Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Izmena opisa predmeta

Imam nekih oglasa iz 2020. i već par puta sam pokušala da izmenim cenu i neće. Otvori prazan oglas kad kliknem na izmenu, kao kad nov hoćemo da postavimo. Da li je neko imao sličan problem?
2022 11 08
Mislim da morate te stare oglase da obnovite u potpunosti i to je dozvoljeno za predmete stare 2 godine i vise
2022 11 08
Oktobra 2020. je postavljeno, a piše valjda do marta da se briše... Ne znam sad šta da radim... 😁
2022 11 08
> DoliBlack: > Oktobra 2020. je postavljeno, a piše valjda do marta da se briše... Ne znam sad šta da radim... 😁 Pa ako drugacije ne moze obnovite ih . Ja sam sve oglase iz 2020te obnovila bez obzira na mesec
2022 11 08
Imeni se desavalo.Obrisala sam i opet okacila
2022 11 08
Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 Bubice me uhvate 🙈
2022 11 08
Jedino to da se obriše, pa ponovo postavi, kao što kažete, ali nisam htela da rizikujem zbog negativnih ocena za obnavljanje...
2022 11 08
> 11Ivana11: > Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 > Bubice me uhvate 🙈 Haha 😁 Nije mi se dešavalo preko mobilnog 😁
2022 11 08
> DoliBlack: > > 11Ivana11: > > Mene nista ne nervira vise nego onaj "guru" kad mi iskoci 🤣 u sred dodavanja predmeta on hopa guru meditation il kako li vec , cisti se sajt 🙄 > > Bubice me uhvate 🙈 > Haha 😁 Nije mi se dešavalo preko mobilnog 😁 A meni gurica samo na mobilni 👽 😆
2022 11 09
😁😁😁😁😁
2022 11 09
> DoliBlack: > Imam nekih oglasa iz 2020. i već par puta sam pokušala da izmenim cenu i neće. Otvori prazan oglas kad kliknem na izmenu, kao kad nov hoćemo da postavimo. Da li je neko imao sličan problem? Skinite slike I postavite nove oglase Jer realno,vas oglas ne moze doci do izrazaja i da je godinu dana star
2022 11 10
> DoliBlack: > Jedino to da se obriše, pa ponovo postavi, kao što kažete, ali nisam htela da rizikujem zbog negativnih ocena za obnavljanje... Otvarala sam i ja temu zbog iste stvari,samo nisam povezala sa datumom,jer mi se desavalo samo sa decijim stvarima...A te decije nisam obnavljala niti menjala dugo,tako da su bile iz perioda gde nije moguce izmeniti predmet.
2022 11 10
Verovatno ću onda obrisati, pa ponovo postaviti, ali bezveze mi je jer ima dosta posmatrača, ali šta sad da se radi...
2022 11 10