Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Izmena opisa predmeta

Imam nekih oglasa iz 2020. i već par puta sam pokušala da izmenim cenu i neće. Otvori prazan oglas kad kliknem na izmenu, kao kad nov hoćemo da postavimo. Da li je neko imao sličan problem?
pre 22 dana, 11:28
Mislim da morate te stare oglase da obnovite u potpunosti i to je dozvoljeno za predmete stare 2 godine i vise
pre 21 dana, 11:56
Oktobra 2020. je postavljeno, a piše valjda do marta da se briše... Ne znam sad šta da radim... 😁
pre 21 dana, 12:31
> DoliBlack: > Oktobra 2020. je postavljeno, a piše valjda do marta da se briše... Ne znam sad šta da radim... 😁 Pa ako drugacije ne moze obnovite ih . Ja sam sve oglase iz 2020te obnovila bez obzira na mesec
pre 21 dana, 12:57
Imeni se desavalo.Obrisala sam i opet okacila
pre 21 dana, 13:12
Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 Bubice me uhvate 🙈
pre 21 dana, 13:58
Jedino to da se obriše, pa ponovo postavi, kao što kažete, ali nisam htela da rizikujem zbog negativnih ocena za obnavljanje...
pre 21 dana, 18:59
> 11Ivana11: > Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 > Bubice me uhvate 🙈 Haha 😁 Nije mi se dešavalo preko mobilnog 😁
pre 21 dana, 19:01
> DoliBlack: > > 11Ivana11: > > Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 > > Bubice me uhvate 🙈 > Haha 😁 Nije mi se dešavalo preko mobilnog 😁 A meni gurica samo na mobilni 👽 😆
pre 21 dana, 07:47
😁😁😁😁😁
pre 21 dana, 08:28
> DoliBlack: > Imam nekih oglasa iz 2020. i već par puta sam pokušala da izmenim cenu i neće. Otvori prazan oglas kad kliknem na izmenu, kao kad nov hoćemo da postavimo. Da li je neko imao sličan problem? Skinite slike I postavite nove oglase Jer realno,vas oglas ne moze doci do izrazaja i da je godinu dana star
pre 20 dana, 09:43
> DoliBlack: > Jedino to da se obriše, pa ponovo postavi, kao što kažete, ali nisam htela da rizikujem zbog negativnih ocena za obnavljanje... Otvarala sam i ja temu zbog iste stvari,samo nisam povezala sa datumom,jer mi se desavalo samo sa decijim stvarima...A te decije nisam obnavljala niti menjala dugo,tako da su bile iz perioda gde nije moguce izmeniti predmet.
pre 19 dana, 15:30
Verovatno ću onda obrisati, pa ponovo postaviti, ali bezveze mi je jer ima dosta posmatrača, ali šta sad da se radi...
pre 19 dana, 17:56