Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nove cene Pošte

Pošta ne uzima nove radnike, mahom su u manjku tu u SU ali i onda teraju inat. Cilj im što veći profit sa što manje radnika na dostavi pogotovo. Možda nova firma, to već ne znam. A da je poskupljenje neminovno, to je sigurno. Ne radujem se ali sve poskupljuje svaki dan, zašto bi oni bili izuzetak.
2023 04 01
Koliko vidim na sajtu pošte u kalkulatoru, nije poskupeo post express.
2023 04 01
A kod mene u posti su bez problema (ili uz malecko gundjanje) uvek zalepili tu oznaku na PX , kad god sam trazila…. > MALAODSTILA: > > KristinaCa12: > > To sto je 300 znaci da je paket lomljiv ili glomazan.Kad se salje kao obican paket i ako je lomljivo ona nalepnica sto se lepi je 100 dinara a kad se salje kao Postexpres onda se ta nalepnica ne naplacuje > Hvala na pojasnjenju-zato u mojoj posti sluzbenica nikada nece da mi na PX paket zalepi oznaku "lomljivo" (nije joj u interesu da zalepi cim ne moze da ga naplati) 😈
2023 04 01
> Anja0404: > A kod mene u posti su bez problema (ili uz malecko gundjanje) uvek zalepili tu oznaku na PX , kad god sam trazila…. Onda znaci zavisi od poste i raspolozenja salterusa na koju naletim ]:) knjigu bih mogla da napisem sta sam sve od njih dozivela i videla za ovih 7 godina koliko "čučim" ispred poste sa paketima i pismima :')
2023 04 01
> DoliBlack: > Koliko vidim na sajtu pošte u kalkulatoru, nije poskupeo post express. I ja sam jutros gledala cenovnike, isto mi deluje da je za sad PX ostao isti...videcemo do kad :)
2023 04 01
Ne bi im trebalo da poskupe jer i ovako se manje šalje nego pre. Pošta uvek prazna, a ranije se čekalo nekad po 40 min. i duže...
2023 04 01
> DoliBlack: > Ne bi im trebalo da poskupe jer i ovako se manje šalje nego pre. Pošta uvek prazna, a ranije se čekalo nekad po 40 min. i duže... Slazem se :")
2023 04 02
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/45b80972e1899ad287751b94bf818dc5.jpg) Ovo sam sad videla na njihovom sajtu.Koliko sam i videla cc paket se nista nije promenio.A Postexpres su ove cene.
2023 04 02
> DoliBlack: > Ne bi im trebalo da poskupe jer i ovako se manje šalje nego pre. Pošta uvek prazna, a ranije se čekalo nekad po 40 min. i duže... Da, isto dugo nisam slala i bas sam se ziva nacudila jer sam u zadnjih par nedelja cesce isla sto za CC sto za pisma, em su u glavnoj posti zatvorili saltere za posiljke i slanje prebacili na deo gde su uplate i isplate, em guzve nije bilo. Ja mislila puka sreca.... A sta se paketomata tice i to se ne mogu nacuditi jer su mi se radice u maloj posti u Duvanistu zalile kako one stavljaju pakete u paketomate, uopste to ne rade kuriri i jadne zenice po kisi, po zimi ulaze, izlaze i stavljaju pakete, kazu nista se zivo ne zna, niko ziv nikoga ne obavestava.
2023 04 03
1 2