Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Salje ošteceno i pravi se luda

Čestitke i pozdravi.
2022 11 20
> srebrna: > Čestitke i pozdravi. Oo, da Uz numeru '' Prevari me, samo me ne ostavljaj''
2022 11 20
Iz ove teme zaključujem samo jedno (kao verovatno i dosta starih članica 😅)- znamo sa kim ne treba sarađivati. Ko razume shvatiće. POZDRAV 😅😁
2022 11 20
Ko god da je u pravu sad mi je potpuno jasno da se prodavac ogradio i radije će prihvatiti negativnu od svađe i povrata. Ps. Ako je nešto pocepano kad stigne, nemojte obući i slikati na sebi. Ovo važi za svakoga.
2022 11 20
> VBarbarez: > Iz ove teme zaključujem samo jedno (kao verovatno i dosta starih članica 😅)- znamo sa kim ne treba sarađivati. Ko razume shvatiće. POZDRAV 😅😁 Pomislila isto.
2022 11 20
Ja kao opis profila: > Ulazis na moj profil i trazis da bih se izvadila nisam znala clanice da ste bas takvi nemojte se vaditi sad a mislim da je najbolje za inspekciju ovo da se ne bavim tobom jer tražiš način da se dokažes nek bude da sam ih ja rasila a fleke gospodjo odakle su hmm?? Cutim cutimo I volimo da nabedjujemo članice draga 8-)
2022 11 20
Pozdrav svima tako je nemojte oblaciti jer ćete vi biti krivi za to što je pocepano i flekavo nadam se da mi se ovo neće desiti više pozdrav 😌 sve se da rešiti
2022 11 20
Poooyyy kis kis
2022 11 20
> EsBeBe: > saki troluje sopstvenu temu od druge stranice, ne vidim svrhu nastavljanja ove agonije. devojka ima problem u komunikaciji i, bez obzira što verujem da jeste oštećena u ovoj saradnji, svojim inatom, srdžbom i neartikulisanošću uspeva da iziritira i dobronamerne savetodavce na temi. > angieengel se oglasila, rekla šta ima, jasno je da od kompromisnog rešenja nema ništa, tema može pod ključ. Apsolutno se slažem 👏 Devojka očito ima probleme sa komunikacijom, i kako reče jedna članica već, samo izgleda traži armiju da zajedno sa njom napljuju prodavca i tako nahrani svoj ego.
2022 11 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/36ffbb7c209c2a58dfb1d0cad122a656.jpg) kao novo, samo što je oštećeno. x-) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/75b9631b9e9b1c1aaf86bda57263c91e.jpg)
2022 11 23
> AleksandraEdi: > > EsBeBe: > > saki troluje sopstvenu temu od druge stranice, ne vidim svrhu nastavljanja ove agonije. devojka ima problem u komunikaciji i, bez obzira što verujem da jeste oštećena u ovoj saradnji, svojim inatom, srdžbom i neartikulisanošću uspeva da iziritira i dobronamerne savetodavce na temi. > > angieengel se oglasila, rekla šta ima, jasno je da od kompromisnog rešenja nema ništa, tema može pod ključ. > Apsolutno se slažem 👏 Devojka očito ima probleme sa komunikacijom, i kako reče jedna članica već, samo izgleda traži armiju da zajedno sa njom napljuju prodavca i tako nahrani svoj ego. Imam probleme i vi bi ste imali da ste na mom mesto niko od tebe nista ne traži svako ima pravo da otvori temu,svidelo se to nekom ili ne ja sam se pomirila sam činjenicom da sam novac izgubila,a članica i dalje piši i ostavlja negativno ne znam ko je ovde oštećen ja ili ona 🤣
2022 11 25
> Saki200: > > AleksandraEdi: > > > EsBeBe: > > > saki troluje sopstvenu temu od druge stranice, ne vidim svrhu nastavljanja ove agonije. devojka ima problem u komunikaciji i, bez obzira što verujem da jeste oštećena u ovoj saradnji, svojim inatom, srdžbom i neartikulisanošću uspeva da iziritira i dobronamerne savetodavce na temi. > > > angieengel se oglasila, rekla šta ima, jasno je da od kompromisnog rešenja nema ništa, tema može pod ključ. > > Apsolutno se slažem 👏 Devojka očito ima probleme sa komunikacijom, i kako reče jedna članica već, samo izgleda traži armiju da zajedno sa njom napljuju prodavca i tako nahrani svoj ego. > Imam probleme i vi bi ste imali da ste na mom mesto niko od tebe nista ne traži svako ima pravo da otvori temu,svidelo se to nekom ili ne ja sam se pomirila sam činjenicom da sam novac izgubila,a članica i dalje piši i ostavlja negativno ne znam ko je ovde oštećen ja ili ona 🤣 Curo, ti si drska i bezobrazna prema članicama koje ostave komentar koji tebi ne ide u prilog.... I nemas šta ti od mene da tražiš, nismo mi išle u školu zajedno, pa da mi se obraćaš sa ti i uzvraćaš reči. Pali... Nisi dostojna da bilo ko učestvuje više u tvojoj temi. I nauči se osnovnoj kulturi.
2022 11 25
Zenice očigledno nemaš dugog posla nego mene da prozivas,niko te nije pitao ni za sta vidiš kako sama pokazujes svoju kulturu došla si sama da komentarises temu, ne možeš ti da kažeš ko je dostojan a ko nije nauci se da se ne trpas tamo gde ti nije mesto Pozdrav za tvoju kulturu a za to pali kuci možeš da kažeš pozdrav 😉
2022 11 25
> Saki200: > Zenice očigledno nemaš dugog posla nego mene da prozivas,niko te nije pitao ni za sta vidiš kako sama pokazujes svoju kulturu došla si sama da komentarises temu, ne možeš ti da kažeš ko je dostojan a ko nije nauci se da se ne trpas tamo gde ti nije mesto Pozdrav za tvoju kulturu a za to pali kuci možeš da kažeš pozdrav 😉 Tema je javna, i može je komentarisati ko god želi. Ti ženo ne znaš ni šta pišeš ni šta pričaš. Ne znaš dal si došla ili pošla. Mislim da je ova tema odlična, taman da ljudi vide s kim da ne saradjuju. Ko treba- shvatice. Pozdrav
2022 11 25
Ja sam sa temom završila dok ti pljuljes gluposti, nauci prvo da se nekom obracas kad hoćeš nesto da komentarises tvoj red i kultura da te naucim a ne da pricas kako je neko drzak i bezobrazan zato što ga je neko zeznuo treba da cuti! Strasno svakako tema je zatvorena hvala ostalim članicama! Pozdrav
2022 11 25
1 2 ... 4 5 6 7