Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Post express usluge!

> jelena2606: > @Never...Dobro je da cete povretiti paket. > Za ubyduce uzmite one papire PE za popunjavanje,da ih imate kod kuce i nalepnice sa PE brojem.Tako da Vi to pre dolzaska kurira sve sami uradite,zapakujete paket i zalepite PE broj na njega.U poslednje vreme zure,nema ih dovoljno i ja sam videla da su neke moje pakete,samo ubacivali bez da zalepe PE broj,kaze mi to cu kaznije,posto zuri.Palo mi je na pamet da je moguce da se zezne i zalepi neki drugi broj. Desi se, to se i ovde desilo. U pravu si Jelena, ili unapred ili pojedinačno predati u pošti. Nije probljem pogrešiti, greši svako ko radi ali grešku treba priznati.
2022 07 27
Apple...Pa da.Ja uglavnom sama sve popunjavam.Kuriri nisu losi uglavnom ali jedva postizu,zbog obima pa zure.Tako mi je par puta rekao da ce kasnije da zalepi na paket nalepnicu sa PE brojem...Mislim u celoj toj kamari paketa,verujem da je mogao da se zezne..Sada posebno kada je neka veca cifra,gledam da dobro upkaujem i odmah zalepim nalepnicu. Verujem da u posti ima ozbiljnih neznalica,a sa druge strane nece da priznaju gresku,racunajuci da je ljudima lakse da dignu ruke i cuvaju zdravlje,nego da se mesecima sa njima jasu...to je bezobrazluk.
2022 07 27
Ma i ja sve sama popunjavam, i docekam ispred zgrade, i dsm sa zalepljenim PX brojem, ali opet, ovde kod mene stalno novi kuriri dolaze, razumem da se desavaju greske, al rukovodstvo je isto, to se ne menja svako malo, pa kad bi svako od njih poceo malo vise da radi svoj posao, to bi bilo odlicno i verujem da ne bi lud zbunjenog po meseca i jace.. Da prostite
2022 07 27
Devojke da li se zna na 0.5 tezinu koji je otkup za postexpress ?! Narucila sam nakit koji je kostao 2200 din gramaze 0.5 -350 din koliko sam videla na sajtu njihovom ... Prodavac mi je jos rekao da je spustio iznos na 2100 zbog postarine ... Uopte mi nije jasno sta je naplaceno 500 din !? Moze li mala pomoc .... ja se uopte ne snalazim .. KOliko oni naplacuju otkup paketa ,... ranije je bilo 50 din ,,,, poslato mi je navodno postexpresom DANAS ZA SUTRA - stigla mi je poruka da je 2633.50 din da podignem u posti ...
2023 02 18
To je to, 350 dinara je poštarina za pošiljke težine do 0,5kg i poštarina za otkup je oko 150 dinara. Poskupele su usluge Post-express-a. 😩
2023 02 19
> emilyy: > To je to, 350 dinara je poštarina za pošiljke težine do 0,5kg i poštarina za otkup je oko 150 dinara. Poskupele su usluge Post-express-a. 😩 uzas su postali stvarno .... Hvala puno na odg :) <3
2023 02 19
1 2 3