Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja ovih dana?

Drage zene, da li imate problema sa prodajom od kada se povecao broj oglasa na stranici i od kada je sve postalo jako nepregledno?
2023 06 25
> Lady13: > Drage zene, da li imate problema sa prodajom od kada se povecao broj oglasa na stranici i od kada je sve postalo jako nepregledno? Prodaja ide slabo od marta meseca... a sad se smanjio i broj pregleda na oglasima... tako da uzas Bolje ide na insta prodaja...
2023 06 25
Tu i tamo poneki upit ili prodaja, uglavnom jednom u nedelju ili dve dana. Meni lično jako smeta trenutni izgled sajta i to mi predstavlja i najveći problem, čak mi dođe i da odustanem od Krpica jer od reklama i bagovanja sajta ne mogu normalno da pretražujem, kačim nove predmete i slično. Desi mi se često da slučajno obrišem nešto sa svog profila ili nedavno mi se desilo da sam označila da razmenjujem jedan predmet, što nisam ni primetila dok se neko nije javio da je zainteresovan. I sve to zbog toga što sajt preko telefona užasno koči 🌸
2023 06 25
Bas malo pregleda imam po oglasima, prodaja jedna u par nedelja...
2023 06 25
Meni poslednjih dana krenulo… 🍀🍀🍀
2023 06 25
Okej, ne živim od ovoga, malo prodam, malo kupim, malo menjam 😁 Ne ložim se da ću da "se otarasim stvari" prodajom, ne trči niko da kupi baš moje stvari ma koliko lepe i povoljne bile 🤷‍♀️ Jedino me nerviraju ove reklame, inače volim sajt
2023 06 25
> Anast.: > Tu i tamo poneki upit ili prodaja, uglavnom jednom u nedelju ili dve dana. Meni lično jako smeta trenutni izgled sajta i to mi predstavlja i najveći problem, čak mi dođe i da odustanem od Krpica jer od reklama i bagovanja sajta ne mogu normalno da pretražujem, kačim nove predmete i slično. Desi mi se često da slučajno obrišem nešto sa svog profila ili nedavno mi se desilo da sam označila da razmenjujem jedan predmet, što nisam ni primetila dok se neko nije javio da je zainteresovan. I sve to zbog toga što sajt preko telefona užasno koči 🌸 Slažem se, reklame jedine u fokusu, slike premale i gurnute u stranu…
2023 06 25
To da li prodaja ide ili ne ide i nije tako frustrirajuće kao članice koje zatraže račun da uplate i nestanu. Sad sam počela da ih obaveštavam da jave kad odustanu, a iskreno i ne moraju, ko prvi uplati predmet njegov. Ne mogu da se više nerviram za ovakve banalne stvari.
2023 06 25
> Anast.: > Tu i tamo poneki upit ili prodaja, uglavnom jednom u nedelju ili dve dana. Meni lično jako smeta trenutni izgled sajta i to mi predstavlja i najveći problem, čak mi dođe i da odustanem od Krpica jer od reklama i bagovanja sajta ne mogu normalno da pretražujem, kačim nove predmete i slično. Desi mi se često da slučajno obrišem nešto sa svog profila ili nedavno mi se desilo da sam označila da razmenjujem jedan predmet, što nisam ni primetila dok se neko nije javio da je zainteresovan. I sve to zbog toga što sajt preko telefona užasno koči 🌸 I meni se desava da slucajno nesto kliknem ili cak izbrisem neku stvar sa svog profila jer jer su sada zbog kolicine oglasa na stranici slike, detalji o stvari koja se prodaje i cena potpuno odvojeni.
2023 06 25
Koliko sam volela krpice ranije, toliko sad ne volim. Uvek se pitam da nije do mene, da nisam stavila previsoke cene, da nisu loše slike, a sad na forumu baš vidim da se mnogo ljudi žali i na reklame i bagovanje itd. Pa nije ni čudo... A i iskreno u zadnje vreme ne kupujem isključivo jer ne nailazim na razumne proporcionalne cene i kvalitet proizvoda koji mi se sviđaju, a sve više viđam aktivnu preprodaju stvari kupljenih na sniženju po duplim cenama itd i malo mi ceo sajt gubi poentu.
2023 06 25
> katya1: > Koliko sam volela krpice ranije, toliko sad ne volim. Uvek se pitam da nije do mene, da nisam stavila previsoke cene, da nisu loše slike, a sad na forumu baš vidim da se mnogo ljudi žali i na reklame i bagovanje itd. Pa nije ni čudo... > A i iskreno u zadnje vreme ne kupujem isključivo jer ne nailazim na razumne proporcionalne cene i kvalitet proizvoda koji mi se sviđaju, a sve više viđam aktivnu preprodaju stvari kupljenih na sniženju po duplim cenama itd i malo mi ceo sajt gubi poentu. Nije vezano za sajt konkretno, ali katya1 ova završnica me podseti da podelim jučerašnje iskustvo iz RESERVED radnje. Vratila sam se da još jednom probam haljinu koju sam probala 3 dana pre, kada je na sniženju bila 3.599. Juče uzmem da je probam i vidim da je cena prelepljena na 3.999 🤣. Pomislim da li sam ja prsla, vidim da je ispod još ona prethonda narandzasta cena, odlepim ovu 3.999 i guess what..ispod je 3.599. Prema tome drage dame, obratite pažnju i u samim radnjama na ovaj fenomenen snizavanja cena na veće cifre🤗
2023 06 26
Slabo ide prodaja, mada ne ocekujem sad ne znam kakvu zaradu od ovog, ali najvise me iznerviraju prazne poruke sa kliknutom opcijom ZELIM. Majku mu napisi ako imas neko pitanje, da li zelis da ti saljem... Nesto, samo ne salji prazan link ka mom predmetu.
2023 06 27
Dakle, sve na 50% i motaj kablove. ,:) ,:) ,:) Ne stvarno, prestala sam da kačim jer nema potrebe... Kupovina takođe, retko ko zaista napiše realno stanje, šalju stvari sa oštećenjima koja ne navedu, a cene astronomija... Uplaćivala sam reklame, takođe ništa... Ne dopada mi se ni način komunikacije između devojaka na sajtu, nije to više to. Potpuno se promenila publika na sajtu. Većina devojaka koja ulazi na sajt je nekulturna, a to mi najviše smeta… Ne očekujem ne znam kakve manire, ali od kad je “hvala” postalo toliko teško napisati?
2023 06 27
> Caka86: > Slabo ide prodaja, mada ne ocekujem sad ne znam kakvu zaradu od ovog, ali najvise me iznerviraju prazne poruke sa kliknutom opcijom ZELIM. Majku mu napisi ako imas neko pitanje, da li zelis da ti saljem... Nesto, samo ne salji prazan link ka mom predmetu. Isto, prosto ne znam sta da napisem kad dobijem praznu poruku jer svakako odgovor nikad ne dobijem tako da mislim da cu ubuduce kad mi posalju samo zelim bez nekog sadrzaja uz to ignorisati
2023 06 28
Pregledi jako slabi,tipa 24 a sačuvano 3. Baš neobično ali prodaja ide nekako. Imam nedeljno 2-3 prodaje, a redovno kačim..
2023 06 28
1 2 3 4