Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Dosada na poslu

Sta radite kada vam je dosadno na poslu? 😄 Cesto mi se desava da zavrsim sve sto treba i onda ne znam sta cu sa sobom. Nekim danima bas bude mrtvilo. Da li se i vama ovo desava i sta radite da vam vreme brze prodje?
2023 05 30
Citajte
2023 05 31
Da, da, i to radim 😊
2023 06 01
Ja na poslu kad zavrsim sve krisom gledam MK 🙊 posto nemam 100% ispunjeno radno vreme imam preseke u toku dana ali ne vise od 10-15min i onda odmah na MK i odgovaram na poruke ili citam forum, cak nekad uspem da postavim oglas ako imam vec slikano na telefonu 😄 Ali obicno zavrsim sve obaveze koje mogu preko telefona od placanja racuna do trazenja cena za nesto sto treba da kupim 🙂
2023 06 05
Ju, ja ni minut nemam za predah kamoli dosada. Muž je kratko radio takav posao i pročitao sigurno 10 knjiga za mesec dana. Uživajte, relaksirajte možda meditacija ili neki sitniji ručni rad ako ste za takve stvari.
2023 06 12
Ni to nije dobro 😐 nas je prilicno u kancelariji tako da nema bas mira i tisine. I ja sam pocela da citam online knjige ali ni to mi nije dovoljno. A ne mogu bas ni da rasprostrem klube na radni sto 😄
2023 06 13