Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako skloniti utisak?

Postovanje i dobro vece. Kojem adminu mogu da se obratim da mi se obrise negativan utisak sa uvredama od clanice koja je mene ispalila za kupovinu predmeta nakon sto sam poslala licne podatke? Godinama sam na sajtu i ovakvu neprijatnost nisam dozivela.
2022 12 27
Pa i vi ste njoj ostavili negativnu bez saradnje, obrisite i vi i neka obrise i ona. Svako ima pravo da se predomisli i da ipak ne kupi predmet, nije niko duzan da se pravda zasto je odustao, nema tu nikakve ljutnje, trgovina
2022 12 27
> Debela_devojka: > Pa i vi ste njoj ostavili negativnu bez saradnje, obrisite i vi i neka obrise i ona. Svako ima pravo da se predomisli i da ipak ne kupi predmet, nije niko duzan da se pravda zasto je odustao, nema tu nikakve ljutnje, trgovina Uporedite moj i njen utisak. Nevaspitaniju osobu nisam upoznala na sajtu
2022 12 27
Mislim da ima dva admina, AdminRS i AdminJunior, pisite njima ali clanica iznad je u pravu, bez saradnje svajako ne mozete da ostavljate utisak tako da ce admin Vama i njoj izbrisati
2022 12 27
Ne moze negativan utisak bez saradnje. Mozete neutralan. https://mojekrpice.rs/help/20/koja-su-pravila-za-ostavljanje-utiska
2022 12 27
Tako je i meni jedna članica ostavila osvetničku, pa sam se javila AdminJunior i obrisao je nakon nekoliko dana.
2022 12 27
> oneblackcat: > > Debela_devojka: > > Pa i vi ste njoj ostavili negativnu bez saradnje, obrisite i vi i neka obrise i ona. Svako ima pravo da se predomisli i da ipak ne kupi predmet, nije niko duzan da se pravda zasto je odustao, nema tu nikakve ljutnje, trgovina > Uporedite moj i njen utisak. > Nevaspitaniju osobu nisam upoznala na sajtu Videla sam vas utisak, uzela podatke i predomislila se. Pa, ja bih do sad imala bar 10 negativnih koliko puta sam uzela podatke pa mi se nesto izjalovilo i dosta puta se nisam javila prodavcu, mislim, ako stignem javim se, ako se zanesem na poslu i sl ni ne setim se. Niko se nije obavezao da mora nesto da kupi ili da mora da se pravda zasto ipak ne zeli da kupi, tako da mi nikada nece biti jasno zasto se prodavci zbog toga toliko potresaju. A inace i meni kao prodavcu stignu bar 2 poruke svaki dan gde mi traze podatke za uplatu i ne jave se. Zato sam stavila broj racuna na profil i ko hoce da kupi uglavnom pita jel dostupno, uplati na broj racuna Isto kad me neko pita u inbox za uplatu, napisem ime prezime i broj racuna ponovo, dok ne uplati ne saljem, ako vidim da se ne javlja, eventualno sibnem poruku zbog pakovanja da li uzima ili se predomsilla da znam i cao. Msilim, nije bas da sam se sad ne znam ni ja koliko iscimala sto sam napisala jednu recenicu, pa da nekome dajem negativnu. Ko prvi uplati, njemu predmet i to je ro
2022 12 27
Nije doslo do saradnje i ne moze se dati utisak.Ja sam skoro poslala clanici podatke za kupovinu i nisam kupila predmet.Izvinula sam se i rekla da odustajem.Niti je ona meni dala negativnu ocenu niti ja njoj
2022 12 27
Toliko se dize drama oko toga, a nije mi jasno zasto, jer niko ne moze da zloupotrebl broj racuna bez broja kartice i cvv broja, niti ime i prezime neko moze da zloupotrebl. Toliko ima ljudi pod istim imenom i prezimenom, da je smesno pricati o tome, zato mi nije jasno sto se toliko spominje to davanje licnih podataka. Kad dodje do saradnje, onda vise licno podaci nisu problem. Pa, moze neko da kupi od tebe torbu od 15 000, posteno plati, dobije paket, vidi na adresnici ime, prezime, broj telefona, adresu i dodje sačeka te ispred ulaza i opljacka te 😂 realno
2022 12 27
Ja cu svoju negativnu zameniti neutralnom ali cu svakako napisati ono sto mislim. Cisto sumnjam da ce ona sama skloniti svoj. Hvala Vam na komentarima, pitanje je bilo kome da se obratim a ne misljenje da li odustajanje treba da me potresa ili ne, rec je o nacinu na koji je napisan njen utisak. Inace na facebooku prilikom kupovine kada rezervisete nesto i razmenite podatke pa odustanete, automatski idete u cb grupe i kace Vas po listama, sto je i posteno. Dok se po lajvovima za prodaju zene grabe i prave iznose koje ne zele da plate, prodavci gube kupce i sigurne uplate, jer veliki broj zena koje znam zive od toga. To nije slucaj sa mnom, hvala Bogu, ali nacin njenog pisanja i neozbiljnosti su svakako za negativnu, ovaj sajt pod hitno mora da promeni politiku i pravila.
