Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja nikako ne ide slabo bas

Da li je i kod ostalih clanica prodaja stala,slabo se sta proda,a cene su ok.... Pre je na ovom sajtu bilo mnogo mnogo lepse i prodaja i kupovina posto dosta bas kupijem ovde ali nekako mi se cini da je sve stalo monotono....Interesuje me sta druge clanice misle.
2023 05 28
I kod mene ista situacija. Cak sam ovih dana i dosta izbacivla predmeta. Jedva koji upit za meru i da l odgovore ili ne. Prodaja bas slaba Mada moguce da je i do ove situacije sto sajt ne radi dobro
2023 05 28
Meni isto nikako ne ide prodaja, ovih dana nisam imala ni upita nikakvih, prosto sam morala da kupim nešto danas da proverim jel mi rade poruke uopšte 😅
2023 05 28
> Her_Fashion: > Meni isto nikako ne ide prodaja, ovih dana nisam imala ni upita nikakvih, prosto sam morala da kupim nešto danas da proverim jel mi rade poruke uopšte 😅 Hahahaha ovo je dobro ako ne ide prodaja mi onda kupujemo jos vise😅
2023 05 28
> Zlata-14: > > Her_Fashion: > > Meni isto nikako ne ide prodaja, ovih dana nisam imala ni upita nikakvih, prosto sam morala da kupim nešto danas da proverim jel mi rade poruke uopšte 😅 > Hahahaha ovo je dobro ako ne ide prodaja mi onda kupujemo jos vise😅 😅 Ja evo konstantno lažem samu sebe da ću da prodam pa da kupim nešto (da budem na nuli). Trenutno sam u minusu 30 hiljada okvirno 😬
2023 05 28
Isto i kod mene. Za nedelju dana prodala sam samo nešto malo nakita i to je to. Garderoba nikako ne ide :(
2023 05 28
> Her_Fashion: > > Zlata-14: > > > Her_Fashion: > > > Meni isto nikako ne ide prodaja, ovih dana nisam imala ni upita nikakvih, prosto sam morala da kupim nešto danas da proverim jel mi rade poruke uopšte 😅 > > Hahahaha ovo je dobro ako ne ide prodaja mi onda kupujemo jos vise😅 > 😅 Ja evo konstantno lažem samu sebe da ću da prodam pa da kupim nešto (da budem na nuli). > Trenutno sam u minusu 30 hiljada okvirno 😬 Hahahahaha isti problem i kod mene samo kupujem i posle sta ce mi toliko ali sta da radim a prodaja slabo.
2023 05 28
> JelenaSokic: > Isto i kod mene. Za nedelju dana prodala sam samo nešto malo nakita i to je to. Garderoba nikako ne ide :( Nikako,zato sam otvorila temu da vidim da li je to samo kod mene problem🙃
2023 05 28
Meni takodje u poredjenju sa prethodnim periodom slabo ide... Jedno vreme bas je bilo lepo krenulo, a sad stade... Uradila sam jednu razmenu i kupila jedan artikal... I to je to... Ne znam sta bi mogao biti razlog...
2023 05 28
> Jovana.R.2207: > I kod mene ista situacija. Cak sam ovih dana i dosta izbacivla predmeta. Jedva koji upit za meru i da l odgovore ili ne. Prodaja bas slaba > Mada moguce da je i do ove situacije sto sajt ne radi dobro Da moguce je nije moglo nista ovih dana ni da se stavi u omiljenim ni poruke bilo je bas bzv.
2023 05 28
> Anja0404: > Meni takodje u poredjenju sa prethodnim periodom slabo ide... Jedno vreme bas je bilo lepo krenulo, a sad stade... Uradila sam jednu razmenu i kupila jedan artikal... I to je to... Ne znam sta bi mogao biti razlog... Da mnogo je lepo bilo pre,sada bas nista....Ne znam razlog ni ja
2023 05 28
Meni ide bas okej pu,pu da ne ureknem
2023 05 28
Sad but true… Nakupovala sam se stvari, kojih sad pokušavam da se rešim jer mi ne odgovaraju, a od istih ne mogu ni da dišem više. 😒 Mislim da prodaja stvari generalno dosta slabije ide zbog prevelikog broja predmeta na sajtu. Tu sam od 2013. i čini mi se da ovako nikad nije bilo
2023 05 28
🍀🍀🍀 > angieengel: > Meni ide bas okej pu,pu da ne ureknem
2023 05 28
Kod mene ista situacija, jedno vreme je bilo bas lepo krenulo, sad je skroz stalo a smatram da imam niske cene za bas lepe stvari
2023 05 28
1 2 3