Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PETICIJA ZA PROMENE NA SAJTU

Ja sam ZA!
2023 01 09
Podržavam!
2023 01 09
Drage dame, Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help
2023 01 09
> VandaF: > Drage dame, > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. > Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. > Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. > Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help Profil koji sam ja poslala preko DM preprodaje robu iz dzakova, nije u pitanju nikakva rucno radjena roba kao web-shop, i ima nedozvoljene stvari (vise velicina iste robe) i nije blokiran. Druge profile za to blokirate. Dakle, dvostruki standardi postoje na sajtu, za neke clanove pravila ne vaze.
2023 01 09
> Esprit21: > Profil koji sam ja poslala preko DM preprodaje robu iz dzakova, nije u pitanju nikakva rucno radjena roba kao web-shop, i ima nedozvoljene stvari (vise velicina iste robe) i nije blokiran. Druge profile za to blokirate. Dakle, dvostruki standardi postoje na sajtu, za neke clanove pravila ne vaze. Sa sve fiskalnim racunima. Meni je izgovor za komercijalu presmesan. Niti mi je jasno po kom osnovu vec saradjuju sa policijom (kad je prijava za sajt dozvoljena bez ikakvih licnih podataka). Prevare su svakodnevne.
2023 01 09
Da da, lijepo surađujemo s policijom. Naime, oni pošalju nalog kad zaprime prijavu o prevari, mi njima pošaljemo IP adrese koje imamo u bazi i ne smiju van bez naloga, a onda telekomi odrade svoje. Isto tako možemo poslati Carinsku inspekciju korisnicima za koje smatramo da prodaju krivotvorenu robu, a to mogu učiniti i sami korisnici - https:// www.carina.rs/o-nama/kontakt. html
2023 01 09
> Esprit21: > > VandaF: > > Drage dame, > > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. > > Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. > > Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. > > Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help > Profil koji sam ja poslala preko DM preprodaje robu iz dzakova, nije u pitanju nikakva rucno radjena roba kao web-shop, i ima nedozvoljene stvari (vise velicina iste robe) i nije blokiran. Druge profile za to blokirate. Dakle, dvostruki standardi postoje na sajtu, za neke clanove pravila ne vaze. Pošaljite taj profil meni u inbox.
2023 01 09
Ovo je hit. Tražite komercijalnu prodaju a ne vidite svakodnevno prvu stranu sajta. Mašala. Isto tako ni fejk torbe gde stoji logo brenda na torbi a iz aviona se vidi da je fejk. A ko ste vi uopšte? Iz Ade?
2023 01 09
> SikiSiki: > > Slazem se,i da se doda opcija da se mutira/blokira clanica. > Mnogo puta sam htela nesto da kupim,ali clanica nije bila na sajtu mesecima unazad-Zasto taj profil i njene stvari su i dalje tu,kad nje nema? Na KP zna se 30 dana i nema oglasa > Pregledno,uredno.... E, vidis, zato bi bilo lakse da se oglasi brisu na neko vreme. Jer onda ne bi dolazilo do situacija da pitas nekog ko nije na sajtu xy vremena. Ta opcija bi pomogla i prodaji i kupovini jer bi preglednost bila bolja.
2023 01 09
> VandaF: > Drage dame, > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. I mene je sajt prevario jedan mesec jer sam imala skrinsotove svog nedeljnog rejtinga, i imala sam vise bodova od poslednje clanice na listi na mesecnom zbirnom. Pisala na Admin nalog, rece da ce proveriti i nista se nije desilo. Mogla sam da dobijem makar gratis mesecni VIP koji placam cesce nego ove sa 1000predmeta koje se bave komercijalnom prodajom, a mlate pare i rejting tako sto prodaju na 55 sajtova, ovde oznace predmet prodatim, iako je otisao preko fba, limunda... Kako clanica sa 5 utisaka na nivou mesec dana bude u top tri prodavca na mesecnoj listi osim postavkom i oznacavanjem prodato ovde pa novim obnavljanjem? Naravno, od 500predmeta, ko ce pamtiti sta je iznova okacila, pogotovo sto ne placaju vip clanstvo i sortiranje u foldere. Ko se prepozna, bas me briga, rekla sam sta sam rekla.
