Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nije mi stigla poruka od poste za PostNet

Poslala sam paket sa otkupom. Devojka je preuzela jos u petak, medjutim poruka od poste mi nije stigla za PostNet. Da li mogu da podignem novac bez poruke?
2023 04 12
Možete. Na statusu za praćenje pošiljke izadje vam br post net uputnice 😊
2023 04 12
Da se nadovežem, kada se uplaćuje u pošti PostNetom novac, za koliko leže uplata?
2023 04 12
> Danica205: > Da se nadovežem, kada se uplaćuje u pošti PostNetom novac, za koliko leže uplata? Odmah 😊
2023 04 12
> Danica205: > Da se nadovežem, kada se uplaćuje u pošti PostNetom novac, za koliko leže uplata? Meni ne odmah, nekad cekam i po par sati. Na primer paket preuzet u pola tri popodne, meni poruka stigne u osam uvece. A imala sam problem kao i vi, samo sam odnela u Postu potvrdu o slanju i uz licnu kartu podigla sam novac.
2023 04 12
> Aaanaaaa: > > Danica205: > > Da se nadovežem, kada se uplaćuje u pošti PostNetom novac, za koliko leže uplata? > Meni ne odmah, nekad cekam i po par sati. Na primer paket preuzet u pola tri popodne, meni poruka stigne u osam uvece. A imala sam problem kao i vama, samo sam odnela u Postu potvrdu o slanju i uz licnu kartu podigla sam novac. Kada nekome uplaćujete post netom odmah legne novac a kada čekate da neko podigne paket da bi vam stiglo obaveštenje zavisi od radnog vremena pošte
2023 04 12
Stvarno se dešava da poruka uopšte ne dođe. Imala sam par situacija gde je maltene istekao rok za podizanje para jer me nisu obavestili, a ni kupac se nije javljao. Takođe je užasna ideja pošti što poruke šalje i na viber i sms, i to sasvim nasumično.
2023 04 12
> darkacademia: > Stvarno se dešava da poruka uopšte ne dođe. Imala sam par situacija gde je maltene istekao rok za podizanje para jer me nisu obavestili, a ni kupac se nije javljao. Takođe je užasna ideja pošti što poruke šalje i na viber i sms, i to sasvim nasumično. Kako istekne rok? PostNet mozete podici godinu dana, cini mi se. Na Viber salju kad imate internet konekciju, ako ne, preusmeravaju na SMS.
2023 04 12
Rok je 30 dana koliko znam
2023 04 13
Rok za podizanje postnet uplate je 30 dana. Nakon toga uz teske muke moze
2023 04 14