Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa

Ne mogu da verujem, prvo se danima mucim da ubacim oglas, ne prihvata. Onda mi nekako "krene", mukom ubacim par predmeta. Posle par sati izbrisani?! Sta se desava sa ovim sajtom i da li je realno vise? AMAN
2022 09 05
Lazni tagovi, slike sa interneta, kopije.. sve nedozvoljeno.
2022 09 05
> Milica9933: > Lazni tagovi, slike sa interneta, kopije.. sve nedozvoljeno. Pa i ne bas 😕 imala sam oglas koji je bio po pravilu
2022 09 05
Ovo je hit, ja na sajtu, i pise 'poslednji login pre 6 sati' Cirkus 😄 Jao svi bagovi na meneee
2022 09 05
Za sad još samo promenite naslove u 'jedna (desna) čizma' i 'jedna (desna) sandala' i sve će biti u redu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac6252fa5b4ff1fc89c2c9b40d04c5a8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a7b65a0a6abf1dd7fd38e7fd244af084.jpg)
2022 09 06
https://mojekrpice.rs/forum/t/584633/jedna-cipela-novo-bez-etikete
2022 09 06
Meni vec tri puta bridu oflas, sve na sta sam posumnjala da im mozda ne odgovara sam iznenila i sad vidim opet ibrisan! Nije ni cudo sto masa clanica odustaje od ovog sajta
2022 09 06
Sajt baguje katastrofa, brise oglase, ne prikazuje fotografije, izbacuje stalno greske sa serverom.. I sve je gore i gore, kao da se niko time ni ne bavi...
2022 09 06
Svašta!I meni je izbrisalo oglase.Sve je po pravilima.Bojim se da ovaj sajt gubi svaki smisao....
2022 09 06
> NevenaMi: > > Milica9933: > > Lazni tagovi, slike sa interneta, kopije.. sve nedozvoljeno. > Pa i ne bas 😕 imala sam oglas koji je bio po pravilu Ovo sto sam Vam navela je ono sto sam videla kod Vas, a da je nedozvoljeno. Sad primetim da ste obrisali sve te oglase.
2022 09 06
> Milica9933: > > NevenaMi: > > > Milica9933: > > > Lazni tagovi, slike sa interneta, kopije.. sve nedozvoljeno. > > Pa i ne bas 😕 imala sam oglas koji je bio po pravilu > Ovo sto sam Vam navela je ono sto sam videla kod Vas, a da je nedozvoljeno. Sad primetim da ste obrisali sve te oglase. 🤦‍♀️ au 😳 hvala
2022 09 06
> NevenaMi: > > Milica9933: > > > NevenaMi: > > > > Milica9933: > > > > Lazni tagovi, slike sa interneta, kopije.. sve nedozvoljeno. > > > Pa i ne bas 😕 imala sam oglas koji je bio po pravilu > > Ovo sto sam Vam navela je ono sto sam videla kod Vas, a da je nedozvoljeno. Sad primetim da ste obrisali sve te oglase. > 🤦‍♀️ au 😳 hvala Imam na trecoj slici levu 😄 A daj sta izmisljaju sve , pa sigurno cemo razmeniti jos po koju fotografiju u inboxima. Da li su realne sa pravilima. Bojim se da cu odustati od sajta. Trcim, slikam, macujem se sa decom, kuckam oglase.Nismo mi zaposlene na mk da par sati izbacujemo jedan oglas. Da merimo svako slovo, rec... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022 09 06
Svakako, postoje i druge oglasne platforme, mozda se sretnemo na nekoj drugoj 😘😘😘
2022 09 06
Izvinjavam se,a da li mogu ponovo vratiti oglase koji su mi izbrisani.Stvarno ne znam iz kog razloga.Predmeti iz moje lične kolekcije.Nema lažnih tagova,nisu kopije,slike nisu sa neta.
2022 09 06
I meni su obrisali oglas. Da li je dozvoljeno prodati 3 majice u jednom oglasu? Sve fotografije su bile postavljend
2022 09 07
1 2