli komplet sve se lepo vidi na njemu. > Dakle ako si proverila i apsolutno si sigurna da ovakav vid tragova nosenja/ostecenja nije bio, nemoj joj dozvoliti da ti daje F dijagnoze, ljudi su u stanju sve da urade da te ubede da te sopstveni vid laze Odgovorno stojim pri tome da sto se tice sakoa nije bilo apsolutno nista. Pantalone nisam izvrtala posle pranja,da ne lazem ali videla bih kada sam stavljala kais i pakovala ih jer ovo su po meni ozbiljna ostecenja/tragovi nosenja...kako god. Drugo ne bih se usudila da ga stavim u prodaju,iskreno. Ko bi to nosio? Odnela bih na hemijsko ili u farbaru i cao.
2022 04 07
Postavite slike koje ste imali u oglasu
2022 04 07
> Esprit21: > Postavite slike koje ste imali u oglasu Kako da ih postavim kad ih nemam vise? Taj komplet je stavljen pocetkom marta. Postavila predmet i ocistila galeriju. Ja to uopste ne cuvam,osim ako dodatno slikam pa zaluta neka slicica ali retko. Mozda admin moze da vrati...kad odg pitacu ga.
2022 04 07
Mislila sam ako imate sacuvane slike, ili ako ste joj slali na Viber, te slike vam mogu biti od pomoci.
2022 04 07
A to. Imam samo ovo,posto je trazila da vidi sako i slikala sam joj i izbliza zbog dugmica. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/983ab57abaabdb14a9f7f705a85eec75.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c68634cea17ccad1e9e7e33f4f859402.jpg)
2022 04 07
Slikano je uvece,tako da mi tu nema neke pomoci😏
2022 04 07
Super sto ih imate, probajte da ih prebacite na telefon ako ste izbrisali pa da ih uvecate tu ili na komp ih prebacite pa uvecajte, obratite paznju na ta mesta za koje je ona rekla da su fleke ako se to ikako moze videti. Ako ih nema znaci da je samo htela da iznajmi predmet i vrati ga.
2022 04 07
Ne vraćajte novac. Trebao joj je za jedno veče i verovatno se slikala u tome, sigurno je tada i isflekala i zakačila nogavicu. Pošto verovatno imate njeno ime i prezime, probajte da nađete njen insta ili fb, možda i ima slike u kompletu 🙂 sad pošto je već viđeno, treba joj novac nazad za nešto drugo 😖
2022 04 07
Mislim da bi i pod tim osvetljenjem one fleke videli bar tokom slikanja...
2022 04 07