Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Salje ošteceno i pravi se luda

Kad su stigle već su bile popucale ja nosim xs vel inače ih ne bi uzimala bile su i flekave kao što vidite po slikama
2022 11 19
> Saki200: > > MissDiva: > > Ostavite i link profila ili ako je i dalje aktivan link predmeta. Javite se administratorima sajta, zbog negativne ocene koju ste dobili… > Kako da se javim moze li pomoć? https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 Pustite poruku i sačekajte odgovor, nekad im je potrebno malo duže da odgovore.
2022 11 19
Nezgodna je situacija i teško je dokazati ko je upravu... One su 32 XXS koliko vidim, ne XS 34, i to je broj u koji jako malo njih staje, a materijal je loš i moglo je u toku isprobavanja pući ili kod vas ili kod nje, nemoguće je utvrditi. Fleke verovatno mokrom krpom mogu da se obrišu, ne verujem da je to u materijalu, bar tako deluje. Na mašini može da se prošije opet, pa procenite da li možete popraviti, jer prilikom prošivanja će se suziti još malo, a male su i ovako... Taj materijal nikad ne bih kupila ni u prodavnici jer od stajanja propadne sam za kratko vreme.
2022 11 19
> DoliBlack: > Nezgodna je situacija i teško je dokazati ko je upravu... One su 32 XXS koliko vidim, ne XS 34, i to je broj u koji jako malo njih staje, a materijal je loš i moglo je u toku isprobavanja pući ili kod vas ili kod nje, nemoguće je utvrditi. Fleke verovatno mokrom krpom mogu da se obrišu, ne verujem da je to u materijalu, bar tako deluje. Na mašini može da se prošije opet, pa procenite da li možete popraviti, jer prilikom prošivanja će se suziti još malo, a male su i ovako... Taj materijal nikad ne bih kupila ni u prodavnici jer od stajanja propadne sam za kratko vreme. Zdravo ja nosim xs veličinu i sve stvari su mi tako malene inače ih ne bi porucivala takve sam probala u njihovoj radnji naravno nisu se rasile jer ja nosim tu veličinu mala sam a napomenula san pre nego što sam obukla bile su rasivene a fleke su pogledajte I sami ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/677ffdf876a34dcd9cd9574e5d1741eb.jpg)
2022 11 19
XXS 32 je manje od XS, zato i kažem. Treba vas dve da se dogovorite, ne vredi mi ovde da komentarišemo jer slike vidimo, ali ne znamo šta se tačno desilo sa njima tj. gde. Moguće da ona nije primetila oštećenje, ako ih nije probala, ali ne možemo ni znati da nisu pukle tokom nečijeg isprobavanja.
2022 11 19
Je l ste probali možda te fleke da skinete krpom i vodom?
2022 11 19
Meni se davno desilo da sam prodala sestrine Tally Weijl farmerice kojima nije radio rajsferšlus, prosto, nisam proverila pre prodaje da li ide gore/dole. Članica se javila ljuto i razočarano, ponudila sam da platim popravku kod šnajderke, tako sam i učinila i sve je prošlo u najboljem redu. Ni danas ne mogu da garantujem da li je radio ili je na njoj pukao ali baš zato jer nemam dokaz, predložila sam popravku, tako možda možete i vas dve, da se plati šnajderka i opšije opet. Nemojte odmah ići đonom kao kupac, verujem da se sa normalnim članicama sve možete lepo dogovoriti a angieengel koja se oglašava na forumu zaista deluje kao sasvim normalna i kulturna članica. Problem je što ovde ne može ništa da se dokaže osim kada bi prodavac posedovao snimak konkretnih, (ne)popucanih šavova i celih pantalona, neposredno pre slanja, pre fleka. Probajte da se dogovorite ako možete, loša komunikacija samo može da vodi obostanom nezadovoljstvu.
2022 11 19
> DoliBlack: > XXS 32 je manje od XS, zato i kažem. Treba vas dve da se dogovorite, ne vredi mi ovde da komentarišemo jer slike vidimo, ali ne znamo šta se tačno desilo sa njima tj. gde. Znam da je manji ali navodim pre nego što sam ih obukla su bile takve a fleke da ne pričam umazano i razmazano fuj
2022 11 19
> srebrna: > Meni se davno desilo da sam prodala sestrine Tally Weijl farmerice kojima nije radio rajsferšlus, prosto, nisam proverila pre prodaje. > Članica se javila ljuto i razočarano, ponudila sam da platim popravku kod šnajderke, tako sam i učinila i sve je prošlo u najboljem redu. > Ni danas ne mogu da garantujem da li je radio ili je na njoj pukao ali baš zato jer nemam dokaz, predložila sam popravku, tako možda možete i vas dve, da se plati šnajderka i opšije opet. > Nemojte odmah ići đonom kao kupac, verujem da se sa normalnim članicama sve možete lepo dogovoriti a angieengel koja se oglašava na forumu zaista deluje kao sasvim normalna i kulturna članica. > Problem je što ovde ne može ništa da se dokaže osim da prodavac poseduje snimak konkretnih, popucanih šavova i celih pantalona, neposredno pre slanja, pre fleka. > Probajte da se dogovorite ako možete, loša komunikacija samo može da vodi obostanom nezadovoljstvu. Navodi da nije bilo fleka pa nisam ja fleke napravila čim su stigle ja sam joj slikala i poslala ja želim te pantalone i jako su lepe inače ih ne bi uzimala ali vidite fleke umazano ja to trebam da čistim a bi trebalo da pregleda pre nego što šalje još mi i utisak stavlja negativan sramota i ako dosta pozitivnih utisaka izgleda da nije sve u tome 🤦‍♀️
2022 11 19
> MissDiva: > > Saki200: > > > MissDiva: > > > Ostavite i link profila ili ako je i dalje aktivan link predmeta. Javite se administratorima sajta, zbog negativne ocene koju ste dobili… > > Kako da se javim moze li pomoć? > https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 Pustite poruku i sačekajte odgovor, nekad im je potrebno malo duže da odgovore. Hvala draga
2022 11 19
> Saki200: > > DoliBlack: > > XXS 32 je manje od XS, zato i kažem. Treba vas dve da se dogovorite, ne vredi mi ovde da komentarišemo jer slike vidimo, ali ne znamo šta se tačno desilo sa njima tj. gde. > Znam da je manji ali navodim pre nego što sam ih obukla su bile takve a fleke da ne pričam umazano i razmazano fuj Činjenica je da ih je trebala prebrisati malo, ali ako se skida, ne treba praviti paniku. Svakako bi oprali pre nošenja. Vidite to što kaže srebrna da se plati popravka, ako vam je broj dobar.
