Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je original?

https://mojekrpice.rs/items/zene/9322590/michael-kors-bez-torba Porucila sam ovu tasnu, dobila i snimak Sumnjam u originalnost Pa ako se neka zena bolje razume, molim Vas da mi pomogne dok nije kasno Hvala unapred 😊
2022 12 20
Fejk Unutar većine MK tašni uz desnu stranu same tašne, pronaći ćete par oznaka. Gornja oznaka je bele boje i sadrži broj modela. To ova tašna nema. I zaboravih, ispod metalne kopce MK, treba da bude ugravirano Michael Kors. Postava unutar tasne je veoma tamna. Evo unutrasnjost i postava original MK torbe. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d52592a4a77f305852d79c9108e39743.jpg)
2022 12 20
Kopija. Takodje primetim da na cibzarima (tj klizacima) ne postoji logo brenda.
2022 12 20
Prevare uglavnom tako izgledaju - članica bez ijednog utiska sa markiranim stvarima po povoljnim cenama.
2022 12 20
Ovako izgleda original: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ef5bea50bace4073c7d135eda354b9d7.jpg) A i postava original torbi nije ovakva. Nazalost prevara. Nadam se da niste uplatili novac unapred.
2022 12 20
> TaniaMani: > Ovako izgleda original: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ef5bea50bace4073c7d135eda354b9d7.jpg) > A i postava original torbi nije ovakva. > Nazalost prevara. > Nadam se da niste uplatili novac unapred. I ja se iskreno nadam da nije platila unapred 😐
2022 12 20
> Budha.Bar: > > TaniaMani: > > Ovako izgleda original: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ef5bea50bace4073c7d135eda354b9d7.jpg) > > A i postava original torbi nije ovakva. > > Nazalost prevara. > > Nadam se da niste uplatili novac unapred. > I ja se iskreno nadam da nije platila unapred 😐 U redu, hvala puno na pomoci. Posto nemam ni jednu MK tasnu, pa nisam mogla da znam Pretpostavila sam zbog te cene i na videu se vidi da su rucke oguljene, pa rekoh mozda nekome ne treba ostecena original torba, pa je prodaje povoljnije.. Medjutim, slucajno sam naisla danas na istu torbu, kopiju koju druga clanica prodaje za 1500din, kao novu...I naglaseno je da nije original Poslala mi je juce kao CC paket, posto mi je poslala video, na videu je delovala kao originalna. Nisam ni dovodila u pitanje originalnost za te pare i na osnovu stanja.. Rekla sam da cu uplatiti postarinu i da torbu necu preuzeti, nisam uplatila unapred, srecom, kao sto obicno radim...
2022 12 20
Ako mozemo da pogledamo kroz prse,makar nije oznacila da je original,sto je za pohvalu kako druge stavljaju.
2022 12 21
Postave nisu iste na svim M.K tasnama, ali na metalnim zip potezacima mora da bude logo, neke ih imaju, a neke sa kožnim nemaju. Mora da ima unutra oznaku brenda prisivenu u gornjem delu i etiketicu sa hologramom i serijskim brojem. Ova torba je vidljivo od nekvalitetne eko koze. Na sajtu imate i originale po toj ceni od prave kože sa sitnim nedostacima
2022 12 21
> jacaikaja: > Postave nisu iste na svim M.K tasnama, ali na metalnim zip potezacima mora da bude logo, neke ih imaju, a neke sa kožnim nemaju. Mora da ima unutra oznaku brenda prisivenu u gornjem delu i etiketicu sa hologramom i serijskim brojem. Ova torba je vidljivo od nekvalitetne eko koze. Na sajtu imate i originale po toj ceni od prave kože sa sitnim nedostacima Pa to sam i htela, po toj ceni da nadjem original Ova ima ostecene ručke Reko' ne smeta mi, posto je original Sigurno niko ne bi platio 4500 za ostecenu fejk tasnu Nikom se ne bi isplatilo..
2022 12 21
> SilvanaMisovic: > > jacaikaja: > > Postave nisu iste na svim M.K tasnama, ali na metalnim zip potezacima mora da bude logo, neke ih imaju, a neke sa kožnim nemaju. Mora da ima unutra oznaku brenda prisivenu u gornjem delu i etiketicu sa hologramom i serijskim brojem. Ova torba je vidljivo od nekvalitetne eko koze. Na sajtu imate i originale po toj ceni od prave kože sa sitnim nedostacima > Pa to sam i htela, po toj ceni da nadjem original > Ova ima ostecene ručke > Reko' ne smeta mi, posto je original > Sigurno niko ne bi platio 4500 za ostecenu fejk tasnu > Nikom se ne bi isplatilo.. Ne bi mi smetalno stanje sa videa, da je original Video je predivan, preko snimka izgleda kao prava koža Pogotovo toliko ljubazna i iskrena clanica, promaklo mi je uopste i da dovodim u pitanje origibalnost.. Ali totalno bih se razocarala da mi je stigla uzivo. Pitala sam je samo da mi potvrdi originalnost, kada je vec poslala. Onda je rekla da nije sigurna, zato je i stavila tu cenu.
2022 12 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bf0c5af81e195aeb6affbcaf1c6c8958.jpg) Da nisam naisla na istu tasnu i uporedila je sa ovom koju sam porucila, ja bih tek uzivo videla da nije original...
2022 12 21
Ja ne bi ni postarinu platila jer je ocigledno htela da uvali fejk torbu kao original i to uopste nije uredu. Sto bi ti ispala fer kad ona nije to nameravala.. :(
2022 12 22
> TulipOHare: > Ja ne bi ni postarinu platila jer je ocigledno htela da uvali fejk torbu kao original i to uopste nije uredu. Sto bi ti ispala fer kad ona nije to nameravala.. :( Ne mora da znaci, evo ja sam prodavala sestrinu torbu koju je kupila u nekoj radnji u Italiji, da me nije kontaktirala clanica za kupovinu i objasnila mi kako da proverim da li je original, ne bih ni znala da nije. Ko zna odakle joj torba, ne moraju svi biti vrhunski poznavaoci brendova. Mozda je iz neznanja tako postupila. Meni kad je devojka rekla da je fejk, skinula sam naslov original i smanjila cenu, mogla je i poruciti i posle bi ispalo da sam joj namerno uvalila
2022 12 22
> Debela_devojka: > > TulipOHare: > > Ja ne bi ni postarinu platila jer je ocigledno htela da uvali fejk torbu kao original i to uopste nije uredu. Sto bi ti ispala fer kad ona nije to nameravala.. :( > Ne mora da znaci, evo ja sam prodavala sestrinu torbu koju je kupila u nekoj radnji u Italiji, da me nije kontaktirala clanica za kupovinu i objasnila mi kako da proverim da li je original, ne bih ni znala da nije. Ko zna odakle joj torba, ne moraju svi biti vrhunski poznavaoci brendova. Mozda je iz neznanja tako postupila. Meni kad je devojka rekla da je fejk, skinula sam naslov original i smanjila cenu, mogla je i poruciti i posle bi ispalo da sam joj namerno uvalila Smatram da treba da stoji u opisu ,, Nisam sigurna da li je original,, A ne da se oglasi kao Michael Kors torba... Pa ko hoce kupice, a ne ovako....
2022 12 22
1 2 3