Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Salje ošteceno i pravi se luda

saki troluje sopstvenu temu od druge stranice, ne vidim svrhu nastavljanja ove agonije. devojka ima problem u komunikaciji i, bez obzira što verujem da jeste oštećena u ovoj saradnji, svojim inatom, srdžbom i neartikulisanošću uspeva da iziritira i dobronamerne savetodavce na temi. angieengel se oglasila, rekla šta ima, jasno je da od kompromisnog rešenja nema ništa, tema može pod ključ.
2022 11 20
> EsBeBe: > saki troluje sopstvenu temu od druge stranice, ne vidim svrhu nastavljanja ove agonije. devojka ima problem u komunikaciji i, bez obzira što verujem da jeste oštećena u ovoj saradnji, svojim inatom, srdžbom i neartikulisanošću uspeva da iziritira i dobronamerne savetodavce na temi. > angieengel se oglasila, rekla šta ima, jasno je da od kompromisnog rešenja nema ništa, tema može pod ključ. Upravu si.Nisam htela da se oglasavma ali me iznerviralo to javno vredjanje i provlacenje po temi.Vidi se da od starta ima nameru da se svadja i da ne zeli da na miran nacin resi problem.Stvarno vise nema smisla da se pise na ovu temu
2022 11 20
Nisam vas uvredila tako da ne vidim problem branite članicu samo napred ja neću fleke da čistim tuđe i smrdjive šaljite čisto drugima i uredno dokaz aljkavosti nije jedna fleka nego vise fleka po svuda umazane fujj za pantalone sam naglasila da su pre nego što sam ih obukla,bile rasivene inače su mi taman jer nosim tu veličinu čitajte bolje pozdrav
2022 11 20
Niko nikog ne brani,samo moje je misljenje je da ste previse prenaglili i bili ishitreni.Koliko vidim clanica se javila i htela da vam izadje u susret,ali vi ste ti koji ste pogresili sa ponasanjem.Nije vise bitan novac i fleke i rasiveno vec vase ponasalje.Kao drugo,ne bih ni ja vise komunicirala i resavala problem da me ovako neko provlaci kroz temu a da prvo ne nadje resenje vec odmah otvara temu sa kukanjem.Ja sam rekla svoje misljenje i necu se vise oglasavati povodom ovoga. Savet:Sledeci put ako se ne daj Boze desite u ovakvoj situaciji,pokusajte smireno i bez tenzije da resite problem bez otvaranje teme i vredjanjem nekoga.
2022 11 20
I vi bi bili iznerviran da vas neko naabedjuje su fleke od vas i da nema ništa sa tim videla bih onda vaše ponašanje ja vam prodam flekavo I pocepano i kazem pa ne to je tako vi ste krivi za to nemam nista sa tim a pare ne vraćam tako da veliki pozdrav vas 😉
2022 11 20
Napljuvala si je na temi, nećeš pare nazad, nećeš dogovor, nećeš pomirenje... što nastavljaš da je uznemiravaš?
2022 11 20
> Išizzzu: > Napljuvala si je na temi, nećeš pare nazad, nećeš dogovor, nećeš pomirenje... što nastavljaš da je uznemiravaš? Koga ja uznemiravanja??! Šta pričate sta bi vi radili poklonili novac jel da? Ja sam rekla nema veze sredicu ih nekako ili cu rešiti na svoj način vi bi ste ćutali sigurno 😏
2022 11 20
Drska si prema svakome ko ti se obrati ovde, pa ne vidim drugi razlog tvog pisanja osim želje za svađom. Prevarena si (možda i nisi, ne zalazim u to) i nastavi dalje. Izgubila si 1800 ili koliko već dinara, znam da znači svaka para, ali to je što je. Nauk za sledeći put. I mene je ovde jedna članica prevarila, prodala cipele za 1600 pre par godina, slučajno naletim na takve iste u radnji za 600. Nove. Ali to je moja krivica što nisam pogledala, mada bila je mala radnja, bez profila na društvenim mrežama da bih pre toga mogla da pogledam cene. Jedna članica mi je poslala jaknu svuda bušnu na rukavima. Prodala sam je dalje sa manjom cenom i naznakom da je oštećena. Jedna instagram stranica mi je poslala sasvim druge cipele od onih koje sam naručila... Svakom se bar jednom desila prevara prilikom online kupovine. Ali naučiš iz toga i teraš dalje.
2022 11 20
Nisam drska samo svima lepo odgovaram kako i oni meni sto se kaze svakom po zasluzili svi smo nekad bili prevareni na ovaj ili onaj način najbitnije je da budemo ljudi I da ne nabedjujemo druge zamisli ta članica sto ti je poslala oštećenu jaknu da kaže da si je još ti oštetila pa gde to ima?? Zar ne tako je kako je samo je dokaz da puno dobrih utisaka ne znači ništa ljubaznost nula i saradnja meni se tako zadesilo ali neko i to vidi pa će se sve vratiti, Pozdrav vama
2022 11 20
> Saki200: > Nisam drska samo svima lepo odgovaram kako i oni meni sto se kaze svakom po zasluzili svi smo nekad bili prevareni na ovaj ili onaj način najbitnije je da budemo ljudi I da ne nabedjujemo druge zamisli ta članica sto ti je poslala oštećenu jaknu da kaže da si je još ti oštetila pa gde to ima?? Zar ne tako je kako je samo je dokaz da puno dobrih utisaka ne znači ništa ljubaznost nula i saradnja meni se tako zadesilo ali neko i to vidi pa će se sve vratiti, Pozdrav vama Apsolutna neistina, vrati se unazad i pročitaj jos jednom kojim tonom su tebi pisani komentari, a kojim si ti odgovarala. Otprilike si trazila da se nadovezemo svi na pljuvanje prodavca, kako bi se tvoj ego i sujeta nahranili, a to nije poenta ni ovog sajta, ni saradnji, ni foruma. Vecina nas ti je samo rekla da si mirnijim putem mogla da dobijes novac nazad, nista drugo, a ti shvati kao napad ili sta vec, nije ni bitno.
