Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Salje ošteceno i pravi se luda

Mozda nije stigla, mozda nije mogla odmah, mozda nije ni htela odmah, svakako verujem da bi se javila, ni njoj ne ide u prilog nezadovoljan kupac, ali niko nije u obavezi da se javi odmah, isti minut, pa ni isti dan, moramo malo svi da budemo tolerantiniji nekad, mnoge situacije bi se izbegle kada bismo imali malo vise razumevanja jedni za druge. Naravno, to je moje misljenje, ja bih strpljivo sacekala da ee javi, pokusala da resim problem, pa tek onda mozda dala negativnu. Sve se da resiti.
2022 11 19
Ni meni ne ide da bacam pare nisam ih brala na drvetu kao niko od nas svi mi radimo a sve je skuplje i skuplje za hranu a za stvari da ne pričam i meni je zao ali jbg sredicu ih nekako ali nikad neću porucivati jer neko ima više ocena jer to apsolutno ništa ne znači pozdrav vama
2022 11 19
Kako god, ja samo kazem kako je stvar mogla da se resi mirnim putem
2022 11 19
> Debela_devojka: > Ako si joj poslala onakav sms odmah u startu, jasno mi je zasto ne zeli da prihvati reklamaciju. Trebalo je normalno dobar dan, stigle su mi helanke takve i takve, nisam zadovoljna itd i odmah bi i sama komunikacija bila drugacija i lakse biste resile problem. 👍
2022 11 19
Mislim da smo dale dobronamerne savete kako da se reši situacija. Off topic, još jedan dobronameran savet, prodaja kopija je teoretski zabranjena na sajtu, možda ne znate.
2022 11 19
Hvala za savete pozdrav
2022 11 19
Inače dosta članova stavlja kopije tako da pogledajte
2022 11 19
Članica nije sačekala da se javim i nije predložim rešenje. Odmah je poslala uvredljivu poruku na sajtu i za 3 minuta lupila negativnu ocenu. Nisam ulazila tog jutra na sajt, grešna mi duša, pa sam dobila uvredljivu sms poruku. Istog trenutka sam ušla na sajt, naravno i imala šta da vidim. Na članicinim slikama se jasno vidi koliko je šav "raščepljen" i da su joj verovatno male. Materijal pvc se ne fleka i nema od čega da bude umazan. Jedino može da popuca kao eko koža, što nije slučaj. Članica ni u jednoj poruci nije pokazala želju da lepo iskomunicira ali zato ima divan dijapazon epiteta koji mi je dodelila. Na početku saradnje je pitala za popust, na šta sam se izvinila i rekla da je fiksno. Ponovo je pitala. I opet sam isto odgovorila. - to mi je dalo utisak da su joj u startu skupe. Da li je ovo način da povrati novac, ne znam. Na negativnu ocenu i ja imam pravo jer je članica bila nedolična u komunikacija sa mnom, što sam i pojasnila. Zao mi je zbog neprijatnosti ali nemam bilo kakvu želju da izađem u susret ovoj članici. Ne posle svega. Toliko od mene.
2022 11 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7d1e6b0c02834d0bfd7db602299b872a.jpg) Na Vašem oglasu piše da su Vam S (36) farmerke male. A ove farmerke su Vam takođe 36. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ad211ec2228e76c9b605eca1a54915f3.jpg)
2022 11 20
Ja sam rekla da meni cena odgovara da mi nije odgovarala ne bih ni kupila taman su pantalone hvala bogu mogu i da se slikam pa ti pošaljem da bolje pogledaš neka bude da su rasivene a fleke odakle su to te pitam??! Nisam ja umazala sigurno flekave su ženo vodom ih skidam nece umazane su fujj bar se za to izvini novac mi ne treba nazad kupi sebi nešto za te jadne pare nije mi do novac Nego do toga,što ne znaš da se izvinis za fleke još mene nabedjujes sramota!! Takve su flekave meni u ruke dosle bolje pogledaj ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0d86ea303e4fd2cf49cccb67e1742957.jpg)
2022 11 20
Ulazis na moj profil i trazis da bih se izvadila nisam znala clanice da ste bas takvi nemojte se vaditi sad a mislim da je najbolje za inspekciju ovo da se ne bavim tobom jer tražiš način da se dokažes nek bude da sam ih ja rasila a fleke gospodjo odakle su hmm?? Cutim cutimo I volimo da nabedjujemo članice draga
2022 11 20
Moje su bile za broj vece pa su se rasile , plus se pvc izmedju nogu upropastio,rasio se i video se materijal ispod cim sam sela... ako me neko razume sta hocu da kazem :D Nezgodno je kod takvog materijala jer bukvalno sva ostecenja ste mogli vi da uzrokujuete prilikom probe, ne kazem da jeste, ali moglo je da se desi. I te fleke mi deluju kao da su od pudera,meni se to desilo sa koznim pantalonama... Opet ne kazem da ste vi prouzrokovali ostecenja... Ali mislim da Vam je pristpu bio los. Reaogovali ste ishirtreno. Nema potrebe da ikoga vredjate i nazivate jadnicom. Da ste se normalno i kulturno javili i trazili povracaj novca ( s tim da vi vratite pantalone ) verujem da bih vam bio vracen, ali i da je odbila da vam vrati nakon kulturnog pristupa, nema potreba za uvredama. I ja sam bila ostecenja pre par meseci, pa nisam vredjala..
2022 11 20
Pročitajte moj post ponovo neka bude da jesam rasila ali navodim da su i pre toga bile vec fleke nisu od nikakvog pudera niti od mog niti od članice jasno se vidi da su neke druge fleke od čega su ni ja ne znam ja ih sigurno napravila nisam ja sam ovde oštećena pozdrav
2022 11 20
Inače hvala svim drugim devojkama koje su se javile jedan dokaz da članice koje imaju dosta pozitivnih utisaka nista ne znaci 😉
2022 11 20
Ja ne mogu da verujem da se javno vredjate i prepucavate.Helanke su vam male,to se vidi po slikama.Uhvatili ste se za fleku kao da je ne znam sta.Da ste spustili loptu mozda bi se ovo zavrsilo na lep nacin.Ovako se samo prepucavate i sve ovo ne vodi do resenja problema.Niste ni svesni koliko je ovde clanica izgubilo para i predmeta i to ozbiljna svota novca.Ostecena sam bila i ja pre par dana i sve sam sa clanicom resila na fin nacin.Zena mi je vratila novac ja njoj predmet i to je ona platila ptt za vracanje.A svota novca je skoro bila duplo veca od vase.Ako mozete resite ovo na fin nacin a ne ovako.
2022 11 20
1 2 3 4 5 6 7