2022 11 19
Dogovrite se za povrat novca kao što Srebrna reče, ovako ostajete bez novca i pantalona.
2022 11 19
> Saki200: > > srebrna: > > Meni se davno desilo da sam prodala sestrine Tally Weijl farmerice kojima nije radio rajsferšlus, prosto, nisam proverila pre prodaje. > > Članica se javila ljuto i razočarano, ponudila sam da platim popravku kod šnajderke, tako sam i učinila i sve je prošlo u najboljem redu. > > Ni danas ne mogu da garantujem da li je radio ili je na njoj pukao ali baš zato jer nemam dokaz, predložila sam popravku, tako možda možete i vas dve, da se plati šnajderka i opšije opet. > > Nemojte odmah ići đonom kao kupac, verujem da se sa normalnim članicama sve možete lepo dogovoriti a angieengel koja se oglašava na forumu zaista deluje kao sasvim normalna i kulturna članica. > > Problem je što ovde ne može ništa da se dokaže osim da prodavac poseduje snimak konkretnih, popucanih šavova i celih pantalona, neposredno pre slanja, pre fleka. > > Probajte da se dogovorite ako možete, loša komunikacija samo može da vodi obostanom nezadovoljstvu. > Navodi da nije bilo fleka pa nisam ja fleke napravila čim su stigle ja sam joj slikala i poslala ja želim te pantalone i jako su lepe inače ih ne bi uzimala ali vidite fleke umazano ja to trebam da čistim a bi trebalo da pregleda pre nego što šalje još mi i utisak stavlja negativan sramota i ako dosta pozitivnih utisaka izgleda da nije sve u tome 🤦‍♀️ Ma, Saki200, ti si mogla te pantalone da nosiš u grad, da ih razvališ po šavovima, da se valjaš po blatu, da ih goriš cigaretom... Mogla si svašta. Mi što smo dugo ovde smo se načitale svega a vala i nagledale. Tebi verujem da nisi, verujem članici da nije, poenta je da niko nema dokaz. Dogovorite se ako može, ako ne može, admina si kontaktirala pa će da vam kroji sudbinu.
2022 11 19
> srebrna: > > Saki200: > > > srebrna: > > > Meni se davno desilo da sam prodala sestrine Tally Weijl farmerice kojima nije radio rajsferšlus, prosto, nisam proverila pre prodaje. > > > Članica se javila ljuto i razočarano, ponudila sam da platim popravku kod šnajderke, tako sam i učinila i sve je prošlo u najboljem redu. > > > Ni danas ne mogu da garantujem da li je radio ili je na njoj pukao ali baš zato jer nemam dokaz, predložila sam popravku, tako možda možete i vas dve, da se plati šnajderka i opšije opet. > > > Nemojte odmah ići đonom kao kupac, verujem da se sa normalnim članicama sve možete lepo dogovoriti a angieengel koja se oglašava na forumu zaista deluje kao sasvim normalna i kulturna članica. > > > Problem je što ovde ne može ništa da se dokaže osim da prodavac poseduje snimak konkretnih, popucanih šavova i celih pantalona, neposredno pre slanja, pre fleka. > > > Probajte da se dogovorite ako možete, loša komunikacija samo može da vodi obostanom nezadovoljstvu. > > Navodi da nije bilo fleka pa nisam ja fleke napravila čim su stigle ja sam joj slikala i poslala ja želim te pantalone i jako su lepe inače ih ne bi uzimala ali vidite fleke umazano ja to trebam da čistim a bi trebalo da pregleda pre nego što šalje još mi i utisak stavlja negativan sramota i ako dosta pozitivnih utisaka izgleda da nije sve u tome 🤦‍♀️ > Ma, Saki200, ti si mogla te pantalone da nosiš u grad, da ih razvališ po šavovima, da se valjaš po blatu, da ih goriš cigaretom... Mogla si svašta. > Mi što smo dugo ovde smo se načitale svega a vala i nagledale. Tebi verujem da nisi, verujem članici da nije, poenta je da niko nema dokaz. Dogovorite se ako može, ako ne može, admina si kontaktirala pa će da vam kroji sudbinu.
2022 11 19
Na negativnu nema prava svakako i to će ti admin obrisati.
2022 11 19
1 2 3 4 5 6 ... 7