Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je ova situacija za negativan utisak?

Pre 5 dana članica je dobila br. tekućeg računa za uplatu, u nedelju nije mogla da uplati, u redu, u ponedeljak ništa, sačekam utorak ništa - popodne pitam šta je bilo sa uplatom, ona kaže sutra ću, sreda-javlja se, navodno pošta radi do 14h, danas se javlja navodno je išla da uplati ALI JOJ TRAŽe ADRESU... Uplaćujem redovno na tekuće račune, eventualno traže da se naglasi grad-mesto. Lepo joj napišem da sam je dovoljno čekala da uplati, pritom mi je se javilo više članica u vezi tog predmeta u medjuvremenu, da ukoliko ne uplati do kraja dana zadržavam pravo da otkažem saradnju. Jasno postavim pitanje da mi javi šta je odlučila i ona prestane da mi odgovara. Lupila bih joj negativnu za bezobrazluk... Prvi put imam ovakvo iskustvo...
2022 06 23
Nije doslo do saradnje, tako da ne mozete ostaviti negativan utisak… Ali mozete valjda neutralan i u komentaru napisati sta se dogodilo…
2022 06 23
Nisam sigurna kako ide po novim pravilima, neutralnu sa objasnjenjem sigurno smete da ostavite. Imala sam i ja takve situacije, najbolje je ne nervirati se, obavestiti clanicu da odustajete od saradnje i prodati predmet dalje.
2022 06 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8148cbe1cedbd6b2263c8777105cc090.jpg)
2022 06 23
Joooj, imala sam i ja takvu situaciju ovih dana...sta reci sem...tuga?
2022 06 23
To je ovde postalo uobicajeno izgleda zele da kupe dajte podatke, broj racuna i onda tajac. Nekultura i bezobrazluk.
2022 06 23
Par poruka trenutno imam u inboxu sa ‘zelim da kupim’ i traze tekuci, ja posaljem a one nakon toga nestanu :) Ne znam cemu to🙈 sto traze uopste 🥲
2022 06 23
Zavisi iz kog je mesta i kakva je Posta. Kod mene sve Poste rade do 19h uglavnom, jedna do 20h, a ima i jedna manja koja radi do 14h-15h, u odnosu na druge tu je najmanja guzva pa kad mi se ne ceka po sat vremena u redovima radije odlozim za kasnije kako bih odradila u toj manjoj Posti sto radi krace. Sto se adrese tice meni nisu trazili, ali sam skoro uplacivala u OTP mislim i tu mi je prvi put neko trazio JBMG ili broj licne karte a ja uplacivala nekome ko ima racun u toj banci, pre toga mi nikada niko nije trazio nista slicno. Tako da ko zna, izgleda svako ima neka svoja pravila sta trazi.
2022 06 23
> Jelenaaa1994: > Pre 5 dana članica je dobila br. tekućeg računa za uplatu, u nedelju nije mogla da uplati, u redu, u ponedeljak ništa, sačekam utorak ništa - popodne pitam šta je bilo sa uplatom, ona kaže sutra ću, sreda-javlja se, navodno pošta radi do 14h, danas se javlja navodno je išla da uplati ALI JOJ TRAŽe ADRESU... Uplaćujem redovno na tekuće račune, eventualno traže da se naglasi grad-mesto. Lepo joj napišem da sam je dovoljno čekala da uplati, pritom mi je se javilo više članica u vezi tog predmeta u medjuvremenu, da ukoliko ne uplati do kraja dana zadržavam pravo da otkažem saradnju. Jasno postavim pitanje da mi javi šta je odlučila i ona prestane da mi odgovara. > Lupila bih joj negativnu za bezobrazluk... Prvi put imam ovakvo iskustvo... Meni su jednom prilikom trazili adresu za uplatu, ne znam razlog ali sam morala da kontaktiram članicu da mi napise adresu. U ostalim situacijama traze da naglasim grad prilikom uplate.
2022 06 23
Sve je to u redu, dala sam joj i adresu... Evo šta odgovara na kraju. Skroz bezveze izgovor ali bar je odgovorila ‘Odustajem zato sto u posti ne moze da se uplati. Dva puta sam bila i salju me po jos podatka’ Da napomenem dobila je iste podatke koje inače šaljem za uplatu... U svakom slučaju hvala na pomoći, i članici koja je objavila pravila za ostavljanje utisaka, nisam čitala to do sada...
2022 06 23
Verovatno je odustala, a bilo joj glupo da kaze pa je trazila izgovore
2022 06 23