Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez, salje stvari ostecene

Ostavite utisak sa linkom za ovu temu.
2023 04 07
> > > Brankica11: > > > Ova je jos i pocepana. Verujte, meni su sad najmanji problem postale cupkice, smatram da je trebala sve u opis da stavi, jer one nisu neprimetne. A ne da napise kao novo. I to sto me je prvo slagala da nema cc, i poslala bexom, onda sam njen bezobrazluk gde me uslovljava da ja placam postarine, da naglasim da je sa otkupom, ne uplacuje na racun, a pri tom sam ja njoj uplatila na racun pre slanja.. Bezobrazna je, > Ma kakvi, ona cak i sad trazi da ja platim ptt, da naglasim da ima otkupa, jer gospodja ne uplacuje na racun.. Da mi nabije jos vecu postarinu. A posle, uplatice ali tek kad stigne trenerka, ma kako da neće.. Cc i ja imam, u svom malom mestu, a ona nema u Pozarevcu. Luda. 🙂 . Ili jednostavno da napise da salje bexom, jer sam i ja slala pre tako, cak mi je i pisalo u opisu profila.. Ali ne vredi, ona bas po svom tera. Nemoguce da nema. Ja u Svrljigu ( varosica oko 20 km od Nisa) saljem kao CC paket, tako da CC ima u svakoj Posti u Srbiji samo treba da se naglasi da se tako salje. Tako da ona je definitivno odmah znala da salje Bexom samo je vama prodala pricu da nema CC kod nje u gradu. Svakako ste u gubitku za ptt i da joj vratite predmet sa otkupom.
2023 04 07
Da li ste rešili nešto? Vidim da utisak niste ostavili a njen oglas stoji, vraćen Vam novac?
2023 04 10
> AppleRed: > Da li ste rešili nešto? Vidim da utisak niste ostavili a njen oglas stoji, vraćen Vam novac? Danas je otvorila novu temu, koju sam komentarisala, te ju je obrisala i privatnom porukom me obavestila kako nece da ostavlja negativan utisak, jer smatra da ce tad clanica odustati od povracaja novca. A pazite sto ostavlja po dva utiska clanicama. Navodi da je isti dan i kupila i prodala nesto. Koja je verovatnoca? 😂 Ako je razmena u pitanju, radi se o jednoj saradnji. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/39a5d50489a4daa946c681fbd958cf9c.jpg)
2023 04 10
Nisam iskreno gledala druge utiske, možda su bile razmene? Ne znam kako se dele onda utisci, ja sam to po dogovoru radila čini mi se ali samo jedan utisak.
2023 04 11
Cime se ti bavis, nemam reci. Kupila sam jaknu od devojke, a prodala joj komplet. Ne razumem kako tako pises, a da nisi ni sigurna sta je? Nit gledam utiske, niti me zanima koliko ko ima. A prvo devojka ima preko 100, zasto bih joj tek onako bezveze ostavljala 2?
2023 04 11
Ako je razmena - u redu. Ali opet ide jedan utisak. Verovatnoca da prodajete nekome nesto i ta ISTA osoba kupuje od Vas ISTI dan je ravna nuli; jer se radi o minimum 3 osobe.
2023 04 11
1 2