Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Je l vama iko pise?

> AnaDjxx: > > yellowmornings: > > Katastrofa, ako se i javi neko u pitanju je neozbiljan kupac ili neko ko pita za razmenu iako sam naglasila da ih radim samo u slučaju da se predmet nalazi među mojim omiljenin > Ovo se i meni desava :( > Ja sam promenila i nacin slikanja, davala popuste redovno u podforumu Rasprodaje i ne vredi > A neke stvarcice dosta devojaka drzi u omiljenima, bas ne znam sta je problem :( A tek to, što drze u omiljenima. Pa stvarno... 😊
2022 10 28
> JelenaSandic: > > NShibridi: > > Meni nesto slabo. Stvarno imam osecaj da prodajem "krpe", a uopste nije tako. Cak i neke sa etiketama imam. Imala sam jednu prodaju u poslednja dva meseca. Kako je kod vas? Je l ovo opste stanje? 😥😥😥 > Mene zezaju sa merenjem, nije mi dobro. Izmeri struk, izmeri ledja...... Ja se ponadam prodaji, kad ono NISTAAAA, čak ni ne odgovore. 😭😭😭😭 Ne zezaju, nego mere treba pisati u opisu oglasa i onda nema sto pod pitanja vezano za to. Nikad ne bih bez mera kupila.
2022 10 28
> DoliBlack: > > JelenaSandic: > > > NShibridi: > > > Meni nesto slabo. Stvarno imam osecaj da prodajem "krpe", a uopste nije tako. Cak i neke sa etiketama imam. Imala sam jednu prodaju u poslednja dva meseca. Kako je kod vas? Je l ovo opste stanje? 😥😥😥 > > Mene zezaju sa merenjem, nije mi dobro. Izmeri struk, izmeri ledja...... Ja se ponadam prodaji, kad ono NISTAAAA, čak ni ne odgovore. 😭😭😭😭 > Ne zezaju, nego mere treba pisati u opisu oglasa i onda nema sto pod pitanja vezano za to. Nikad ne bih bez mera kupila. Upravo tako. Hoćete da prodate nešto, a da ne opišete predmet kako treba. Epa ne može. Hoću da znam da li će haljina da me steže u grudima, da li se materijal gužva, kako bi stojao predmet mojoj građi... ili ćete da odgovarate na takva pitanja ili ćete lepo da opišete odeću pa da znamo šta kupujemo. Online kupovina je dovoljno rizična ionako.
2022 10 29
Meni inače ide prodaja ovih dana. Manje na krpicama, ali više na instagramu i drugim sajtovima za prodaju. Posebno otkad fotkam komade u nekim kombinacijama na sebi. Uglavnom odlaze basic vintage stvari i džemperi od prirodnih materijala, a manje one moderne i šarene.
2022 10 29
1 2 3