Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li ce biti resen problem sa listanjem slika?

Vec danima mogu samo da vidim prvu sliku na oglasima. Ostale ne. Ne radi ni listanje, ni kada se klikne na neku drugu sliku - samo prva bude prikazana sve vreme. Isti problem imam i na telefonu i na laptopu.
2023 05 24
i ja imam isti problem:(
2023 05 24
Takođe isti problem imam i sa oznacavanje omiljenog
2023 05 24
Isto..usla da vidim jel do mog telefona ali ocito nije
2023 05 24
> Lady13: > Vec danima mogu samo da vidim prvu sliku na oglasima. Ostale ne. Ne radi ni listanje, ni kada se klikne na neku drugu sliku - samo prva bude prikazana sve vreme. Isti problem imam i na telefonu i na laptopu. Dobar dan. Imam isti problem.
2023 05 25
I ja
2023 05 25
Nije problem samo sa listanjem slika, vec i sa porukama, opcijama "zelim" i "svidja mi se". Pokusavala sam i preko 3 browsera na kompu, laptopu, telefonu i tabletu i nista! Takodje mi pokazuje da imam 5 poruka, ali ne pokazuje nijednu. Na mailu takodje nista... Da li ce se admini udostojiti da se, bar, oglase povodom ovog velikog problema??!!!
2023 05 25
Ne rade ni poruke
2023 05 25
Ne znam do cega je, ja mogu sve slike normalno da listam, vecinom ulazim preko kompa
2023 05 25
Ne mogu ni da ubacim slike. .samo ocitava😂
2023 05 25
Juce sam bas ostavila ovde komentar da ni ja ne mogu da listam slike niti da obelezavam omiljene artikle, i kako sam ovde napisala komentar tako se problem resio.. medjutim malopre udjem na sajt i opet imam isti problem.. Adminu sam sinoc pisala, odgovor jos dobila nisam. Nadam se da ce se ovo resiti uskoro. 🌸
2023 05 25
Još i ovi oglasi iskaču, uopšte ne može normalno da se koristi sajt 😵
2023 05 25
Ne radi nista vec danima
2023 05 25
Ne radi ni meni, mislila sam da sam samo ja u pitanju
2023 05 25
> blondyy: > Nije problem samo sa listanjem slika, vec i sa porukama, opcijama "zelim" i "svidja mi se". Pokusavala sam i preko 3 browsera na kompu, laptopu, telefonu i tabletu i nista! Takodje mi pokazuje da imam 5 poruka, ali ne pokazuje nijednu. Na mailu takodje nista... > Da li ce se admini udostojiti da se, bar, oglase povodom ovog velikog problema??!!! Izludjuje me sto punim galeriju skrinotovima umesto da se neko smiluje da ovo resi
2023 05 25
1 2