Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta je pobogu sa sajtom?!??

Takodje Def napuštam sajt posle 5 godina aktivnog korištenja i 513 utisaka ovo je postalo haos dobila sam negativan utisak od strane administratora zbog korištenja slika sa intereneta ,slikam sebe u kombinacijama dali im to znaci da su slike sa interneta ne razumem u čemu je problem??? A svedoci smo da svakodnevno po 20oglasa prolazi sa slikama skinutih sa interneta , ovi administratori definitivno žele da mi kao ozbiljni i odgovorni kupci i prodavci idemo a da im se sajt svodi na lopove i prevarante. > LelaLeki: > Vec neko vreme baguje, meni je pobrisao nekoliko oglasa koje sam okscila pre neki dan, a od ovih sto su ostali na pola se ne prikazuju slike.. Ili se prikazuju na kompjuteru a kad gledam preko mobilnog ne. A trebalo mi je jedno 1000 godina da ih uploadujem.. > Sajt bukvalno vise ne moze da se koristi! Ovo je vecne znam koja otvorena tema na forumu na temu bagovanja sajta, a niko nista ne radi po tom pitanju! Vidim da su ljudi pisali na prethodnim temama da dosta njih napusta sajt zbog ovoga
2022 09 10
Sajt ne funkcionise. Nemoguce je videti fotografije predmeta. Pri otvaranju nekog predmeta jedva se otvori po jedna fotografija. Da li informaticari mogu nesto da ucine? Ovako je sajt besmislen.
2022 09 10
Takodje, vec danima mucim muku da uploadujem slike...
2022 09 10
I one koje uploadujem kad kliknem na oglas NISU TU 😭
2022 09 10
> KupiJeftino8871: > Takodje Def napuštam sajt posle 5 godina aktivnog korištenja i 513 utisaka ovo je postalo haos dobila sam negativan utisak od strane administratora zbog korištenja slika sa intereneta ,slikam > sebe u kombinacijama dali im to znaci da su slike sa interneta ne razumem u čemu je problem??? A svedoci smo da svakodnevno po 20oglasa prolazi sa slikama skinutih sa interneta , ovi administratori definitivno žele da mi kao ozbiljni i odgovorni kupci i prodavci idemo a da im se sajt svodi na lopove i prevarante. > > LelaLeki: > > Vec neko vreme baguje, meni je pobrisao nekoliko oglasa koje sam okscila pre neki dan, a od ovih sto su ostali na pola se ne prikazuju slike.. Ili se prikazuju na kompjuteru a kad gledam preko mobilnog ne. A trebalo mi je jedno 1000 godina da ih uploadujem.. > > Sajt bukvalno vise ne moze da se koristi! Ovo je vecne znam koja otvorena tema na forumu na temu bagovanja sajta, a niko nista ne radi po tom pitanju! Vidim da su ljudi pisali na prethodnim temama da dosta njih napusta sajt zbog ovoga Meni takodje brise oglase,niti imam slike sa neta niti nedozvoljene predmete. Treba mi 100 god da postavim slike (ucitava do beskonacnisti) posle nekog vremena udjem nema oglasa, dodje mi sve da obrisem i samo da budem kupac, bas me smara da postavljam i da mi se brisu non stop.
2022 09 10
Muka mi je više od ovog sajta.
2022 09 11
> KupiJeftino8871: > Takodje Def napuštam sajt posle 5 godina aktivnog korištenja i 513 utisaka ovo je postalo haos dobila sam negativan utisak od strane administratora zbog korištenja slika sa intereneta ,slikam > sebe u kombinacijama dali im to znaci da su slike sa interneta ne razumem u čemu je problem??? A svedoci smo da svakodnevno po 20oglasa prolazi sa slikama skinutih sa interneta , ovi administratori definitivno žele da mi kao ozbiljni i odgovorni kupci i prodavci idemo a da im se sajt svodi na lopove i prevarante. > > LelaLeki: > > Vec neko vreme baguje, meni je pobrisao nekoliko oglasa koje sam okscila pre neki dan, a od ovih sto su ostali na pola se ne prikazuju slike.. Ili se prikazuju na kompjuteru a kad gledam preko mobilnog ne. A trebalo mi je jedno 1000 godina da ih uploadujem.. > > Sajt bukvalno vise ne moze da se koristi! Ovo je vecne znam koja otvorena tema na forumu na temu bagovanja sajta, a niko nista ne radi po tom pitanju! Vidim da su ljudi pisali na prethodnim temama da dosta njih napusta sajt zbog ovoga Mozda je bio samo nesporazum, nemoj da napustas sajt. Sve te razumem. Ko je saradjivao sa tobom zna da si maksimalno fer, korektan i dobar prodavac <3
2022 09 11
sajt je neupotrbljiv, i za pregled i za postavljanje oglasa, danima. kao i obično, niko od zaduženih se ne oglašava. da li je ovako i na hrvatskim krpicama?
2022 09 11
Takođe imam problem, neće da učita slike 🙄🤯
2022 09 12
Koliko stresa oko obicnog sajta 😂 I meni se desava sve to sto ste navele i ni na momenat se nisam iznervirala, pa to je samo sajt i krpice, necete zaraditi 1000 din danas ili potrositi toliko kupujuci nesto, a joj muke zive. Ako neko zivi samo od prodaje garderobe, postoje i drugi sajtovi za to (ovde je i zabranjena komercijalna prodaja) cemu frka, izvinjavam se ako sam malo "grublja" ali zalite se godinama na ovaj sajt a i dalje ste tu... 🤷🏽‍♀️
2022 09 17
1 2 3