Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Je l vama iko pise?

> kaileenakala: > Ne, ali pišem ja. 😁 Hahhaha isto!! Mislim da ce mi muz zabraniti ovaj sajt, ko sta radi samo mu saljem brojeve racuna za uplatu 🤣 Imamo malu bebu pa ja ne izlazim tako cesto i onda sve on uplacuje umesto mene. Ali konacno instalirah aplikaciju e-bank tako da sada mogu ja od kuce da uplacujem 😄
2022 10 26
Kod mene vise uzimaju pakete stvarcica, jer bas gledam da stavim neke niske cene i posle ako se kupuje vise komada dajem popust . Saljem kao cc paket i ptt bude 200 din sto je isto jako bitno. Ima i onih sto traze podatke za uplatu pa nestanu , ali vise je normalnih i fer clanica
2022 10 26
Pa i ja pisem da mi ptedloze cenu, da saljem kao CC paket, ali slabo je interesovanje. A nije bas da su po radnjama snizenja, cak naprotiv, cene svega su woohoo otisle. 🥺
2022 10 26
Ja sam u nekom prethodnom periodu prodala vise stvari, hvala Bogu… A bilo je perioda kad se mesecima niko nije javljao… Kontam da je ovo sad bilo uspesno zato sto sam ubacivala nove stvari, davala dobre popuste itd.
2022 10 26
I kod mene više uzimaju pakete. Sad se zbog popusta poboljšala prodaja. Isto šaljem kao CC paket, jer zaista nema smisla da poštarina izađe koliko i predmet (ako ne i više). Moje iskustvo je takvo da akcije tipa "predloži cenu" ne privlače kupce, i da je uvek bolje napisati koliki je popust (npr. 30%).
2022 10 26
Potpuno se slazem sa ovim vezano za popust… Uvek napisem koliki je… A u poslednje vreme sam dvema clanicama koje su imale moje artikle u omiljenima ponudila popust od 50% i oba artikla su prodata… E sad naravno, nisam uvek i za sve artikle raspolozena da dajem tako velike popuste, ali poenta je da takav pristup izgleda nailazi na dobar odgovor… > .pahuljica.: > I kod mene više uzimaju pakete. Sad se zbog popusta poboljšala prodaja. Isto šaljem kao CC paket, jer zaista nema smisla da poštarina izađe koliko i predmet (ako ne i više). > Moje iskustvo je takvo da akcije tipa "predloži cenu" ne privlače kupce, i da je uvek bolje napisati koliki je popust (npr. 30%).
2022 10 26
Katastrofa, ako se i javi neko u pitanju je neozbiljan kupac ili neko ko pita za razmenu iako sam naglasila da ih radim samo u slučaju da se predmet nalazi među mojim omiljenim
2022 10 26
Moje isustvo je zaista dobro, vise volim kada me detaljno pitaju za dimenzije, jer sam onda sigurnija i ja da će članice kasnije biti zadovoljne. Otvorena sam za dogovor, mada nisam zainteresovana za razmenu, jer mi je orman put, rasteretila bih ga, a javljaju mi se samo zbog toga.
2022 10 26
Ja samo mogu da kupujem 🤔... nikako da uspem da ubacim bilo sta sto bih prodala... A ima dosta stvarčica 😊.
2022 10 27
Zdravo,mene zanima sta znaci CC paket, jer cizama da je tako postarina niza. Rado bih i sama to primenila kad nekome daljem,jer uglavnom prodajem
2022 10 27
Upakujete u pak papir ili jednobojnu kesu. Moze isto i sa otkupom. Stize do 5 radnih dana, a 200din je, sto je daleko povoljnije. 😊🤗
2022 10 27
Baš slabo ovde, ali na fejsu mnogo bolje, više se raspituju i kupuju po grupama Ovde skoro i da nema pregleda…
2022 10 27
> yellowmornings: > Katastrofa, ako se i javi neko u pitanju je neozbiljan kupac ili neko ko pita za razmenu iako sam naglasila da ih radim samo u slučaju da se predmet nalazi među mojim omiljenin Ovo se i meni desava :( Ja sam promenila i nacin slikanja, davala popuste redovno u podforumu Rasprodaje i ne vredi A neke stvarcice dosta devojaka drzi u omiljenima, bas ne znam sta je problem :(
2022 10 28
Nisam ništa od jula prodala, a zbog toga ni ja više ne kupujem
2022 10 28
> NShibridi: > Meni nesto slabo. Stvarno imam osecaj da prodajem "krpe", a uopste nije tako. Cak i neke sa etiketama imam. Imala sam jednu prodaju u poslednja dva meseca. Kako je kod vas? Je l ovo opste stanje? 😥😥😥 Mene zezaju sa merenjem, nije mi dobro. Izmeri struk, izmeri ledja...... Ja se ponadam prodaji, kad ono NISTAAAA, čak ni ne odgovore. 😭😭😭😭
2022 10 28