Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć u vezi originalnosti torbice

Poštovanje svima, zanima me Vaše mišljenje u vezi jedne teme, naime, naišla sam na jednu torbicu Marc Jacobs, izuzetno skupu, kada je kupujete kao novu, ova je polovna, i cena je niska, ne previše, ali za takvu marku veoma povoljna, međutim devojka nema dokaz o originalnosti, isečena unutrašnja etiketa, da li znate kako drugačije da saznam da li je original? Pritom nova je na sajtu, ima par lepih saradnji, ali sam skeptična, jer sam skoro bila prevarena od strane jedne devojke, koja je tvrdila originalnost duksa Replay, a ispostavilo se da je turska proizvodnja, a ja sam ga naravno platila po ceni kao da je original. Hvala Vam unapred na savetima, da li mislite da je vredno rizikovati, i kako drugacije prepoznati original? Hvala! :)
2023 02 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c5013132da650b248d204299a654b9b4.jpg) Ako se radi o ovom popularnom modelu, a ako ne onda ukucaš naziv modela i nađeš poređenje
2023 02 21
Da, da bas se o toj torbicu radi, hvala Vam mnogo na slici😊 Probacu da uporedim, ukoliko se neko slucajno razumem u originale ovih torbici, bila bih zahvalna da se javi❤️
2023 02 22
Pozdrav...ja sam imala tu torbicu...i prodala sam je polovnu na mk ali u vrhunuskom stanju za 20000...mislim da za neke manje pare a da je orig i u super stanju tesko...jer toliko ima kopija te torbe da je to katastrofa.Po samoj obradi torbe se vidi,koncu...ivicama...metalni delovi kada stare na fake i orig drugacije izgledaju...orig je od safiano koze koja je jako izdrzljiva...a o ovim drugim bas i nisam sigurna...
2023 02 28