Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Molim pomoc oko preparata

Pozdrav clanice! Zelim da uzmem Redken kozmetiku za kosu, ali nisam sigurna da li da uzmem ovu seriju sa prve, namenjenu ostecenoj kosi, ili ovu sa druge fotografije, s obzirom da mi je blago kovrdzava kosa. Ako je neko upoznat sa proizvodima, znacio bi mi savet. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d98976a4b019ea5ca4179c90b5faac05.jpg)
2022 06 09
Ako Vam je blago talasasta onda zelenu liniju.
2022 06 11
Da li ste ih koristili? Moze iskustvo.
2022 06 11
Probala sam full swirl kremu, nije loša, ali je po meni Moroccanoil linija za talasastu kosu neprevaziđena. Nekako mi od te kreme lokne nisu dugo držale i bile su nekako naduvane. Lakme ima dobru liniju za kovrdžavu, talasastu kosu, oni su mi bolji.
2022 06 11
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1fafbb19c19e323da5c34baeb9f8ba4e.jpg)
2022 06 11
Hvala mnogo.
2022 06 12
> Milica9933: > Hvala mnogo. Nema na čemu 😊
2022 06 12
Zelena Redken linija nije za talasatu nego kovrdzavu i spirale...Jedino je balzam koji je ujedno i live in za sve tri varijante i kovrdzavu i talasastu i spirale...Nisam koristila ali sam planirala da kupim pa sam odustala.Ovo sto na proizvodu ide ka zutom do narandzastog oznacava za koji tip lokni je....To je zvanican opis.E sada ne mora da znaci ja imam talasastu kosu nije preterano suva,staviseI kupila sam Redken all soft hevy cream masku,to je navodno za izrazito suvu kosu,medjutim niti mi masti niti otezava Tako da mi je ispao odlican...Mozda da nadjete neki salon koji koristi Redken proizvode pa tamo se sfenirate ili sl.a da trazite da Vam operu kosu sa odredjenom linijom pa da vidite..Nisu bas jeftini proizvodi a testera nema..
2022 06 15
> jelena2606: > Zelena Redken linija nije za talasatu nego kovrdzavu i spirale...Jedino je balzam koji je ujedno i live in za sve tri varijante i kovrdzavu i talasastu i spirale...Nisam koristila ali sam planirala da kupim pa sam odustala.Ovo sto na proizvodu ide ka zutom do narandzastog oznacava za koji tip lokni je....To je zvanican opis.E sada ne mora da znaci ja imam talasastu kosu nije preterano suva,staviseI kupila sam Redken all soft hevy cream masku,to je navodno za izrazito suvu kosu,medjutim niti mi masti niti otezava Tako da mi je ispao odlican...Mozda da nadjete neki salon koji koristi Redken proizvode pa tamo se sfenirate ili sl.a da trazite da Vam operu kosu sa odredjenom linijom pa da vidite..Nisu bas jeftini proizvodi a testera nema.. To što piše ne mora da znači, slažem se sa vama😀 Moja je negde baš kovrdzava, a negde talasasta, po preporuci sam kupila tu kremu i nisam bila zadovoljna. Sve je to individualno, mnogi skupi preparati za lokne, talase imaju jaku cenu a sastav im je katastrofalan. Recimo meni je super od jeftinih varijanti Byphasse za lokne, duplo bolji nego Redken krema. Nema šta nisam probala od stranih preparata, i naravno nisam bila zadovoljna ni sa jednim u potpunosti 😂
2022 06 15
@Amanojlovic...Pa da upravo to.Ja sam pre 20 god koristila All soft liniju,tada sam imala kovrdzavu gustu kosu i suvlju.Danas All Soft koristi moja rodjaka koja ima ravnu tanku svilenkastu kosu :o Izgleda da menjaju formule.Jer onda nije bilo sanse da koristi a da joj ne lsepi ili ne umasti kosu. Ja sam gledala neke recenzije i na youtube i vodila sam se logikom pre kupovine,ako neka zena kaze a ima afro lokne i cekinjastu kosu da joj je super,znam da meni nije ,:) Ovde po salonima zaista pojma nemaju niti umeju da objasne,prodavci isto.. Inace i ja sam uzela Moroccanoil kremu za lokne i super mi je,Medjutim ipak moram svaki dan da stavim po malo kreme ali na prethodno ,poprskanu kosu vodom..Svi ti live in za stajling,mora prvo voda pa tek onda preparat,bar u mom slucaju.
2022 06 15
> jelena2606: > @Amanojlovic...Pa da upravo to.Ja sam pre 20 god koristila All soft liniju,tada sam imala kovrdzavu gustu kosu i suvlju.Danas All Soft koristi moja rodjaka koja ima ravnu tanku svilenkastu kosu :o Izgleda da menjaju formule.Jer onda nije bilo sanse da koristi a da joj ne lsepi ili ne umasti kosu. > Ja sam gledala neke recenzije i na youtube i vodila sam se logikom pre kupovine,ako neka zena kaze a ima afro lokne i cekinjastu kosu da joj je super,znam da meni nije ,:) Ovde po salonima zaista pojma nemaju niti umeju da objasne,prodavci isto.. > Inace i ja sam uzela Moroccanoil kremu za lokne i super mi je,Medjutim ipak moram svaki dan da stavim po malo kreme ali na prethodno ,poprskanu kosu vodom..Svi ti live in za stajling,mora prvo voda pa tek onda preparat,bar u mom slucaju. Ma da, baš tako, ja već godinama probavam sve i svašta, nema šta do mene nije stiglo. Probajte ako vas ne mrzi moju trenutnu rutinu. Operem kosu Johnsons baby šamponom, stavim hidratantnu masku koju držim pola sata, zatim kada operem smočim kosu u izlapelo pivo, stavim byphasse kremu i nagužvam gelom, sušim fenom na hladnom vazduhu pomoću difuzora. Kast razbijem sa malo ulja. Lokne budu fantazija i kosa loknastija🥰
2022 06 15
Jelena2606, isla sam u tri salona koja koriste proizvode koje sam u tom trenutku zelela da kupim. U dva su mi koristili Redken univerzalan sampon i balzam, i niko nije znao da mi podobnije objasni. Vec dve tri godine ne mogu da pronadjem fantasticne proizvode, koji ce mi odgovarati. Ne zelim da idem ka ravnijoj, vec ka kovrdzavijoj kosi.
2022 06 20
Milica..Shvatila sam..Samo preparato za spirale maste kosu,tako da treba biti oprezan koji tip je vase kose,pre uzimanja proizvoda.Ovi gore preparati su za spirale i kovrdze pise na samom preparatu,a to koliko sam razumela nije Vas tip kose.Pitanje da li ce vam ukovrdzati kosu ili slepiti..Ima redkenov preparat isti sablon kao Moroccanoil koji je i za negu ali i za stajling.Ima ovde da se kupi.Takodje ja se lomim da kupim neki balzam Redken beach envey..to je navodno za te neke talase.Prvo saznajte vas tip kose,masna/suva,farbana nefarbana,koji tip dlake pa na osnovu toga trazite preparat,.. Meni je moroccanoil krema odlicna ali moram da prskam vodu na kosu svaki dan i da onda stavljam krenu.Svakako ukovrdza.
2022 06 20
Mislim ranije kada mi je kosa bila super,manje vise svi preparati su mi bili ok.Sada kada je izmedju talasaste i kovrdzave,istanjena,proredjenamoram da gledam vise stvari da bih kupila nesto
2022 06 20
..I pored svega ne znaci da ono sto nama ovde odgovara,da ce i Vama i obrnuto.
2022 06 20
1 2 3