Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Salje ošteceno i pravi se luda

> Saki200: > > srebrna: > > > Saki200: > > > > srebrna: > > > > Meni se davno desilo da sam prodala sestrine Tally Weijl farmerice kojima nije radio rajsferšlus, prosto, nisam proverila pre prodaje. > > > > Članica se javila ljuto i razočarano, ponudila sam da platim popravku kod šnajderke, tako sam i učinila i sve je prošlo u najboljem redu. > > > > Ni danas ne mogu da garantujem da li je radio ili je na njoj pukao ali baš zato jer nemam dokaz, predložila sam popravku, tako možda možete i vas dve, da se plati šnajderka i opšije opet. > > > > Nemojte odmah ići đonom kao kupac, verujem da se sa normalnim članicama sve možete lepo dogovoriti a angieengel koja se oglašava na forumu zaista deluje kao sasvim normalna i kulturna članica. > > > > Problem je što ovde ne može ništa da se dokaže osim da prodavac poseduje snimak konkretnih, popucanih šavova i celih pantalona, neposredno pre slanja, pre fleka. > > > > Probajte da se dogovorite ako možete, loša komunikacija samo može da vodi obostanom nezadovoljstvu. > > > Navodi da nije bilo fleka pa nisam ja fleke napravila čim su stigle ja sam joj slikala i poslala ja želim te pantalone i jako su lepe inače ih ne bi uzimala ali vidite fleke umazano ja to trebam da čistim a bi trebalo da pregleda pre nego što šalje još mi i utisak stavlja negativan sramota i ako dosta pozitivnih utisaka izgleda da nije sve u tome 🤦‍♀️ > > Ma, Saki200, ti si mogla te pantalone da nosiš u grad, da ih razvališ po šavovima, da se valjaš po blatu, da ih goriš cigaretom... Mogla si svašta. > > Mi što smo dugo ovde smo se načitale svega a vala i nagledale. Tebi verujem da nisi, verujem članici da nije, poenta je da niko nema dokaz. Dogovorite se ako može, ako ne može, admina si kontaktirala pa će da vam kroji sudbinu. Sto bih ja to uradila??? Bilo kome ne njoj čim su poslate odmah sam joj slikala I navela imam skrin zašto bih ja to uradila?? Za toliko smo ljudi
2022 11 19
Pogledajte I sami nikako lazi nema još sam je zamolila da mi ostavi do sledeće ned a ona je pre poslala ali nema veze poenta je da ih nisam nosila niti fleke napravila daleko od toga nemojte ljudi nismo svi takvi
2022 11 19
Evo ponovo sam skrin pa pogledajte vreme tacno ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d121aabaa2fa406a8513ac343b673015.jpg)
2022 11 19
Verujem ti a veruj i ti meni da su ovde članice kupovale garderobu da bi je nosile za jedno veče pa je vratile usmrđenu i uništenu pod izgovorom da je takva bila, prodavale su kao novo ono što su nosile na sebi da bi naknadno vraćale etikete na nošenu robu, koristile se najtužnijim ljudskim pričama za decu od komšinice da bi dobile skupe poklone, pride izmišljale svoj broj cipela da se i za to ogrebu, koristile priče o napuštenim psima, mačkama i ne znam čemu da se novčano okoriste... Majke, očevi i svi redom su im bili na samrti da ne bi preuzele paket, slobodno drugi neka se uključe da samo ja ne držim slovo. Ja ti želim dobrodošlicu na ovaj sajt i iskreno se nadam da ćete rešiti problem jer to možete samo vas dve, vaša je saradnja.
2022 11 19
Da, nismo mi ovde neki faktor odlučivanja i presuđivanja ko je u pravu i nemamo ništa od toga. Na vama je da dogovorom rešite neprijatnu situaciju jer je u vašem interesu. Inače, koliko mogu da primetim, naveli ste u opisu profila da ne vršite povraćaj novca, pa možda ni drugi ne rade... Meni to nije korektna opcija inače, jer uvek može svakom da se desi propust. Samo kažem...