2022 12 27
> oneblackcat: > Ja cu svoju negativnu zameniti neutralnom ali cu svakako napisati ono sto mislim. Cisto sumnjam da ce > ona sama skloniti svoj. Hvala Vam na komentarima, pitanje je bilo kome da se obratim a ne misljenje da li odustajanje treba da me potresa ili ne, rec je o nacinu na koji je napisan njen utisak. Inace na facebooku prilikom kupovine kada rezervisete nesto i razmenite podatke pa odustanete, automatski idete u cb grupe i kace Vas po listama, sto je i posteno. Dok se po lajvovima za prodaju zene grabe i prave iznose koje ne zele da plate, prodavci gube kupce i sigurne uplate, jer veliki broj zena koje znam zive od toga. To nije slucaj sa mnom, hvala Bogu, ali nacin njenog pisanja i neozbiljnosti su svakako za negativnu, ovaj sajt pod hitno mora da promeni politiku i pravila. Bila bi gomila negativnih utisaka da svako daje zato sto je ostavio podatke, niko od nas nije tu da odredjuje pravila sajta. Bice obrisan i Vama i njoj utisak od strane admina. U svakom momentu moze da se desi da neko trazi podatke i da se nikad vise ne javi, sto je vrlo cesta pojava. Verujem da ste dobro upoznati sa tim, posto ste vec godinama na ovom sajtu...
2022 12 27
Ja sam pisala i jednom i drugom adminu kad mi se nesto slično desilo,a posto je dotična osula salvu uvreda na moj račun,sve poruke sam skrinšotovala prosledila adminu pa je ista i blokirana i meni je izbrisan negativan. A u pitanju je bilo ne preuzimanje paketa koji sam poslala i na moje pitanje zasto nije preuzela usledile su uvrede i negativan za navodno uznemiravanje.
2022 12 27
Oneblack cat je bila vrlo jasna šta je njen problem - ton i rečnik članice kupca. Dakle,ne vidim razlog da druge članice daju objašnjenja oko davanja utisaka,ukoliko nije došlo do saradnje. Otišlo se od teme...A i slažem se ,usput,apsolutno sa mišljenjem da je krajnje neozbiljno što pojedini kupci rade : jave se,traže podatke,sve deluje da će ostvariti saradnja i ,puf,nestanu. Ako se tako nešto ne sankcioniše ili se ignoriše ta pojava,to može da se pretvori u standard ponašanja na sajtu,pa da se igramo
2022 12 27
Bilo kom adminu objasni prosledi dop i ako smatra da nije negativna uredu,izbrisace
2022 12 28
> Išizzzu: > Tako je i meni jedna članica ostavila osvetničku, pa sam se javila AdminJunior i obrisao je nakon nekoliko dana. Išizzzu: WOW al lazemo na veliko ...hajde molim Vas pitajte ADMINA kome je prvo izbrisan utisak i zasto je tek posle Vama!hvala i nema na cemu sledeci put necete ovde izigravati policajca i kad ste besni lepo resite to na neki drugi nacin!ako je do saradnje doslo pa Vi lepo dokazite ADMINU ako nije izvolte logg off..doci ce i vama kao meni dupla postarina i nepreuzimanje paketa pa cete me se setiti jer ja vas nikako nisam ostetila...4 dana pre dat telefon za dogovaranje saradnje posle 4 dana ona lupa utisak, na telefon je nisam ni pozvala..ima li neko dete ovde od 12 godina koje mozda ne kapira sta se desilo? bahatost i bes zenska je cudo.hvala ADMINE jos jednom!
2022 12 28
1 2 3