Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Post express usluge!

Citam sad ostala iskustva, jos ja dobro i prolazim s kuririma. Uzas
2022 07 23
Dobar dan, moja iskustva su potpuno suprotna od svih navedenih. Na svaku primedbu ( iskljucivo kada se kurir ne pojavi a ne obaveste me) mi je posta odgovorila u najkracem mogucem roku. Na sajtu imate mail za reklamacije. Na mail mi stigne odgovor sa brojem reklamacije, vremenom prijema i svim relevantnim podacima iz reklamacije. Nakon toga i mail kojim resavaju problem uz telefonski poziv, izvinjenje i sve sto pripada ovoj vrsti problema. Svaka posiljka ima svoj ID broj ili PX/ PE tako da kada im posaljete sve te podatke niko ne moze da Vam kaze kako posiljka nije kod njih primljena. Koordinator postexpressa je na broju 0113535006, vrlo je efikasan i ljubazan. Pozzz
2022 07 24
> petisa: > Dobar dan, moja iskustva su potpuno suprotna od svih navedenih. Na svaku primedbu ( iskljucivo kada se kurir ne pojavi a ne obaveste me) mi je posta odgovorila u najkracem mogucem roku. Na sajtu imate mail za reklamacije. Na mail mi stigne odgovor sa brojem reklamacije, vremenom prijema i svim relevantnim podacima iz reklamacije. Nakon toga i mail kojim resavaju problem uz telefonski poziv, izvinjenje i sve sto pripada ovoj vrsti problema. > Svaka posiljka ima svoj ID broj ili PX/ PE tako da kada im posaljete sve te podatke niko ne moze da Vam kaze kako posiljka nije kod njih primljena. Koordinator postexpressa je na broju 0113535006, vrlo je efikasan i ljubazan. > Pozzz Hvala najlepse na ovom broju, zvacu sutra, komunicirala sam samo putem mailova i sa razlicitim radnicima poste, pa se zaista nadam da ce koordinator imati jasniju ideju sta dalje. Kao sto napisah, imam sifru svog artikla koji je poslat, ali je on pomesan pa je setao pod drugom sifrom napred nazad 2 puta i zavrsio u BGu i preuzet je od strane osobe s cijim je paketom bio pomesan, a niko nece da udje u trag istom, niti da mi kaze sta dalje, svakako sutra idem da podnesem zahtev jer je posiljka izgubljena, ali zvacu. I hvala!
2022 07 24
@Esprit21 Meni su u petak stigle dve posiljke iz inostranstva, doneo mi postar kuci.
2022 07 24
Ni meni nije jasno ako imate PE broj i papir,kako mogu da kazy da nije posiljka preuzeta od Vas.Cak i kada zovete kurira ostavljate podatke u centrali...
2022 07 24
> jelena2606: > Ni meni nije jasno ako imate PE broj i papir,kako mogu da kazy da nije posiljka preuzeta od Vas.Cak i kada zovete kurira ostavljate podatke u centrali... Imam broj poziljke, sada su PX... Ali musteriji pod tom sifrom stize potpuno druga stvar, pa pretpostavljam da njih bas briga jer je stiglo te je stiglo, paket pod mojim PX brojem je urucen, sad ja treba da dokazem da sam ja poslala komplet a ne to sto je stiglo i jesam jer sam ujurila sve ikada podatke, nasla gde je komplet bio i gde je zavrsio, ali oni insistiraju da nemaju veze s tim, opet, preko maila. U posti su svesni da je post express napravio grešku al nemaju veze s tim niti sta dalje ciniti osim trazenja nadoknade, ali uzdam se u ovaj broj koji sam dobila, pa cu videti sutra s koordinatorom, jer ovo ostalo je luda kuca a moja musterija ceka svoj paket dan 15
2022 07 24
> NeverOddOrEven: > > jelena2606: > > Ni meni nije jasno ako imate PE broj i papir,kako mogu da kazy da nije posiljka preuzeta od Vas.Cak i kada zovete kurira ostavljate podatke u centrali... > Imam broj poziljke, sada su PX... Ali musteriji pod tom sifrom stize potpuno druga stvar, pa pretpostavljam da njih bas briga jer je stiglo te je stiglo, paket pod mojim PX brojem je urucen, sad ja treba da dokazem da sam ja poslala komplet a ne to sto je stiglo i jesam jer sam ujurila sve ikada podatke, nasla gde je komplet bio i gde je zavrsio, ali oni insistiraju da nemaju veze s tim, opet, preko maila. U posti su svesni da je post express napravio grešku al nemaju veze s tim niti sta dalje ciniti osim trazenja nadoknade, ali uzdam se u ovaj broj koji sam dobila, pa cu videti sutra s koordinatorom, jer ovo ostalo je luda kuca a moja musterija ceka svoj paket dan 15 Nemaju, tu je Postexpress zeznuo šifre, jasnije od neba.
