Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Savet u postavljanju predmeta

Ja molim za savet kako postaviti predmet i slike koje stavim za prodaju a da ne budu obrisani sami od sebe? Neke ostanu, a neke jednostavno nestanu. Gde gresim?
2022 07 08
Proverite tagove, ako je noseno makar na 5 minuta ne moze da se oznaci novo bez etikete, znam da tu najcesce grese devojke. Prodaja kopija takodje nije dozvoljena.
2022 07 08
Kao sto je prethodna clanica napisala, sajt ne dozvoljava oglasavanje kopija. Bojim se da bi mogli da Vam blokiraju nalog zbog toga. Ispravite na vreme oglase.
2022 07 08
> ruskans: > Ja molim za savet kako postaviti predmet i slike koje stavim za prodaju a da ne budu obrisani sami od sebe? Neke ostanu, a neke jednostavno nestanu. > Gde gresim? Oglasi se ne brišu sami od sebe, admin Vam ih uklanja, jer ne poštujete neka od pravila sajta.
2022 07 08
Koja su to pravila, a da ih se ne pridržavan, stvljam svoje licno, novo, slikano u svojoj kući, a sta ja treba da uradim, a da mi ostane? Da platim? Platiću Kome i koliko neka mi napisu Sve sto kacim je kompenzacija duga
2022 07 09
Evo neka mi neko kaže sta nije uredu
2022 07 09
Pravila su postavljena na sajt ali pitajte Admina direktno, to je najbolje. Mada ste privukli već pažnju na sebe što znači da sledeća greška će biti negatian utisak verovatno.
2022 07 09
> ruskans: > Evo neka mi neko kaže sta nije uredu Prodajete kopije.
2022 07 09
i meni se to desava vec treci put
2022 07 13
Nemate nikakav opis predmeta, ne mozete napisati samo "torba" i zabranjene su kopije.
2022 07 16
Clanicu to, ocigledno, ne interesuje. Tema je otvorena u svrhu reklamiranja.
2022 07 17