2022 11 19
Vratila bih novac za oštećeno mislim da je to uredu ili bih se izvinila i pokušala da izgladim odnos a za ovo sto druge članice rade ima istine i ima svakakvih ljudi i svačim se bave to se slažem.. Ali ima i nas nema veze svako dobro vama ali mislim da je ružno to od nje bar bih se izvinila za fleke
2022 11 19
Šteta što se druga strana ne oglasi jer po utisku ponuđen Vam povrat novca.
2022 11 19
> Saki200: > Vratila bih novac za oštećeno mislim da je to uredu ili bih se izvinila i pokušala da izgladim odnos a za ovo sto druge članice rade ima istine i ima svakakvih ljudi i svačim se bave to se slažem.. Ali ima i nas nema veze svako dobro vama ali mislim da je ružno to od nje bar bih se izvinila za fleke Pa dobro onda, ali piše da nema povraćaja, pa se tako i shvata. Vidim i kod nje da piše isto. Trebali ste sačekati malo da odgovori na sajtu, pa polako da se to reši. Žao mi je što ste već u startu imali negativno iskustvo, nadam se da ćete se ipak dogovoriti nešto. 🤗🌸
2022 11 19
> DoliBlack: > > Saki200: > > Vratila bih novac za oštećeno mislim da je to uredu ili bih se izvinila i pokušala da izgladim odnos a za ovo sto druge članice rade ima istine i ima svakakvih ljudi i svačim se bave to se slažem.. Ali ima i nas nema veze svako dobro vama ali mislim da je ružno to od nje bar bih se izvinila za fleke > Pa dobro onda, ali piše da nema povraćaja, pa se tako i shvata. Vidim i kod nje da piše isto. Trebali ste sačekati malo da odgovori na sajtu, pa polako da se to reši. Žao mi je što ste već u startu imali negativno iskustvo, nadam se da ćete se ipak dogovoriti nešto. 🤗🌸 Nigde mi nije ponudila novac ja bi ih svakako vratila ili bi se dogovorili ali kulira tako da nema potrebe javila sam se administratorima ako se reši bice lepo ako ne pokušaću naći način za fleke i odnecu kod snajdera hvala svima ⭐️
2022 11 19
> AppleRed: > Šteta što se druga strana ne oglasi jer po utisku ponuđen Vam povrat novca. Nije mi ponuđen novac
2022 11 19
Tesko je sad utvrditi ko je u pravu a ko ne... ja obicno posaljem snimak...pre slanja kupcu kad su takve stvari u pitanju pogotovo taj materijal koji lako puca ...ali bez ljutnje ove slike sto ste postavili ako ste to vi u njima ...a jeste vidi se po slikama da su vam male to jest premale ...savovi samo sto ne popucaju ..
2022 11 19
Ako si joj poslala onakav sms odmah u startu, jasno mi je zasto ne zeli da prihvati reklamaciju. Trebalo je normalno dobar dan, stigle su mi helanke takve i takve, nisam zadovoljna itd i odmah bi i sama komunikacija bila drugacija i lakse biste resile problem.
2022 11 19
> ninanica: > Tesko je sad utvrditi ko je u pravu a ko ne... ja obicno posaljem snimak...pre slanja kupcu kad su takve stvari u pitanju pogotovo taj materijal koji lako puca ...ali bez ljutnje ove slike sto ste postavili ako ste to vi u njima ...a jeste vidi se po slikama da su vam male to jest premale ...savovi samo sto ne popucaju .. Inače nosim tu vel i navela sam da su pre nego što sam ih obukla takve su bile vidite i fleke sami
2022 11 19
> Debela_devojka: > Ako si joj poslala onakav sms odmah u startu, jasno mi je zasto ne zeli da prihvati reklamaciju. Trebalo je normalno dobar dan, stigle su mi helanke takve i takve, nisam zadovoljna itd i odmah bi i sama komunikacija bila drugacija i lakse biste resile problem. Ona ne želi da se javi tad kad sam joj poslala sms je se javila inače nije želela eto toliko
2022 11 19
Ajde neka lazem popucale su od mene i ako nije tako ali fleke još su gore nego na kameri razmazano i umazano sve fuj
2022 11 19
1 2 3 4 5 6 7