Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Skupe postarine

> srebrna: > Znam da je off, ali da imam milione, licitirala bih antikvaran nakit u Sotheby's-u. > I ovaj moj avatar je iz XIX veka, burmutica. > Bila bi dobra tema, "Da imam milione" :D :D :D Da imam milione, otisla bih u London i tamo potrosila 1 milion :D
2022 12 24
:') :') :')
2022 12 24
Meni malo šta na krpicama, a i u radnjama privuče pažnju... Sve već viđeno, malo sam se zasitila pretpostavljam. Poštarina od 200din nije toliko presudna, a verujem da većina i hoce da spusti cenu za 200din da bi prodala neki komad
2022 12 24
molim za pomoć. ovako, kupujem nov telefon, cena je 20000 dinara, čovek bi da šalje post ekspresom. ako sam dobro izračunala, troškovi poštarine su od 850-1150, u zavisnosti od toga kako mu se novac dostavlja. majko mila! ili ne računam dobro?
2022 12 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/72d49899f30a2f1e72fdf80bfd6f481d.jpg) računam 580 i dodajem onih 500 ispod na ime prenosa novca ili ne? čovek me ubeđuje da je samo 580 dinara.
2022 12 27
Ja mislim da je 580 plus 500
2022 12 27
> ubavkam: > Ja mislim da je 580 plus 500 da, uvek se dodaje ta stavka ispod na osnovnu cenu, koliko znam.
2022 12 27
Prodaja stane kad ostanu manje atraktivni predmeti, a sada je teško očekivati, što je već rečeno, da prodaja cveta kada su sniženja po TC. Taman i da spomenem i pitam - da li vam se čini da su sniženja nekako manja nego proteklih godina? Manje stvari je na sniženju i manji su popusti, to je nekako moj utisak. I da se vratim na temu, skupa pošarina me je samo dovela do toga da ljudi češće traže lična preuzimanja (i odustajeu u minut do 12), ali u proteklom periodu sam imala nekoliko lepih saradnji. I generalno mislim da sam prodala najatraktivnije stvari i to vrlo povoljno, a da je ostalo ponešto što je okej, ali pašće u senku novogodišnjih popusta. Neko je spomenuo Pepco.... Gospode, tamo je uvek kao da se deli džabe u ma koje doba dana da odem. Najviše me nerviraju ljudi koji povedu decu sa sobom u onu gužvu i onda moram da ih preskačem i zaobilazim i slušam kako plaču jer im se ne čeka u redu :')
2022 12 27
I meni se čini da su sniženja sve oskudnija. Pre 2,3 godine sam u F&F outletu kupovala na 70% svašta i to tipa Manilla Grace je na 50%, bila još dodatnih 70%. Sad mi sniženja i nisu naročita, jedino u CCC ima nekih modela od koze jeftino, ono sto ne valja i ne gledam, ali i sintetika koja se ćeba i loša eko koza nisu puno sniženi
2022 12 27
> Išizzzu: > Prodaja stane kad ostanu manje atraktivni predmeti, a sada je teško očekivati, što je već rečeno, da prodaja cveta kada su sniženja po TC. Taman i da spomenem i pitam - da li vam se čini da su sniženja nekako manja nego proteklih godina? Manje stvari je na sniženju i manji su popusti, to je nekako moj utisak. > I da se vratim na temu, skupa pošarina me je samo dovela do toga da ljudi češće traže lična preuzimanja (i odustajeu u minut do 12), ali u proteklom periodu sam imala nekoliko lepih saradnji. I generalno mislim da sam prodala najatraktivnije stvari i to vrlo povoljno, a da je ostalo ponešto što je okej, ali pašće u senku novogodišnjih popusta. > Neko je spomenuo Pepco.... Gospode, tamo je uvek kao da se deli džabe u ma koje doba dana da odem. Najviše me nerviraju ljudi koji povedu decu sa sobom u onu gužvu i onda moram da ih preskačem i zaobilazim i slušam kako plaču jer im se ne čeka u redu :') Pa, gde cu sa decom? 😂😂😂😂 I u wc idu sa mnom ahhahahahaha Kad su u vrticu, na poslu smo, kad se nesto kupuje moramo da ih vodimo, jer nemamo baba servis, a da ih ostavljamo u komsiluku da bismo proseta li i nesto kupili, nema smisla 😂 i mene su deca nervirala, a onda sam ja rodila dete, pa se pokajala za svako prevrtanje ocima zbog tudje dece qhhahaha
2022 12 28
Ma razumem da ljudi nemaju gde sa decom, ali ne moraju da pođu baš i mama i tata i dvoje dece u radnju koja je ionako krcata. Meni smetaju jer moram da ih zaobilazim, pazim da ne nagazim, pomeram se dok trče, nemam mira da pogledam nešto... Nemam ništa protiv vaspitane dece, ali decu koju roditelji ne mogu da kontrolišu da ne trče i ne vrište po prodavnicama, ne treba voditi u gužvu. Nedavno sam prisustvovala sceni gde se dete zacenilo od plača jer nisu hteli da mu kupe igračku... Deca su to i nisu ona kriva već roditelji. Na sreću, za susretanje sa decom je kritičan još i Waikiki :') Sa drugim radnjama nemam problema :') tamo se žene ponašaju kao stoka :') I da, ubedljiva pobeda su mi mame koje krenu sa decom u kolicima (mame su najverovatnije na porodiljskom ili nezi deteta jer su deca mala) u četiri ili pet popodne autobusima ili nagrnu u prodavnice. Ceo dan si kući sa decom i idi u prodavnicu u dva popodne, ne čekaj pet kad se svi vraćamo sa Nbgd. :')
2022 12 29
Moja najmladja je bila užasno nemirno dete, vukla sam je non stop svuda sa sobom, nisam ni smela da je ostavljam na čuvanje nikom, sem muzu, koji je uglavnom radio ceo dan. Jednom se zakucala u trku, glavom u nisku policu, uz sam špic i odletela klizeći još 3 metra, već sam bila spremna na krv koja curi sa čela, direktni odlazak na usivanje, medjutim, ona je odmah ustala i nastavila da trci, tako da ne smem da se žalim na tudju nemirnu decu, ali su radnje sa igračkama pogubne kod razmažene dece koja su navikla da im se kupi sve sto požele, a roditelj u tom trenutku nema dovoljno novca za bas tu igračku. Pre neki dan je klinka od oko 6 godina sa opasnim izrazom lica hodajući udarala nogama sto jače moze, tresla se radnja, jer joj nešto nije bilo po volji, majka je džabe pričala, ja sam odustala da je posmatram, mada to uglavnom pali kod većine dece, vidim- nema ‘leba od toga, mislim da bi mi odgrizla prst rado ili makar šutnula, tako da- sretna Vam novogodišnja kupovina i razgledanje u radnjama sa dečijim asortimanom 😂
2022 12 29
1 2 3