Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ogrebotine na inox frižideru

Upomoć 😂 Ogrebali smo nov frižider od inoxa. Ogrebotina nije skroz površinska. Jel imao neko iskustvo sa tim, ili jel zna kako mogu to da sredim/zamaskiram biću zahvalna ako mi pomogne 🫠
2022 05 07
Ja sam videla da se inox sudopera polira jestivim uljem i stvarno sve ogrebotine se zamaskiraju. Ne znam na kakvom je mestu ogrebotina, da li bi moglo to sa uljem. Postoji i sredstvo za plastiku automobila koje kamuflira ogrebotine. Možda i u dm-u ima nešto slično. Bas nezgodna situacija 😟
2022 05 07
> Bojanaboka990: > Ja sam videla da se inox sudopera polira jestivim uljem i stvarno sve ogrebotine se zamaskiraju. Ne znam na kakvom je mestu ogrebotina, da li bi moglo to sa uljem. Postoji i sredstvo za plastiku automobila koje kamuflira ogrebotine. Možda i u dm-u ima nešto slično. Bas nezgodna situacija 😟 Joj jeste nezgodno baš, jedino sam probala pastom za zube da trljam ali nemam običan kaladont. Gledala sam ima neka sredstva razna ali ne znam ni koje bih probala...
2022 05 07
“How to” klipovi na YT Meni su uvek od pomoci 🌸
2022 05 07
> SkupocaKao: > “How to” klipovi na YT > Meni su uvek od pomoci 🌸 Hvala, mada sam čeprkala po intenetu dosta i zbunjena sam 😅
2022 05 07