Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Krpice Crna rupa

Ovaj sajt me podseca na crnu rupu koja samo usisava predmete. Brisu mi manijakalno svaki dan. Obracala sam se trojici "ADMINA", ni traga, ni glasa, tisina, nikakvo objasnjenje, pomoc. Danas po drugi put me bocka neki prevarant da mu saljem broj racuna da mi kao uplati novac, kao kupuje, pa onda da mu saljem... Ja rekoh A sta kupujes, druze, ne razumem nista. Nesto kupuje, samo da mu ja posaljem svoje podatke da mi uplati lovu. I nekoliko nas je kontaktirao sa istim zahtevom od jutros. Zanima me da li neko zna ko je ili sta je vlasnik ove biznis ideje/osnivac krpica, da li su admini neka deca ili neki odrasli koji to kao rade za novac? Sajt mi vec dugo nicemu ne sluzi, nit sta mogu da prodam ovde. Svakako gasim profil, al me zivo interesuje. Ovo je kao neka sprdnja sa ljudima i dok nas sprdaju, reklamiraju neke nebuloze.
2023 01 21
I ja imam sličan utisak u vezi sa radom admina
2023 01 22
Tako je...dno
2023 01 22
I ja imam isti problem, javio mi se neki prevarant nisam mu nista odgovorila i posle toga su mi obrisani svi oglasi vezani za sminku ostali su ostali, sinoc sam opet okacila sve i sad evo mi je nekonopet obrisao sve. Pisala mejl niko nista🤯
2023 01 22
brisu vam oglase za sminku jer morate staviti da je lot (kada stavljate vise sminke) i morate staviti batch kod svakog proizvoda..> 12Teodora: > I ja imam isti problem, javio mi se neki prevarant nisam mu nista odgovorila i posle toga su mi obrisani svi oglasi vezani za sminku ostali su ostali, sinoc sam opet okacila sve i sad evo mi je nekonopet obrisao sve. Pisala mejl niko nista🤯
2023 01 22
Ja sam stavljala vidno novu neotvaranu sminku, islikanu ambalazu iz svih uglova. I slala sam i njima da im pokazem da su uslikani svi podaci sa ambalaze koje traze. Niko mi nije odgovorio. Samo nastavljaju mehanicki da brisu. Nekoliko dana sam stavljala oglase ponovo. Medjutim, ispasce da ih namerno obnavljam svaki dan, pa ce me blokirati. Ja kazem da ne brinu, oticicu sama. x-) To im je metod da rasteraju sto vise ljudi odavde. Ili begaj sam ili ce oni da te oteraju.
2023 01 22
Admini na sajtu su sprdnja. Ne znam.kako funkcionisu MK u HR ali rekla bih puno bolje nego ove ovde.
2023 01 22
Ako ima ikoga da mi kaze po cemu ja to krsim oglase sa sminkom. Bila bih mu zahvalna. "Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena".
2023 01 22