Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predlozi za promocije

Hej! Obnovila sam potpuno svoju malu online radnju, postavila oko 100 predmeta i još ih spremam, napravila nove slike, pisala detaljnije opise i opet jako malo javljanja. ,:( Iskusni članovi/članice, imate li neke savete za uspešniju prodaju? Hvala ♡♡
2023 03 13
Vidim da su Vam cene povoljne, pa mozda je potrebno malo strpljenja, javice se neko :) Takodje, malo se reklamirajte u podforumu Rasprodaje, otvorite neku aukciju… A mozete ponekad i da uplatite neku promociju, ne zato sto cete nuzno prodati promovisani proizvod, vec mislim da tako privlacite clanice da udju na Vas profil… Srecno! 💫🍀☀️
2023 03 14
> bronte: > Hej! > Obnovila sam potpuno svoju malu online radnju, postavila oko 100 predmeta i još ih spremam, napravila nove slike, pisala detaljnije opise i opet jako malo javljanja. ,:( > Iskusni članovi/članice, imate li neke savete za uspešniju prodaju? > Hvala ♡♡ Moj predlog da pravite slike na beloj pozadini - moze zid - cebe - moze i siva svetla pozadina - ta zelena NIKAKO !!!! Nekako ta zelena pozadina odbija predmet - Imate lepe ponude ali slike ne odaju pravilnu boju predmeta - (upravo zbog boje zida - iza vas ) Sto se tice ponuda i cena ... pristupacno ... sigurna sam kada promenite pozadinu da cete imati uspesnu saradnju :
2023 04 01
Ne znam da li je do pozadina slika, ili do cega je, zaista se i ja trudim da sto bolje uslikam i detaljno opisem predmet, medjutim slaba je potraznja u poslednje vreme... i mene zanima kako doci do veceg broja ljudi koji ce posetiti profil?
2023 04 03