Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cudna situacija_da li vam se desavalo??

Zdravo, devojke! Desila mi se jedna cudna situacija ovde. Naime, pisala sam jednoj clanici da kupim komplet, dogovorile se oko cene, ostavila sam podatke, rekla je da ce poslati posle dva, to je bilo u petak. Malopre udjem, vidim nije jos javila da je poslala, napisem poruku da li je poslato,kad udjem na profil,sve stvari obrisane i u opisu pise, 'Ne koristim profil'. U cemu je fora?? Nisam uplatila unapred,i nisam ostecena,samo mi nije jasna situacija. Ne znam ni da li je poslato, ili da trazim da narucim negde drugo. I ako je poslato, a ne bude odgovaralo opisu kad stigne, sta onda? Da napomenem, clanica nema negativnih utisaka, ali ovo mi zaista nije jasno.
2022 10 22
Zaista čudno.. iskreno ne verujem da je poslala a i da jeste ja iskreno ne bih podizala. Postoji mogućnost da ima dva profila (sto nije dozvoljeno)pa da je morala da ukloni jedan ali svakako imala je Vaše podatke (broj telefona) tako da je mogla svakako da Vam javi sta se desava..ovako je dosta sumnjivo..
2022 10 24
Pa,to se i ja razmisljam, u pravu ste. Neko vreme sam vec na sajtu i ovo mi se zaista nije desilo nikad. Posebno sto je imala sigurnog kupca, a i sto kazete, imala je broj telefona da mi javi.
2022 10 24