Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć-parfem Libre

Ako imate original Libre parfem, imam par pitanja. Da li Vam je spadao sa sredine flašice zlatan ukras i da li je od lagane plastike? Da li Vam ovaj parfem ostavlja trag na odeći u vidu masnoće? Uzela sam ga ćerki, nacetog na drugom sajtu, znači polovan je. Libre nisam puno testirala, ni zagledala preterano flasice u parfimeriji, ovaj miris je identičan što se tiče nota, koliko se sećam, trajnost na meni tu i tamo, ali meni je retko koji parfem trajan i intenzivan, tačnije, nije mi ni ovaj bio pri probi. Već sam kupila original parfem kod istog prodavca ranije, nisam ni sumnjala da ću dobiti kopiju ili nešto dosipano, ali kad je spao ukras, posumnjala sam. Hvala onima koji se jave 🙂
2022 08 31
Zdravo, ne mora da znaci da je kopija, nekad se original brze raspadne. Sve to prave isti ljudi, u istim fabrikama, u istim zemljama. Meni svi jaci parfemi umeju da ostave masne fleke na odeci, pa gledam da ih prskam na kozu ili sa udaljenosti. Toaletne vode uglavnom nisu masne i slabo su postojane
2022 08 31
Metalan mi je zlatni ukras ne ostavlja masni trag, i mnogo je trajan bukvalno po ceo dan (bar meni)..
2022 09 02
Sve isto kod mene, metal, bez masnog traga, i baš traje
2022 09 02
Hvala Vam, mislim da par puta prsnut treba da se oseća više i da duže vreme potraje, a i ovaj ukras mi je sumnjiv, s obzirom čije kuće je parfem. Očekivala sam metalni ukras koji ne spada lako.
2022 09 02