Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

RAD SAJTA ZAMERKE

Poštovani svi, Po dobroj preporuci sam došla na ovaj sajt ali moram da kažem da umesto da nastavim u tom duhu ja ovde pisem o svom nezadovoljstvu. Nemogucnost da se OGLAS prvensteno POSTAVI a kasnije i OBNOVI je neprofesionalizam i budalastina. Za sajt znam da postoji dugi niz godina i nadala sam se da ce posluziti svrsi kojoj je namenjen. U vremenu kada je online marketing i online prodaja na najvišem nivou, mi imamo sajt na koji non stop mora da se loguje, na koji ne stizu poruke kada vam neko pise, na koji ne moze da se postavi oglas, obnovi oglas, … Sajt ima previse potencijala i lepo je zamisljan ali OGROMNA JE ŠTETA ne iskoristitii to i voditi ga na ovaj nacin! Malo vise paznje, preradite sajt u aplikaciju i imaćete i vi a i mi korisnici MNOGO više beneficija od toga. Napravite od ovoga primer i unapredjujte ga u skladu sa vremenom i alatima koji vam to dozvoljavaju, nemojte nazadovati.
2023 03 12
Ne vredi, novac od reklama koje iskaču je dovoljan za vlasnike i ne žele da ulože više truda i novca. Nadam se da uskoro stiže i kod nas Vinted, najbolja aplikacija.
2023 03 12
Nadam se i ja. Kad malo razmislim dodje mi da okupim par zena i napravimo aplikaciju za nase trziste. Ne znam kako ljudi ne shvataju da kad je ideja dobra ulaganje moze da im doprinese samo jos veci profit.
2023 03 12
> Sandraa-: > Nadam se i ja. Kad malo razmislim dodje mi da okupim par zena i napravimo aplikaciju za nase trziste. > Ne znam kako ljudi ne shvataju da kad je ideja dobra ulaganje moze da im doprinese samo jos veci profit. Dobra ideja.
2023 03 12
Vintedddd fenomenalan. Imala sam priliku da ga koristim u inostranstvu. Ako dodje ogromna konkurencija pogotovo za KP koji vlada ovde 😂
2023 03 13
Apsolutno se slažem sa svim izrečenim!!!!! Za ovaj sajt je potrebno mnooooogo znoja - došla ekipa koja uživa u svojoj maloj vlasti na sajtu i deli "pravdu" po svom raspoloženju i ukusu. SRAMOTA!!!
2023 03 15
Ko je dosao?
2023 03 15
> AppleRed: > Ne vredi, novac od reklama koje iskaču je dovoljan za vlasnike i ne žele da ulože više truda i novca. > Nadam se da uskoro stiže i kod nas Vinted, najbolja aplikacija. Ja sam na Vintedu mesecima, sve markirane stvari prodam po okej cenama, i kupujem super stvari, a ovde ni za stvari od 800 dinara nema kupaca.. Nije mi problem ni da se uzima provizija, tako ce biti manje prevara i bolji sajt
2023 03 15
Za TIM. Bilo bi dobo uvesti automatski feedback, onog momenta kada se klikne prodato. Time bi se resili 'prodati' oglasi, samim tim sto bi se brisali a utisci koji bi usledili bi bili realni. Sigurno bi i za vise saradji sa nekim clanom, bio resen dupli utisak. 🌸
2023 03 22
Bilo bi dobro uvesti potvrdu o brisanju oglasa, jer se slučajno desi da kliknemo, obrišemo i onda nestanu i pratioci i sve. 😭 Htela da izmenim opis preko mobilnog, stranica se sama pomera, pogrešno kliknula i ode sve. 😭
2023 04 04