2022 07 24
> ubavkam: > @Esprit21 Meni su u petak stigle dve posiljke iz inostranstva, doneo mi postar kuci. Hvala, i pretpostavila sam da im je vrucina udarila u glavu taj dan. Ja sam bila sokirana kad mi je rekla nema dostave, nema ni u najblizoj Posti da se podigne, mora kod njih (sortirna Posta za tu opstinu) pa mogu misliti koje bi guzve bile da cela opstina mora tamo po pakete
2022 07 24
> NeverOddOrEven: > > jelena2606: > > Ni meni nije jasno ako imate PE broj i papir,kako mogu da kazy da nije posiljka preuzeta od Vas.Cak i kada zovete kurira ostavljate podatke u centrali... > Imam broj poziljke, sada su PX... Ali musteriji pod tom sifrom stize potpuno druga stvar, pa pretpostavljam da njih bas briga jer je stiglo te je stiglo, paket pod mojim PX brojem je urucen, sad ja treba da dokazem da sam ja poslala komplet a ne to sto je stiglo i jesam jer sam ujurila sve ikada podatke, nasla gde je komplet bio i gde je zavrsio, ali oni insistiraju da nemaju veze s tim, opet, preko maila. U posti su svesni da je post express napravio grešku al nemaju veze s tim niti sta dalje ciniti osim trazenja nadoknade, ali uzdam se u ovaj broj koji sam dobila, pa cu videti sutra s koordinatorom, jer ovo ostalo je luda kuca a moja musterija ceka svoj paket dan 15 AhaAko ne uspe pokusajte licno da odete kod kontrolora.I ako nije tesko javite epilog ovde.Brljarije ne bi smele da im prodju.
2022 07 25
> ubavkam: > @Esprit21 Meni su u petak stigle dve posiljke iz inostranstva, doneo mi postar kuci. Evo samo da javim da mi danas nisu nista dostavili, niti su ostavili obavestenje da imam posiljku i gde se nalazi. Sreca pa imam broj za pracenje. Zvala sam ih i kazu da moram da dodjem po posiljku u tu udaljenu Postu pa sam im upravo poslala elektronski prigovor - reklamaciju.
2022 07 25
U Nisu funkcionise normalno, meni je i danas jos jednu inostranu posiljku doneo postar. Jedino ako su vasi radnici na odmoru, ne znam sta vise da mislim ili ih mrzi da rade po ovoj vrucini
2022 07 25
Kod nas isto donose. To što ih mrzi po ovoj vrućini, naravno ali to nije razlog. Pre će biti da nemaju dovljno radnika.
2022 07 25
Meni nije problem da odem i pokupim, ali u Postu gde mi se inace donosi tj. ovu najblizu, a ne da idem autobusom po paket u sortirnu Postu za celu opstinu. Pitam se, posto meni nikakvo obavestenje nisu ostavili ni da imam posiljku, ni gde se nalazi, kako je sa onim posiljkama koje nemaju broj za pracenje pa ne obaveste ljude i ne donesu.
2022 07 25
Epilog XD Od post expressa nista i dalje, nikakav odgovor na mail. Od kontrolorke takodje nista novo, ono sto mi je rekla je isto kao i u posti, ali mi je dala jos dva broja da pozovem i vise ne znam ni s kim sam pricala, ali sam dobila informaciju da mogu da podnesem zahtev za odstetu jer je moj paket izgubljen i da dam na uvid sva propratna dokumenta, pa ce se onda navodno sprovesti istraga da se vidi sta se desilo. Meni istraga zvuci kao potpuni science fiction, obzirom na generalnu komunikaciju poste i post expressa, tako da, videcemo. sifru smo uspeli da nadjemo preko shopamanije, i znamo da je paket podignut. Gospodin koji ga je podigao mi se danas javio na telefon posle pretnje tuzbom, obrazlozio sta i kako iz svoje perspektive, pa cu sutra ici da od doticnog pokupim svoj paket i vratim mu njegov, pa eto, boze zdravlja da se ova jurnjava zavrsi uskoro.
2022 07 26
@Never...Dobro je da cete povretiti paket. Za ubyduce uzmite one papire PE za popunjavanje,da ih imate kod kuce i nalepnice sa PE brojem.Tako da Vi to pre dolzaska kurira sve sami uradite,zapakujete paket i zalepite PE broj na njega.U poslednje vreme zure,nema ih dovoljno i ja sam videla da su neke moje pakete,samo ubacivali bez da zalepe PE broj,kaze mi to cu kaznije,posto zuri.Palo mi je na pamet da je moguce da se zezne i zalepi neki drugi broj.
2022 07 27