Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da proslavimo Lidiju!

Lidija je naručila i nije podigla paket. Danas se vratio, pa sam ih platila. Tako da prodaja mi je ustvari poklon 🤔
2022 06 16
Ostavite link profila i negativnu ocenu
2022 06 16
> OljaRaletic: > Ovo je zabranjeno OK, brisem post.
2022 06 16
> ubavkam: > Ostavite link profila i negativnu ocenu Ostavljeno, rekoh ako neko saradjuje s njom da je unapred pripremljen.
2022 06 16
Ne vidim da ste ostavili negativnu ocenu a ni link profila :)
2022 06 16
> Ana2018: > Ne vidim da ste ostavili negativnu ocenu a ni link profila :) Nema svrhe, evo obrisala sam lične podatke. I dok god se neko javno ne prozove, nema normalne saradnje.
2022 06 16
Ostavite negativnu ocenu,za to i sluze,da bude upozorenje za ostale clanice.
2022 06 16
> NinaVp: > Ostavite negativnu ocenu,za to i sluze,da bude upozorenje za ostale clanice. Slažem se. Poslate 21.05. Danas povratak.
2022 06 16
> tanjatudi: > Lidija je naručila i nije podigla paket. Danas se vratio, pa sam ih platila. Tako da prodaja mi je ustvari poklon 🤔 nije ni poklon nego trosak.....strasno!
2022 06 16
Dajte joj negativnu. Osobe koje se igraju sa tudjim vremenom i novcem treba ukloniti sa sajta za stalno, pa kad nadoknade svima sve troskove eventualno da traze da im se dozvoli pristup. I ne saljite pouzecem.
2022 06 16
A kako da znamo koja clanica je u pitanju kada ne zelite da ostavite ni link profila ni negativnu ocenu?
2022 06 16
Ostavila je sliku članice, licne podatke, i mislim ime članice ali je obrisala. > ubavkam: > A kako da znamo koja clanica je u pitanju kada ne zelite da ostavite ni link profila ni negativnu ocenu?
2022 06 16
> jelenap2702: > Ostavila je sliku članice, licne podatke, i mislim ime članice ali je obrisala. > > ubavkam: > > A kako da znamo koja clanica je u pitanju kada ne zelite da ostavite ni link profila ni negativnu ocenu? To je sve nebitno, dok se ne ostavi negativni utisak. Ne ulaze sve clanice na forum.
2022 06 16
Ja stvarno ne razumem cemu otvaranje teme, ne zelite negativnu da date(pa valjda se ocenjujemo da i drugi vide kakvi smo kupci /prodavci) Mislim da je tema skroz nepotrebna jer Vam ocigledno i nije toliko vazno sto paket nije preuzet.
2022 06 16
Slažem se da treba negativna, samo sam rekla da je bilo korisničko ime ali je obrisano. > ubavkam: > > jelenap2702: > > Ostavila je sliku članice, licne podatke, i mislim ime članice ali je obrisala. > > > ubavkam: > > > A kako da znamo koja clanica je u pitanju kada ne zelite da ostavite ni link profila ni negativnu ocenu? > To je sve nebitno, dok se ne ostavi negativni utisak. Ne ulaze sve clanice na forum.
2022 06 16
1 2