Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

NISAM PRODALA JOS NISTA

Kako vama ide prodaja? Ja kako sam ovde Jo’s nisam nista prodala mislim da su mi cene ok, kao i roba
2023 05 05
Ne zelim da ovo zvuci uvredljivo, samo bih napomenula da stvari koje prodajete trenutno nisu bas popularne medju mladim devojkama, a one cine najveci broj clanova na sajtu. Svi zelimo da se otarasimo viska koji je bio aktuelan pre 10 godina, ali problem je sto te stvari vise niko ne zeli.
2023 05 05
> darkacademia: > Ne zelim da ovo zvuci uvredljivo, samo bih napomenula da stvari koje prodajete trenutno nisu bas popularne medju mladim devojkama, a one cine najveci broj clanova na sajtu. Svi zelimo da se otarasimo viska koji je bio aktuelan pre 10 godina, ali problem je sto te stvari vise niko ne zeli. Bolje obrišite komentar,ne brukajte se.
2023 05 05
> Dijana2023: > Kako vama ide prodaja? Ja kako sam ovde Jo’s nisam nista prodala mislim da su mi cene ok, kao i roba Svaka roba ima svog kupca. Lepe su Vam stvari, prodaja je stala. Cene su kod nekih clanica bas povoljne, proci ce i ovaj period.
2023 05 05
> Dijana2023: > Kako vama ide prodaja? Ja kako sam ovde Jo’s nisam nista prodala mislim da su mi cene ok, kao i roba Prodaja slabo,nije do vas i vasih stvari,jednostavno je stala....
2023 05 05
I kod mene, uglavnom pitanja za razmenu, tu i tamo po neka prodaja…
2023 05 05
Da, mislim da je interesovanje za krpice sada jednostavno opalo. Kod mene kako kad, imam prodaje ali retko. Mislim da mnogi nemaju baš novca da kupuju nešto što im nije preko potrebno.
2023 05 05
> Stanitslava22: > Da, mislim da je interesovanje za krpice sada jednostavno opalo. Kod mene kako kad, imam prodaje ali retko. Mislim da mnogi nemaju baš novca da kupuju nešto što im nije preko potrebno. Potpuno ste u pravu. Niko ništa ne kupuje. Vreme je teško, ljudi su non stop u stresu i nikome ni do čega nije. Koliko god spustili cene baš ništa.
2023 05 05
Potvrdjujem da je prodaja potpuno stala. Ovako nije bilo nikada 😐
2023 05 05
Ja šta god da nađem da mi se sviđa-prodato u roku od odmah, tako da nije baš da nikom ne ide, samo su atraktivniji predmeti u pitanju.
2023 05 05
> DoliBlack: > Ja šta god da nađem da mi se sviđa-prodato u roku od odmah, tako da nije baš da nikom ne ide, samo su atraktivniji predmeti u pitanju. Jedna članica koja prodaje vintage garderobu, uglavnom ima košulje, svila I sl. rasproda sve brzinom svetlosti. 2 puta sam probala da kupim košulje bukvalno dok je postavljala predmete i već su bile prodate. Jedna je bila neki aztec print i evo već 2 meseca ne mogu da je prežalim.😭
2023 05 05
Slaba je i prodaja i upiti, retko ko se javlja, bas, bas retko. 🥺
2023 05 07
Nemaju ljudi para, garderoba nikad dostupnija i u većoj količini svuda. I ja uglavnom prodam samo neki upečatljivi komad, koji nema ovako da se nađe, ove svakodnevne bluzice iako su sa etiketom, stoje... Valjda njih kupe svi na rasprodaji pa nije zanimljivo online da se kupuje. Lepe su Vam stvari, biće, polako
2023 05 08
Probajte sa vise informacija, prelepa kosulja sa tufnama, npr., nema informacije o materijalu, velicini bar, ako vec nema dimenzija. Srecno!
2023 05 08
> Chillnakit: > Potvrdjujem da je prodaja potpuno stala. Ovako nije bilo nikada 😐 Dobro da nisam jedina. Pocela sam da prodajem u martu i bukvalno sam prodavala stvari u roku od par dana. Ima vec mesec dana kako nisam prodala nista niti sam ikakva pitanja dobijala. Cak i ljudi redje odgovaraju na pitanja. Sta se desilo za tih mesec dana? Bas gledam da odeca bude u toku sa vremenom i ocekivala bih da ljudi pocinju da kupuju odecu za leto.
2023 05 08
1 2