Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta je pobogu sa sajtom?!??

Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab.
2022 09 09
> AnjaMagicMoon: > Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. > Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab. Oni su govorili da će brisati oglase starije od 2 godine. Jedno vreme su seli i brisali kad su to najavili, i posle više nikad nisu takli. A verujem da bi dosta pomoglo radu sajta
2022 09 09
> SvetlanaRadic: > > AnjaMagicMoon: > > Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. > > Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab. > Oni su govorili da će brisati oglase starije od 2 godine. Jedno vreme su seli i brisali kad su to najavili, i posle više nikad nisu takli. A verujem da bi dosta pomoglo radu sajta Da, mislim da je to neophodno, i drugi sajtovi se sa razlogom "čiste". Ovako ce situacija vremenom biti sve gora.
2022 09 09
Javljaju mi se clanice zainteresovane za kupovinu, ali ne mogu da ucitaju sve slike, samo prvu vide, ostale ne , znaci strasno :@
2022 09 09
> AnjaMagicMoon: > Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. > Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab. Apsolutno se slazem, ovoliki broj fotografija zahteva ogromnu memoriju i sajt se verovatno gusi. Ali je i takodje proble sto ovo vec duze vreme traje i moze da bude samo gore a nista se ne desava po tom pitanju..
2022 09 09
> Danijela234: > Meni uopste ne ucitava fotke … :( Ni meni. :-(
2022 09 09
Pa da, ni ja sada ne mogu da učitam oglas. Dugo mi nije ovako bagovao sajt. Jedino mi reklame ne baguju kad iskaču, eto bar to :")
2022 09 09
Danima sajt baguje, slike kada postavljam uopšte ih ne ubaci ili ako gledam neki predmet koji me zanima, takođe ne mogu lepo videti jer slike ne otvara. Nadajmo se da ce uskoro rešiti problem 🤔
2022 09 09
Isto, evo gubim zivce dok objavim jedan oglas.
2022 09 09
> njelena360: > Kada oglasavate parfeme, treba da uslikate rok trajanja i kod, a zatim iste ispisete u opis predmeta. Sve dok to ne uradite, brisace Vam oglas. > > MorganaS: > > Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. > > Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred Ja sam sve uradila cak i slikala pretragu batch coda, sve kako treba i opet je obrisan. A sajt bukvalno crkava. Bas mi zao,pre je bilo relativno ok.
2022 09 09
> AnjaMagicMoon: > Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. > Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab. Pa valjda treba da sire kapacitet sajta. A ovde ponavljanje oglasa nije dozvoljeno.
2022 09 09
> Aaanaaaa: > > Danijela234: > > Meni uopste ne ucitava fotke … :( > Ni meni. :-( Meni jedva.
2022 09 09
> SvetlanaRadic: > > AnjaMagicMoon: > > Mislim da bi administratori ili informaticari koji odrzavaju sajt trebalo da izbrisu sve predmete koji su postavljeni pre vise od godinu dana. Pri pretrazivanju izlaze stvari iz 2019. Neke clanice koje su postavile te predmete se nisu ulogovale po 2 godine. To je besmisleno, ko zna sta se sa tim desilo za 3 godine i u kakvom su stanju. > > Na drugim kupoprodajnim sajtovima je vreme trajanja oglasa vecinom ograniceno, ili se moraju obnoviti. Ovako je sajt pretrpan, a izgleda da je server slab. > Oni su govorili da će brisati oglase starije od 2 godine. Jedno vreme su seli i brisali kad su to najavili, i posle više nikad nisu takli. A verujem da bi dosta pomoglo radu sajta Pa to treba softver da radi, rucno nije moguce. Verovatno je prpgram oskudan i neapdejtovan, ne znam...
2022 09 09
> leptirica: > Javljaju mi se clanice zainteresovane za kupovinu, ali ne mogu da ucitaju sve slike, samo prvu vide, ostale ne , znaci strasno :@ I meni se to desava vec neko vreme, ne mogu ni da ubacim u omiljeno, kad kliknem na "Zelim" nista se ne desava... Uzas!
2022 09 10
Ljudi moji, ja ne mogu ni jedan predmet da postavim vec danima? Prethodni delimicno postavljeni su izbrisani. Moze li iko da mi kaze sta se desava? posto neki ljudi ocigledno nemaju takav problem..? Hvala
2022 09 10