2023 01 09
> VandaF: > Drage dame, > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. > Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. > Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. > Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help Draga Vanda, Nismo dobili odgovor u vezi autokliktasica i tih famoznih "popularnih" artikala, kao ni to kako njih sankcionisete? To je tek ozbiljno varanje !!! https://mojekrpice.rs/forum/t/595841/aplikacije-koje-vestacki-dizu-broj-pregleda-dozvoljeno-ili-ne
2023 01 09
> VandaF: > Da da, lijepo surađujemo s policijom. Naime, oni pošalju nalog kad zaprime prijavu o prevari, mi njima pošaljemo IP adrese koje imamo u bazi i ne smiju van bez naloga, a onda telekomi odrade svoje. > Isto tako možemo poslati Carinsku inspekciju korisnicima za koje smatramo da prodaju krivotvorenu robu, a to mogu učiniti i sami korisnici - > https:// www.carina.rs/o-nama/kontakt. > html Nisam znala da sam bila pandur na sajtu. Dodjete mi lovu, posto nisam bila placena da jurim prevarante ovde, sa jos nekim clanicama. To mozda negde tamo postoji saradnja sa policijom, u drzavi Srbiji ne. Btw. Fali kvacica pored naloga, admini ovde je imaju. Fali i fiskalni od tih "nekomercijalaca". Toliko o porezu. Poznajem devojku koja ima insta nalog za prodaju i uvek izdaje fiskalni, ima i butik nove robe. Naglasavam da ne prodaje fake i polovno. Ovde je banovana maltene u momentu kad je otvorila nalog. Kako onda ona ne moze da bude na sajtu ako daje fiskalni?
2023 01 09
Piše Ada zato što je prvo na listi, npr kao i kad vaše članice dođu k nama pa odaberu neki grad iz liste. Krpice nisu namijenjene međunarodnoj prodaji jer je slanje preskupo, ali tko voli, neka izvoli. Više neće biti moguće staviti 400+ predmeta bez novčane naknade pa će se i na taj način razrijediti problematični profili. Prevarile su vas druge krpičarke nažalost, ali dodat ću Vam VIP, to je stvarno najmanji problem. Veći je problem nepošteno mjesto na bodovnoj listi. Bodovi se skupljaju i dodavanjem artikala u omiljene,a nekad ih je bilo i za kolekcije.
2023 01 09
> misslana: > > VandaF: > > Drage dame, > > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. > > Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. > > Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. > > Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help > Draga Vanda, > Nismo dobili odgovor u vezi autokliktasica i tih famoznih "popularnih" artikala, kao ni to kako njih sankcionisete? > To je tek ozbiljno varanje !!! > https://mojekrpice.rs/forum/t/595841/aplikacije-koje-vestacki-dizu-broj-pregleda-dozvoljeno-ili-ne Ajde samo da pročitam temu jer ne znam za pojedinačne slučajeve.
2023 01 09
> VandaF: > > misslana: > > > VandaF: > > > Drage dame, > > > Ja sam glavni moderator svih stranica i ulogirala sam se objasniti vam sljedeće - Krpice postoje u pet zemalja, između ostalog i u Srbiji, te su za sve stranice pravila ista. > > > Komercijalna prodaja je zabranjena zakonima, isto kao i kopije brendirane robe koje se uništavaju na Carini. Kako stranica u Srbiji nebi bila zatvorena, komercijalna prodaja se briše, skupa s kopiranom robom. Ono što smo dozvolili nedavno, jest da mali obrtnici mogu korisititi našu stranicu za prodaju svoje ručno izrađene robe kao web-shop. Naravno, uz izdan račun kako država nebi bila prevarena za porez. Dakle ,nikakva prodaja robe iz zatvorenih butika ili aktualnih butika i sličnih mjesta. > > > Svakodnevnim obnavljanjem oglasa jako puno članica vaše stranice vara sistem i navodi si više bodova na bodovnoj listi, a to je prevara i zbog toga je zabranjena. > > > Završno, u pregovorima smo za izradu nove stranice koja će biti potpuno drugačija od ove, s nešto drugačijim uslugama, novim cijenama, vjerojatnim ograničenjem broja artikala na stranici te registracijom osobnim podatcima koje će smanjiti prevare i olakšati posao policiji s kojom surađujemo u svim zemljama u kojima imamo stranice. > > > Osim navedenoga, Admini nisu system admini i ne mogu ništa mijenjati, za to postoji IT odjel koji je u Litvi. > > > Lijep pozdrav svima uz molbu da se pridržavate pravila koja možete pronaći na www.mojekrpice.rs/help > > Draga Vanda, > > Nismo dobili odgovor u vezi autokliktasica i tih famoznih "popularnih" artikala, kao ni to kako njih sankcionisete? > > To je tek ozbiljno varanje !!! > > https://mojekrpice.rs/forum/t/595841/aplikacije-koje-vestacki-dizu-broj-pregleda-dozvoljeno-ili-ne > Ajde samo da pročitam temu jer ne znam za pojedinačne slučajeve. Hvala na intersovanju! Svi "slucajevi" su profili koji izlaze na prvoj strani i koji su vlasnici "popularnih artikala"
2023 01 09