Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Skupe postarine

Nije samo što je poštarina skupa, nego je sve skupo i svi imaju generalno manje mogućnosti kupovine. Dobro ide na početku meseca, posle sve slabije. Ti što kupuju u TC pune kese nisu toliko relevantni za statistiku, jer verovatno manje kupuju polovno.
2022 12 22
Oko Nove godine je euforija uvek, sinoć je u Pepco radnji bio kilometarski red, odustala sam od nekih časa kad sam to snimila. Ta euforija i mene uhvati u smislu da moram nešto da kupim novo, bez obzira što kupujem češće polovno, ali u ovo vreme kupujem nešto konkretno, a budu lepa sniženja. Mislim da i oni koji generalno retko odlaze u veće kupovine, u vreme novogodišnji praznika nose puno kesa iz tržnih centara.
2022 12 22
> Debela_devojka: > Ovakve teme su bile aktuelne i pre 5 godina. Konkurencija velika, nista drugo. Da su pare problem, ne bi zene nosile pune kese iz TC-a. A nose. Izvinite sto upadam, da li mozete molim vas da mi posaljete link sa crnom listom korisnika?
2022 12 23
> DoliBlack: > Nije samo što je poštarina skupa, nego je sve skupo i svi imaju generalno manje mogućnosti kupovine. Dobro ide na početku meseca, posle sve slabije. Ti što kupuju u TC pune kese nisu toliko relevantni za statistiku, jer verovatno manje kupuju polovno. Mislis parajlije 😂😂 a mi sirotiLJa :D
2022 12 23
Nije sve do postarine, vec i do prevara, fejkova, ostecene robe, uvaljivanja. Ko ce da se usudi da kupi macku u dzaku pa da mu stigne fejk, osteceno, a oznaceno kao novo, polovno, a oznaceno kao novo bez etikete i slicno. Mene vise odbija to nego postarina.
2022 12 23
I ako su svi dosli samo da prodaju, normalno da ne mogu ocekivati promet jer neko treba i da kupuje.
2022 12 23
> Esprit21: > I ako su svi dosli samo da prodaju, normalno da ne mogu ocekivati promet jer neko treba i da kupuje. 👏👏👏
2022 12 23
Mislim da forum i naša ćaskanja uopšte nisu merilo kupoprodaje na ovom ili bilo kome drugom sajtu. Kupuje se i prodaje stalno na kupoprodajnim sajtovima na atraktivnim profilima itekako a zatim po radnjama i TC-ima, sada tamo još i više jer su sniženja, Božići, Nove godine, svako će kupiti makar neku sitnicu deci, sebi, kući, mami, prijateljici, poslovnoj saradnici... Pravo zatišje je obično januara kako ovde tako i u pravoj trgovini.
2022 12 23
Slažem se. Ja prva obožavam da kupujem poklone. Ono sto primecujem u radnjama, merilo mi je da se oko Nove godine kupuje mnogo više u trznim centrima. Na sajtu verovatnije manje, pošto su svuda sniženja, manje-više zbog postarine, kad većina šalje kao cc paket, kom je ok cena za sad, ali ljudi vole da kupe nešto novo i usput da obidju radnje, makar za Novu godinu. Meni je generalno Nova godina svaki dan, jer ih stalno obilazim i često kupujem poklone, a kupujem i u sh radnjama, pri tom se više obradujem šta nadjem u sh
2022 12 23
> Debela_devojka: > > DoliBlack: > > Nije samo što je poštarina skupa, nego je sve skupo i svi imaju generalno manje mogućnosti kupovine. Dobro ide na početku meseca, posle sve slabije. Ti što kupuju u TC pune kese nisu toliko relevantni za statistiku, jer verovatno manje kupuju polovno. > Mislis parajlije 😂😂 a mi sirotiLJa :D 🤣🤣🤣 Da imam milione, opet bih polovno kupovala 😁 Nije baš sve do novca 😁
2022 12 23
> DoliBlack: > > Debela_devojka: > > > DoliBlack: > > > Nije samo što je poštarina skupa, nego je sve skupo i svi imaju generalno manje mogućnosti kupovine. Dobro ide na početku meseca, posle sve slabije. Ti što kupuju u TC pune kese nisu toliko relevantni za statistiku, jer verovatno manje kupuju polovno. > > Mislis parajlije 😂😂 a mi sirotiLJa :D > 🤣🤣🤣 > Da imam milione, opet bih polovno kupovala 😁 Nije baš sve do novca 😁 I jaaaaa
2022 12 23
Znam da je off, ali da imam milione, licitirala bih antikvaran nakit u Sotheby's-u. I ovaj moj avatar je iz XIX veka, burmutica. Bila bi dobra tema, "Da imam milione" :D :D :D
2022 12 23
> Izvinite sto upadam, da li mozete molim vas da mi posaljete link sa crnom listom korisnika? https://mojekrpice.rs/forum/t/45135/crna-lista
2022 12 23
> Esprit21: > Nije sve do postarine, vec i do prevara, fejkova, ostecene robe, uvaljivanja. Ko ce da se usudi da kupi macku u dzaku pa da mu stigne fejk, osteceno, a oznaceno kao novo, polovno, a oznaceno kao novo bez etikete i slicno. Mene vise odbija to nego postarina. Mene baš to odbija iskreno, mnogo novih profila, malo utisaka, prevare i sa 500+ utisaka. Novac za bacanje nemam i ne mogu reći da ću prežaliti ni 1000din jer ne vredi toliko moj duševni mir.
2022 12 23
Ovde je sad zatisije iako se mogu naci stvari,igracke ili bilo sta upola cene nego u radnji.Ja sam kupila detetu Mecu Mudricu za 400 a u prodavnici 3000 i nesto.Pa i ptt sam platila 200 i opet me izaslo vise nego povoljno.Tako da sto rece clanica i da imam milione opet bih kupila polovno,osim vesa naravno.
2022 12 23