Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Skupe postarine

Da li nam skupe postarine uticu na prodaju i da li ima neko resenje da nekada postarina ne bude veca nego sama cena artikla?
2022 12 21
Slanje kao CC paket. Artikal se stavi u kutiju, a kutija omota papirom ili izlepi tako da se ne vide natpisi. Mana je sto putuje i do 5 dana.
2022 12 21
Meni kao cc paket nije skupa postarina kada se uplati unapred to je 200 dinara. A cesto mi clanice kazu: kupila bih, ali je mnogo poskupela postarina
2022 12 21
Iz mog iskustva deluje da je malo poštarina, malo recesija, ljudi kupuju samo ono najosnovnije ili nešto baš specifično, aktuelne modele
2022 12 21
Meni su cene uglavnom smanjenje,imam dosta proizvoda i onda kupuju više komada pa im se isplati. Verovatno će stati onog trenutka kad ne budem imala šta više da prodam/uzmem od svojih za prodaju... Kad kupujem to uvek bude cc bez otkupa, a najčešće 2,3 komada od jedne članice pa mi poštarina od 200din ne pravi neki bag.
2022 12 21
Ovakve teme su bile aktuelne i pre 5 godina. Konkurencija velika, nista drugo. Da su pare problem, ne bi zene nosile pune kese iz TC-a. A nose.
2022 12 21
Najeftinija opcija je CC paket kad nema otkupa.Kao sto Debela devojka rece konkurencija Mozda je ovde kriza ali iz TC nose pune kese.To sam bas pre neki dan videla.Pojavio se ovaj Pepco gde su stvari jeftine i za odrasle i za decu.Ja sam ovde naletala na polovne stvari koje su skuplje od novih i plus ptt onda se stvarno ne isplati.Mnogo puta sam odustajala upravo zbog prevelikih cena za polovnu stvar.
2022 12 21
Ja saljem cc pakete, ptt bude 200 din, taj ptt po meni je skroz ok .Ako ide sa otkupom jeste skupo a tek post expres, bex i aks e to vec jeste preskupo . Najbolje kao sto su clanice vec navele, uplata pa slanje kao cc paket
2022 12 21
Za nakit je dosta lakse jer staje u kovertu. Sa otkupom postarina bude oko 145 din. Ali generalno je smanjena prodaja nesumnjivo.
2022 12 21
Slazem se. CC paket je jedina povoljna opcija. Ali, istina jeste da je bolje kada se ceo profil lepo pogleda i onda uzme bar 2, 3 krpice, jer konkretno ja sam tada sptemba da dodatno spustim cenu, a onda se i postarina podeli na tih par krpica i sve bude dosta povoljnije kupcu. 🤗🤗🤗
2022 12 21
Naravno, ima i dalje ljudi koji zele postexpressom da se salje iako je skuplje i iako ne zele da plate unapred pa jos placaju i otkup.. ali hajde, nase je da nudimo opcije
2022 12 21
Ima,slažem se. Poslala sam 2 paketa u ponedeljak,oba sa otkupom od oko 2000din i to mi je razumljivo jer je veći iznos i ne žele toliko da rizikuju za 200din više.. Takođe,ima jedna članica koja je već 3.put kupila nešto od mene a svaki put sa otkupom. Vidim da joj piše na profilu da ne plaća unapred ali rekoh daj bar ja da joj ponudim bez otkupa,pa neka plati kasnije,nema veze..Kad mi žena posle kaže da ne može elektronski jer se ne razume, ne može da ide do centra sela pa joj je najlakše sa otkupom. Tako da,eto,ima i toga.
2022 12 21
Jesu postarine skupe,posebno ako dosta kupujete kao npr ja.Ranije nisam uopste gledala postarinu kao neku stavku,kao sto ni sada ne gledam postarinu CC paketa,Mislim na post expres,cc je ok ali iz nekih tema ovde izgleda da je naesiguran.Generalno mislim da su veci problem visoke cene stvari koje se prodaju
2022 12 21
Jednostavno je sve svuda stalo. Decembar i januar su generalno losi jer je vise fokusirano na praznike i kupiti sve za iste :)
2022 12 22
Sada su aktuelna sniženja, pa mnogi kupuju u radnji, gde mogu da probaju predmet, a i vrate. Ima na sajtu povoljnih stvari, ali trenutno i u radnjama. Ko živi daleko od grada, tj tržnih centara i butika, lakše mu je da naruči na sajtu. Ja volim da dobro pogledam ponudu i nadjem povoljno i kvalitetno. Kupila sam juče kožne čizme na duplom popustu u CCC radnji, 12000 mi je bilo dosta, s obzirom da mi nisu potrebne, ali 4800 mi je super cena za nešto sto može da se dugo koristi, plus je novo. Ima modela od kože koji izadju sa dodatnim popustom oko 1800 dinara i to je smešna cena. Cc paket je ok, ja šaljem tako, ko želi, a volim da mi izadju u susret kad kupujem, da mi postarina bude niža
2022 12 22
1 2 3