Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nove cene Pošte

Zdravo drugari, nije me bilo neko vreme na sajtu pa ne znam da li ste vec govorili o novom cenovniku poste koji stupa na snagu sutra. Ovo bi trebalo da su nove cene za tiskovinu (slanje knjiga) i obican paket, a za PostExpress jos nisam nasla-pa cu se sutra fino iznenaditi. 😄😄😄 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/acf08303fa88da4b88e9e1ee373380f1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e1a06c51168b2f00b0aa1b39830ab184.jpg)
2023 03 31
Ovo za obican paket je ta cena.200 din do 3kg kad nema otkupa.
2023 03 31
> KristinaCa12: > Ovo za obican paket je ta cena.200 din do 3kg kad nema otkupa. Meni jutros stigla posiljka poslata kao obican paket. I razmisljam se kako je ptt 300 din, kad evo vidim zato sto je stavljena oznaka "lomljivo".
2023 03 31
> KristinaCa12: > Ovo za obican paket je ta cena.200 din do 3kg kad nema otkupa. Da, znam da je to bila cenma i do sad-stavila sam najvise zbog ovog "pojasnjenja"otkud CC ponekad bude i 300 din. ;)
2023 03 31
Postexpress se razdvaja od pošte, postaće posebna firma a cene se menjaju od 1. aprila.
2023 03 31
> MALAODSTILA: > > KristinaCa12: > > Ovo za obican paket je ta cena.200 din do 3kg kad nema otkupa. > Da, znam da je to bila cenma i do sad-stavila sam najvise zbog ovog "pojasnjenja"otkud CC ponekad bude i 300 din. ;) To sto je 300 znaci da je paket lomljiv ili glomazan.Kad se salje kao obican paket i ako je lomljivo ona nalepnica sto se lepi je 100 dinara a kad se salje kao Postexpres onda se ta nalepnica ne naplacuje
2023 03 31
> AppleRed: > Postexpress se razdvaja od pošte, postaće posebna firma a cene se menjaju od 1. aprila. Da, da od sutra su i kod njih nove cene. Jedino nisam znala da se razdvajaju-u vezi sa tim: da li ce se PX paketi i dalje predavati na salterima Poste?
2023 03 31
To čak ni na pošti ne znaju. Radnici u potpunom mraku. Ceo vozni park obnavlja pošta, postavljaju paketomate koji ne funkcionišu a na kraju se ispostavi da ulažu u drugu firmu.
2023 03 31
A gde se mogu videti opet te nove cene postexpressa? Jel to već objavljeno ili će tek da menjaju?
2023 03 31
> AppleRed: > To čak ni na pošti ne znaju. Radnici u potpunom mraku. Ceo vozni park obnavlja pošta, postavljaju paketomate koji ne funkcionišu a na kraju se ispostavi da ulažu u drugu firmu. Ne cudi me uopste 🙄
2023 03 31
> Lisa_stye: > A gde se mogu videti opet te nove cene postexpressa? > Jel to već objavljeno ili će tek da menjaju? Neki kazu i da nece poskupeti PostExpress. Ali necemo jos dugo cekati, ako i bude promena bice ih vec sutra jer je taj famozni 01.04. Ako se promene, verujem da ce pisati na njihovom zvanicnom sajtu
2023 03 31
> KristinaCa12: > To sto je 300 znaci da je paket lomljiv ili glomazan.Kad se salje kao obican paket i ako je lomljivo ona nalepnica sto se lepi je 100 dinara a kad se salje kao Postexpres onda se ta nalepnica ne naplacuje Hvala na pojasnjenju-zato u mojoj posti sluzbenica nikada nece da mi na PX paket zalepi oznaku "lomljivo" (nije joj u interesu da zalepi cim ne moze da ga naplati) 😈
2023 03 31
> MALAODSTILA: > > Lisa_stye: > > A gde se mogu videti opet te nove cene postexpressa? > > Jel to već objavljeno ili će tek da menjaju? > Neki kazu i da nece poskupeti PostExpress. Ali necemo jos dugo cekati, ako i bude promena bice ih vec sutra jer je taj famozni 01.04. Ako se promene, verujem da ce pisati na njihovom zvanicnom sajtu Hvala, pa ako još dignu cene stvarno nema smisla... Ne znam kako vama ali meni se kupci bas žale za postarine, ja gledam sve u običan cc da saljem ipak je 200 din uvek cena u sustini retko kad mi predje tu prvu kilazu za cc
2023 03 31
Meni je stigao postexpres, placen pouzecem (500din),a postarina izasla 520.. Propast.
2023 03 31
> AppleRed: > Postexpress se razdvaja od pošte, postaće posebna firma a cene se menjaju od 1. aprila. Aleluja. Vreme je da se separatisu, samo se nadam da ce preuzimanje paketa i dalje ostati u posti. Ili da ce posta pojacati radnu snagu za cc i da ce dolaziti danas za sutra. Ako se odvoje, a ostanu dobri kao do sada, konacno ce postojati dve konkurentske firme.
2023 03 31
1 2