2022 11 20
Saki200 kao sto su ti clanice vec rekle, tesko je utvrditi ko je u pravu, iz razloga sto se jeste desavalo da neke osobe naruce i ostete stvar ne bi li je vratile (ne svidja im se kako im stoji, malo je, veliko je i slicno) ili su narucivale da nose za neku priliku pa reklamirale kako bi vratile uz razne izgovore. Bila je i situacija gde je prodavac pronasao kupca na instagramu, kupac se slikao u narucenoj stvari tj. bukvalno je stvar iznajmila za jedno nosenje i slikanje po ceni postarine, pa bi da vrati, naravno to prodavcu nije rekla nego se zalila da je bese li osteceno ili ne odgovara itd. Neki izgovor je bio, a ima i tema o tome. Poenta je da svega ima i da se svasta desavalo od otvorenih prevara do ovih namazanih, svasta ljudima pada na pamet, da ne verujes. Ocene nisu merilo, to je istina iz razloga sto se mnoge clanice boje da ostave realan utisak jer imaju neku cudnu fobiju od osvetnickih ocena, pa ostave pozitivan ili neutralan, a nisu zadovoljne i ti onda vidis 400 ocena i pomislis osoba je super za saradnju. Bio je skoro i slucaj gde je admin poskidao prodavcu jedno 100 pozitivnih, mozda i vise. Ispali fejk, dakle i toga ima. Samo si trebala prvo da joj se javis kulturno, sacekas odgovor pa onda da otvoris temu ako bude potrebe. Ne ulaze svi na forum svaki dan, trebala si da sacekas prvo, javis se i kazes tako je i tako, kako cemo da resimo? Pa onda otvaras temu ako ti se predlog ne svidi i ne nadjes zajednicko resenje sa clanicom.
2022 11 20
> Debela_devojka: > > Saki200: > > Nisam drska samo svima lepo odgovaram kako i oni meni sto se kaze svakom po zasluzili svi smo nekad bili prevareni na ovaj ili onaj način najbitnije je da budemo ljudi I da ne nabedjujemo druge zamisli ta članica sto ti je poslala oštećenu jaknu da kaže da si je još ti oštetila pa gde to ima?? Zar ne tako je kako je samo je dokaz da puno dobrih utisaka ne znači ništa ljubaznost nula i saradnja meni se tako zadesilo ali neko i to vidi pa će se sve vratiti, Pozdrav vama > Apsolutna neistina, vrati se unazad i pročitaj jos jednom kojim tonom su tebi pisani komentari, a kojim si ti odgovarala. Otprilike si trazila da se nadovezemo svi na pljuvanje prodavca, kako bi se tvoj ego i sujeta nahranili, a to nije poenta ni ovog sajta, ni saradnji, ni foruma. Vecina nas ti je samo rekla da si mirnijim putem mogla da dobijes novac nazad, nista drugo, a ti shvati kao napad ili sta vec, nije ni bitno. Pozdrav
2022 11 20
> Debela_devojka: > > Saki200: > > Nisam drska samo svima lepo odgovaram kako i oni meni sto se kaze svakom po zasluzili svi smo nekad bili prevareni na ovaj ili onaj način najbitnije je da budemo ljudi I da ne nabedjujemo druge zamisli ta članica sto ti je poslala oštećenu jaknu da kaže da si je još ti oštetila pa gde to ima?? Zar ne tako je kako je samo je dokaz da puno dobrih utisaka ne znači ništa ljubaznost nula i saradnja meni se tako zadesilo ali neko i to vidi pa će se sve vratiti, Pozdrav vama > Apsolutna neistina, vrati se unazad i pročitaj jos jednom kojim tonom su tebi pisani komentari, a kojim si ti odgovarala. Otprilike si trazila da se nadovezemo svi na pljuvanje prodavca, kako bi se tvoj ego i sujeta nahranili, a to nije poenta ni ovog sajta, ni saradnji, ni foruma. Vecina nas ti je samo rekla da si mirnijim putem mogla da dobijes novac nazad, nista drugo, a ti shvati kao napad ili sta vec, nije ni bitno. Kakav ego bre?? Ne lupaj molim te sa glupostima ako ti je lakše poveruj u ono što želiš ja nikog ne pljujem kakva sujeta? Mene žena žznula a ti pricas ovde o mojoj sujeti draga moja sve se vrati zamisli tebe žena zezne pošalje ti flekave pantalone i umazane rasivene i jos se luda pravi kako bi ti reagovala mirno?? Ajde molim te ako ti je draga članica super moj ego je sasvim uredu nemam čime da se hranima ali stojim iza svega što kazem za tu osobu!! Pozdrav gospodjo nadam se da se vama ovo neće desiti 😁
2022 11 20
Daleko od toga što bih ja oštetila čim su stigle meni ja sam joj se odmah javila imam i skrin da ne želim te pantalone ne bih narucivala, meni su takve flekave stigle i rasivene ja cu to srediti kod snajdera nije problem nego fleke ne znam kako da skinem? Inace naravno imam svakakvih ljudi koji se bave takvim glupostima ako nećeš nesto ne kupuj za mene je to bacanje novca,svi mi radimo a sve je preskupo ima ludaka uvek ali eto ne razumem neke članice sto me napadaju ne vi nego što pokušavaju da je odbrane a njima da se tako desilo ne bi one tako reagovale svakako pozdrav vama Esprit21
2022 11 20
Show program😂
2022 11 20
1 2 3 4 5 6 7