Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitnooo!!!

Ima li ta članica ocene/utiske o prethodnim saradnjama? 🤷‍♀️
2022 04 07
Masa tema je o clanicama koje kupuju obuku i izmisle nesto da vrate.Drugarica mi kaze i u butucima isto. Razumem i da piju i da puse i da sede na ladnom betonu ali to jajaranje nikad necu razumeti.
2022 04 07
Slazem se sa svima,samo sto je na mrezama nema ili me blokirala😡 inace sam zumirala slike,nista ne postoji,ni jedan trag.
2022 04 07
> emilyy: > Ima li ta članica ocene/utiske o prethodnim saradnjama? 🤷‍♀️ Ima 6 ocena
2022 04 07
> Tashanti: > Slazem se sa svima,samo sto je na mrezama nema ili me blokirala😡 inace sam zumirala slike,nista ne postoji,ni jedan trag. Nikom nista, poslusajte muza i ostale clanice ovde, i nema nikakvog vracanja robe/novca. 😊
2022 04 07
Hvala vam svima na podrsci i razumevanju,jako mi znaci jer me nepravda ubija (kao i svakoga)... da ne odgovaram ponaosob svima. Samo eto ako neko moze da mi kaze sta da joj napisem😑 napisala je da je oprala sako i dalje stoje fleke😖 nisam bila u ovoj situaciji i bas sam "pogubljena",jos sutra putujem za Wels a nisam se ni spakovala jer mi ovo ne izlazi iz glave i nemam koncentraciju (nadam se dok se vratim da cu dobiti odgovor od admina). Ako moze neka clanica da mi sklopi por,bila bih zahvalna,izgubila sam svu energiju i nmg da se sastavim a kamoli por jer znam da sam cista. Nekome mozda deluje suludo ali bas me je poremetilo a i povredilo. Znam da me nece osuditi za 1 negativnu ali je ne zelim jer sam "picajzla" u svemu🤷‍♀️
2022 04 08
> Tashanti: > Slazem se sa svima,samo sto je na mrezama nema ili me blokirala😡 inace sam zumirala slike,nista ne postoji,ni jedan trag. Onda je sve jasno, ako ste zumirali i nema fleka tamo gde ih je ona uslikala onda ih je ona napravila.
2022 04 08
Ma batalite sve, idite u Vels i uživajte. Koga briga za krpice, ne vredi toliko da se iznervirate. Uz negativnu daćete odgovor sa priloženim slikama i verujem da će biti još lepih saradnji. A noj uzvratite makar neutralnom isto sa obrazloženjem ili linkom ove teme. By the way, fascinantno mi je kako pošteni ljudi preispituju sebe i svoje postupke dok ovi drugi bestidno lažu i varaju. I to se ne odnosi samo na ovaj slučaj. Prijatan odmor pre svega! 🌷🌷🌷
2022 04 08
> AppleRed: > Ma batalite sve, idite u Vels i uživajte. Koga briga za krpice, ne vredi toliko da se iznervirate. Uz negativnu daćete odgovor sa priloženim slikama i verujem da će biti još lepih saradnji. A noj uzvratite makar neutralnom isto sa obrazloženjem ili linkom ove teme. > By the way, fascinantno mi je kako pošteni ljudi preispituju sebe i svoje postupke dok ovi drugi bestidno lažu i varaju. I to se ne odnosi samo na ovaj slučaj. > Prijatan odmor pre svega! 🌷🌷🌷 Hvala Vam puno. Ali ja i dalje nzm sta da joj napisem ili da je potpuno iskuliram☹ PS. Ako bi doslo do negativne,istu bih i vratila,jer kako ona nesto tvrdi tako tvrdim i ja... link cu ostaviti u opis profila,da clanice vide o cemu se radi.
2022 04 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/181e60768c62d1918ccf2f2d8d21c9c9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b174edc40503d7bcdb24e1470966a901.jpg) sta bude bice🤷‍♀️
2022 04 08
Ostavila je negativnu ocenu. 👎
2022 04 13
> emilyy: > Ostavila je negativnu ocenu. 👎 Videla sam,uzvratila sam i obratila se adminu. Opet cekanje🤷‍♀️
2022 04 14
1 2 3 4 5