Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Iskustva Lalafo

Da li je neka članica prodavala artikle preko Lalafo - a i ako jeste kakva su iskustva?
2022 07 18
Pre 3-4 godine sam dosta garderobe i oatalih predmeta prodala lepo preko lalafo-a. Sad ima posta prevaranata, kao i oni koji imaju neki fetiš tipa da im posaljete neke vase nosene carape, donji veš. Sad samo preko mojih krpica, kp, kupindo, limundo
2022 07 18
> MajaB96: > Pre 3-4 godine sam dosta garderobe i oatalih predmeta prodala lepo preko lalafo-a. Sad ima posta prevaranata, kao i oni koji imaju neki fetiš tipa da im posaljete neke vase nosene carape, donji veš. > Sad samo preko mojih krpica, kp, kupindo, limundo E svasta...ovo za fetiše jos nisam čula ali ne čudi me više nista...svasta ima...Hvala puno na odgovoru!
2022 07 18
Slično i ja a tih 'čudaka' ima svugde samo na Lalafo nema ni pravila, ni zaštite, ni zakona.
2022 07 18
Ja tamo imam par njih sa kojima sam radila razmene.Ok je,ali sto je vec receno,prevaranata mnogo i ludaka.
2022 07 18
skoro sam poslala 2 paketa uredno podignuta sve bilo ok, na svakom sajtu ti je isto bukvalno lutrija da li ces biti prevaren ili ne a ovih fetisara njih imas na svakom sajtu samo ne odgovaras na takve, blokiras i cao zdravo
2022 07 18
Probala pre godinu dana i nista nisam prodala. Na kraju ga deinstalirala.
2022 07 18
Hvala svima na odgovorima! Probacu, pa kako bude...nadam se da necu da naletim na ove fetišare 😂😂😂 a za prevarante znam, svuda ih ima i to u zadnje vreme mnogo...
2022 07 18
Ja sam kupovala i prodavala, uvek trazim uplatu unapred,super mi je, jedino je mnogo spora aplikacija.
2022 07 19
> deksica: > Ja sam kupovala i prodavala, uvek trazim uplatu unapred,super mi je, jedino je mnogo spora aplikacija. Hvala! Postavila sam par oglasa...pa videcu kako ce biti 🙂 🤷
2022 07 19
Za sada i do sada su iskustva pozitivna. Mada imam utisak da je i tamo stala prodaja.😌
2022 07 21
Moguce da je stala, tri dana nista,niko ni da pita na Lalafo ali polako ne odustajem 😁 i ovde na krpicama a i na KP prodju dani da niko ne pita a onda dodje period gde skoro svakodnevno saljem nesto...leto,odmori,sve ima svoje...
2022 07 21
Hahhaha stigla je prva poruka na lalafo 😂😂😂 ali naravno ne vezana za kupovinu nego vrlo neprikladnog rečnika 😁 a ja bas mislila da ce da me zaobidju budale 🤷 Prvo rekoh da li da i ja odgovorim onako sočno ali nisam zasto bih se spustala na taj nivo...napisala prijavu ( stoji opcija ali ne znam da li iko reaguje) i blokirala budalu 🤷😊
2022 07 21
Ja sam na Lalafou punih 7 godina i 90% garderobe koje prodam uglavnom je preko Lalafo-a. Ne praktikujem uplata pa slanje ,vec saljem mahom pouzecem.Tamo su dosta kupci skepticni kada je u pitanju uplata pa slanje upravo zbog prevare koje se naravno desavaju svuda.Idem na rizik ... Od januara meseca imala sam samo 2 vracena paketa preko Lalafo-a,sto je premija za sajt na kome nikoga ne mozes oceniti i ne znas sa kime imas posla. Moje iskustvo na Lalafou sto se tice prodaje je pozitivno,a sto se tice kupovine to vec ne garantujem jel mahom kupujem ovde garderobu za sebe. Sajt kao i svaki zahteva aktivnost, sto si vise aktivan vece su mogucnosti da ljudi vide tvoje oglase.
2022 07 22
> Dzabalook: > Ja sam na Lalafou punih 7 godina i 90% garderobe koje prodam uglavnom je preko Lalafo-a. > Ne praktikujem uplata pa slanje ,vec saljem mahom pouzecem.Tamo su dosta kupci skepticni kada je u pitanju uplata pa slanje upravo zbog prevare koje se naravno desavaju svuda.Idem na rizik ... Od januara meseca imala sam samo 2 vracena paketa preko Lalafo-a,sto je premija za sajt na kome nikoga ne mozes oceniti i ne znas sa kime imas posla. > Moje iskustvo na Lalafou sto se tice prodaje je pozitivno,a sto se tice kupovine to vec ne garantujem jel mahom kupujem ovde garderobu za sebe. > Sajt kao i svaki zahteva aktivnost, sto si vise aktivan vece su mogucnosti da ljudi vide tvoje oglase. Hvala na odgovoru 😊
2022 07 22
1 2