Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta je sa ljudima??

Daleko od toga da ocekujem da se skace na moj zahtev..😉Niti nesto zahtevam,samo ne zelim nedeljama da se razvlacim zbog toga..prosto potrazim dalje i to je to
2022 04 14
Pa se samo trudim da mi to ne oduzima previse vremena, paznje i zivaca. Ima nas raznih, ali bas, bas. Srdacno s'moje strabe na samo "Zelim" odgovorim sa "Izvllite?", ali navikla sam vec da se devojke vise i ne jave, posle tog "Zelim". I ok, svako radi kako zna. A na sajtu situacija nikad losija. Srozavanje se sa ulica prenelo na sajt. Jbg.
2022 04 14
> TinaBukvic: > Ja imam obrnutu situaciju , ja sam tražila da kupim od članice dogovorile smo cenu i artikle koje želim da uzmem i nakon toga ja par puta šaljem poruke tipa , eee jel vazi dogovor ono ništa , pa se pitam šta se desilo. Par puta udjem na profil ono redovno postavlja nove artikle i piše da je aktivna . > Ja u soku … ali ok šta sad … 🤷🏼‍♀️ Nikada ne kupuj od onih koje ocekuju da ih molis i juris za predmet, lazu i zavlace. Mene je jedna lagala da joj i majka umrla, sta dalje komentarisati. A uredno im na profilu pise da pare ne vracaju jer mozemo da pitamo za dodatne slike, mere i ostalo, a kad ih pitas tajac, zavlacenje, laganje. Neke na upit i ne odgovore. Kod nekih tek kad ih pitam dodatno shvatim da ono sto su stavljale u opis nije tacno. Bas pre neki dan sam htela nesto da uzmem, predmet tagovan kao pamuk i poliester, javim se, dobijem samo delimicno sta sam htela, a materijal 100% poliester, iako je stavljano da ima pamuka. Imam utisak da mali broj prodavaca stavlja tacan opis, ostale mrzi pa stave bilo sta ili nista. Juce sam naisla na predmet koji je tagovan sa 666 za materijal, brend itd. Da sam na mestu admina brisala bih sve dok ne nauce da pravilno opisu i napisu tacno ono sto pise na etiketi.
2022 04 14
Meni su se desile isto skroz bezvezne situacije u poslednjih par dana.. Od jedne clanice sam vec kupovala i pitala je za predmet, kaze ako devojka odustane, posle predmeta nema, a drugu clanicu sam pitala isto i ako nismo saradjivale, a predmet je do mog pitanja bio dostupan, i samo mi je rekla da je prodato i obrisala predmet.. Sve manje sam na sajtu na zalost.. Imala sam ovde veoma lepih i korektnih saradnji ali vidim da je sve besmisleno. Sad se bar svud moze sve naci po povoljnim cenama, a to je mnogo lakse i isplativije nego da vam se kidaju zivci ili da cekate nesto i da se pitate da li ce vas neko zeznuti ili ne.. Ili ce se kupovina razvlaciti nedeljama, pa od nje nista i ne bude.. Retko bilo sta komentarisem, a ponekad svratim na forum. Ovo je samo neko moje zapazanje..
2022 04 15
A ja moram da se nadovezem na recenicu "Sta je sa ljudima". Mozda, odnosno verovatno se vecina nece sloziti sa mnom. Ali mi je neverovatno da sada svi traze stvari koje su trenutno aktuelne u radnjama po cenama polovnih stvari, ali sa bude nove i ako moze sa etiketom 😂. Godinama kupujem na sajtovima, second handovima i sl. I zna se sta je polovno, a sta kupiti u butiku novu stvar. I to uglavnom traze Monu i Zaru..
2022 04 16
Moje iskustvo - raspitivanje, slikanje, može li uživo? I na kraju - bez hvala. Odgovor uvek, sa sve slikama, dobiju u roku od par sati, uglavnom i pre.
2022 04 17
Meni se juce posle duzeg vremena desile dve situacijs: 1) Clanica trazi razmenu, kazem da nisam zainteresovana. Onsa trazi da cenu sa 1200 spustim na 700, ne pristanem. Nadjemo se na dogovoru da navedena cena bude takva , a da ja plstim postarinu, a ona ce mi novac uplatiti u toku dana. Ja se slozim, pitam koji nacin placanja odgovara, racun ili podtnet, usput odgovorim na jos neka pitanja cije odgovore vec moze pronaci u opisu predmeta.. Odgovora nema.. Posle par sati pitam ds li smo se dogovorile, clanica online ali odgovora nema, nikakvog.. 2) Stizu mi dve “zelim” poruke od clanice, kada sam napisala da je predmet dostupan - dobila sam odgovor da nije zelela taj predmet nego je slucajno kliktala na telim…
2022 04 19
1 2